erdoske1 (442) 92.83% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő meggondolta magát. Csak igérgette, hogy jön a termékért, majd visszamondta. Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.lizakutya_t (644) (Eladó)
Pozitív
2008.12.01. 21:24:03
480098764
Gyors, korrekt, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5922429.boti2006 (1603) (Eladó)
Pozitív
2008.11.27. 19:20:44
485286579
GYORS, PONTOS,MEGBÍZHATÓ VEVŐ . MINDENKINEK CSAK AJÁNLHATOM! KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁS!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyor és megbízható partner! Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9082969.fiolamonika_t (497) (Eladó)
Pozitív
2008.11.23. 19:12:54
472811719
Mindenkinek bátran ajánlom, kedves, együttmüködő partner!köszönöm , csak ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem azt a terméket kaptam, mint amit megnyertem. Csak ígéretet kaptam a cserére, de még mindig nem történt semmi. Elfogyott a türelmem!
Másik fél: akihez került a te árud az nem küldte vissza, én is csak vártam rá! sajnálom
Korrekt, gyors, megbízható partner. Ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, megbízható partner. Ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szaboszi1 (2437) (Eladó)
Pozitív
2008.10.21. 14:26:37
436339274
?**?** ? Maximálisan ++++++++?**?** ?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szaboszi1 (2437) (Eladó)
Pozitív
2008.10.21. 14:26:20
437437712
?**?** ? Maximálisan ++++++++?**?** ?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kitikatika_t (682) (Eladó)
Pozitív
2008.10.17. 10:43:54
433901031
Maximálisan pozitív, megbízható teszveszes! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt partner, mindenkinek jó szívvel ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9134905.playboy24_t (101) (Vevő)
Pozitív
2008.10.01. 17:03:24
421587808
Minden rendben ment csak ajánlani tudom!!***** Ha megkaptad értékej te is vissza!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy hónapot váratott, végül az egyik termék helyet mást küldött, egyet pedig egyáltalán nem küldött el. Levelekre nem válaszol, nem ajánlom.
Másik fél: nem is írtál!!!! nem is szóltál hgoy mást kaptál!!!!! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát!!!!!!!!!!!!!
Egy hónapot váratott, végül az egyik termék helyet mást küldött, egyet pedig egyáltalán nem küldött el. Levelekre nem válaszol, nem ajánlom.
Másik fél: Az a legszebb hogy nem is szóltál hogy elcseréltem!!! egyébként más pont arra várt amit te kaptál meg!!!!! de ha nem kommunikálsz akkor nem is tudok mit csinálni!!! Nem?!
köszi minden rendben ment +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,türelmes,megbizható partner.Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek.Szépek a cuccok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,türelmes,megbizható partner.Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek.Szépek a cuccok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm a melltartót!:) Korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, remek eladó, köszönöm++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK volt.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.okrosjudit83 (112) (Vevő)
Pozitív
2008.09.24. 14:47:45
421588684
Kedves, megbízható partner, szívből ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló portékák jó üzletet kötöttünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló portékák jó üzletet kötöttünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló portékák jó üzletet kötöttünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló portékák jó üzletet kötöttünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló portékák jó üzletet kötöttünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló portékák jó üzletet kötöttünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5622287.penge112_t (149) (Vevő)
Pozitív
2008.09.23. 09:31:05
421582531
mindenkinek tiszta szívből ajánlom,rendben és gyorsan ment minden.köszönöm+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szept. 2-án nyertem, ma szept. 22 van. én azonnal fizettem, de három hét után sem kaptam még semmit, e-mailekre nem reagál, sms-re sem, telefonját nem veszi fel. Nem megbízható számomra!!! Ha megkapom az aukció tárgyát, visszavonom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nyiminyumi007 (0) (Vevő)
Negatív
2008.09.20. 14:50:59
421581584
MEGNYERTEM A TERMÉKET, DE AZ ELADÓ ELTŰNT??? AJÁNDÉKBA SZÁNTAM, DE A NÉVNAP MÁR ELMÚLT. VÁSÁROLNI SZERETTEM VOLNA. MIÉRT VAN FELFÜGGESZTVE?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6984953.bogi49_t (485) (Vevő)
Pozitív
2008.09.19. 16:54:27
421585450
Aranyos,megbízható teszveszes!A termék szép,csomagolás precíz!Csak ajánlani tudom bárkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6984953.bogi49_t (485) (Vevő)
Pozitív
2008.09.19. 16:54:26
421585044
Aranyos,megbízható teszveszes!A termék szép,csomagolás precíz!Csak ajánlani tudom bárkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Arrogancia (1293) (Vevő)
Pozitív
2008.09.19. 16:18:46
421589821
a pulcsi szuper! kszönöm és ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett a termék!Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható teszveszes, köszi a felsőt :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves,korrekt partner!Szívből ajánlom++++köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép felsőt kaptam ismét! Köszönöm szépen :) Ajánlom másoknak is!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,megbízható partner,mindenkinek ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves vásárló,ajánlom mindenkinek!++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
madonna2006 (721) (Eladó)
Negatív
2008.09.08. 20:26:20
411127823
1 hónap telt el. sajnos nem tudok tovább várni. azóta se kaptam meg utalást. a termék ismételten meghírdetésre kerül. legközelebb kérlek nyaralás előtt rendezni elmaradásod!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.10894169.macilaci71_t (-1) (Vevő)
Negatív
2008.09.06. 21:28:29
400957040
Az eladó nem tett semmit, csak értékelt.Én hibámon kívül(autóbaleset)nem voltam elérhető,még csak fel sem hívott.Így nem kérem az árut....
Másik fél: kedves vevő! tudtommal akkor ezek szerint önnek is van telefonja, szólhatott volna valamelyik rokon hogy mi történt, én a kisújjamból nem tudom kiszívni mi történik emberekkel!!! többször is írtam és senki nem írt,telefonranemköltök
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
10894169.macilaci71_t (-1) (Vevő)
Negatív
2008.09.06. 21:28:28
400863828
Külföldi autóbaleset miatt, jó hónapig nem voltam. Más megértette,maga nem. Telefon is van, megemelhette volna. Kértem volna az árut. Nem tetszik a stílus,ezért negatív.Este figyelmeztet,reggel már értékel is?
Másik fél: A telefont te is felemelhetted volna, hiszen te voltál a vevő, te tartoztál nekem! nem gondolod?!több levelet is írtam, reakció nem volt rá, én nem költök még telefonra is plusszban, remélem ez érthető, az 5 negatív nem téged igazol!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Aranyos, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható, pontos eladó. Szívből ajánlom mindenkinek. Köszi még egyszer. Sok-sok++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6839324.Ildi55 (379) (Vevő)
Pozitív
2008.08.21. 11:38:58
402746149
minden rendben volt , ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon jó eladó, minden a megbeszéltek szerint zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
