7753323.canadai (651) 98.65%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, pontos, gyors.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen! Szép terméket kaptam, ajánlom mindenki figyelmébe!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vargane_hajni (177) (Vevő)
Pozitív
2008.11.23. 16:56:32
458105579
Minden rendben volt, nagyon szépek, köszönöm. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindennel meg voltam elégedve, korrekt partner, szívesen ajánlom! Köszönöm! R.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Köszi szépen!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Köszi szépen!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyönyörű kardigánt kaptam köszönök mindent. Üdv Éva
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, mindig öröm üzletelni veled. Üdv Éva
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon meg vagyok elégedve. Mindig tökéletes árut kapok. Mindenkinek ajánlom. Kedves, megbízható eladó. Üdv Éva
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6553366.zoli1-z1 (56) (Vevő)
Negatív
2008.11.21. 09:40:02
461240303
A tranzakció nem jött létre , 1 hónapja várok sorry !!!!!!
Másik fél: Szamolj!Neked 45 aukciobol 3 negativ!Nekem tobb mint 1500 termek utan 10:-)Irtam,hogy vicces vagy!Nem adok oda semmit sem ingyen!Ha nem fizetsz nem kapsz semmit sem!Hogy gondolod,hogy nem fizetsz es en kuldjem neked a termeket!?ki vagy te nekem?senki
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manocska131 (2042) (Eladó)
Pozitív
2008.11.20. 16:13:31
480915817
utalás megérkezett,.csomagot feladtam. köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.manocska131 (2042) (Eladó)
Pozitív
2008.11.20. 16:11:31
480932774
minden rendben zajlott,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.manocska131 (2042) (Eladó)
Pozitív
2008.11.20. 16:11:06
483799747
az utalás megérkezett,csomagot feladtam. köszönöm az együttműködést!ha megérkezik jelezd kérlek. köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.manocska131 (2042) (Eladó)
Pozitív
2008.11.20. 16:11:05
479113760
az utalás megérkezett,csomagot feladtam. köszönöm az együttműködést!ha megérkezik jelezd kérlek. köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.manocska131 (2042) (Eladó)
Pozitív
2008.11.20. 16:11:05
480917097
az utalás megérkezett,csomagot feladtam. köszönöm az együttműködést!ha megérkezik jelezd kérlek. köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.manocska131 (2042) (Eladó)
Pozitív
2008.11.20. 16:11:05
483791987
az utalás megérkezett,csomagot feladtam. köszönöm az együttműködést!ha megérkezik jelezd kérlek. köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem a képen látható állapotban érkezett meg a toll, törötten, darabokba,ezért a semleges értékelés.
Másik fél: Miert nem jelezted felem,hogy megserult a termek szallitas kozben?Kuldtem volna masikat!En nem tudom,hogy mi tortenik a termekkel,amig a vevohoz nem er!Ha a vevo sem jelzi nekem,akkor honnan kellene tudom?Miert nem irtal,hogy a termek megserult?Sajna
Megbízható,korrekt partner.Köszönjük szépen!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, kedves, megbízható teszveszes. Csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cirrhopp_t (1727) (Vevő)
Pozitív
2008.11.19. 11:25:34
451702700
Minden rendben volt. Örömmel ajánlom a partnert!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Üzletelj vele bátran, gyors, pontos és megbízható. Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép terméket kaptam. Ismét minden a legnagyobb rendben zajlott. Sok++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép terméket kaptam. Ismét minden a legnagyobb rendben zajlott. Sok++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato elado!Ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden renben zajlott, köszönöm a mini bőröndöt :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A ruha nagyon szép. Mindenkinek ajánlom. Kedves, figyelmes, segítőkész.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép árut kaptam. Mindenkinek ajánlom, figyelmes, kedves teszveszest. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható eladó!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, pontos partner! Csakajánalni tuodm! Köszönöm!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
martikaedit (2390) (Vevő)
Pozitív
2008.11.13. 11:47:45
448184897
Szerintem az egyik legjobb teszveszes!!!!!Csupa jó!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
martikaedit (2390) (Vevő)
Pozitív
2008.11.13. 11:47:37
441462874
Szerintem az egyik legjobb teszveszes!!!!!Csupa jó!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
martikaedit (2390) (Vevő)
Pozitív
2008.11.13. 11:46:37
463127894
Megbízható,pontos,gyors és nagyon türelmes eladó!Nagyon szívesen ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönünk mindent! Máskor is szivesen fogok vásárolni tőle!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Örülök, hogy tőle vásároltam!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon tetszik a képkeret! Kedves ajándék lesz! Megbízható, rugalmas partner! Nagyon ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és megbízható! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon segítőkész! Aranyosak a termékek, amiket vásároltunk tőle! Szívesen ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük! Szeretjük! Használjuk! Bátran ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönünk mindenent! Kedves, korrekt, segítőkész partner! Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönjük az ugráló kötelet! Még nem kapta meg a kislányom, de tuti, hogy imádni fogja!! Nagyon kedves, klassz partner!! Szivesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
