776817.Norberto74_a (564) 97.32% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
lassan jött meg
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lassan jött meg az árú
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt! köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok.Gyors.pontos,megbízható! Azt kaptam amit vártam.Mindenkinek ajánlhatom csak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit késve,de megérkezett!Mikor érdeklődtem a táska után,segítőkész volt.Minden hívásomra sms-re válaszolt.Nagyon szép,tényleg igényes táskát kaptam!Mindenkinek csak ajánlani tudom ŐT!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az igért 10 nap helyett másfél hónapot vártam a termékre és sajnos ezek után sem azt kaptam mint amit megvásároltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.241531.csincsok (244) (Vevő)
Pozitív
2010.02.01. 09:23:42
159860392
Korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.241531.csincsok (244) (Vevő)
Pozitív
2010.02.01. 09:23:42
159857681
Korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cirmoscicahaj (134) (Vevő)
Pozitív
2010.02.01. 08:52:50
158824402
Minden rendben,apénztárca gyönyörü!!!! köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nehéz véleményt mondani / irni,mert végülis lezajlott az üzlet,nem küldtem vissza (másodjára)..., akkor meg mit irjak? -először rossz szinben jött ( 2 x feltüntettem ) -az anyaga NEM bőr, csak nagyon jó utánzat... -igy karácsonyi ajándék helyett januári posta lett. Maradjunk egy rosszkedvü semlegesben,ne bántsuk egymást, annyi rossz dolog van a Földön....-radijeno
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termekkel elegedett vagyok. Az elado korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízhatópartner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csodaszép! köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.egy kicsit késett a csomag, de ez az űnnepek miatt volt valószinű!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teljesen korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos késedelmes volt a pénzutalás, így már nem volt hajlandó a kedves eladó megszabadúlni az árútól...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben lezárult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.125426.zsoca_a (774) (Vevő)
Pozitív
2010.01.25. 17:27:38
159016996
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A postázási cím kavarodását leszámítva minden rendben volt.A termékkel nagyon meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan megbízható partner! Köszönök mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló termék, gyors, pontos vaterás , köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.welfelwelfel (545) (Vevő)
Pozitív
2010.01.23. 23:01:03
159203126
Szép minőségi áru.Bátran vásároljatok tőle!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy kis csúszással, de meg érkezett a rendelt termék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kissmonika77 (76) (Vevő)
Pozitív
2010.01.23. 08:11:54
158538643
MINDEN RENDBEN MENT, KÖSZÖNÖM!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül segítőkész partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben lezajlott az adás-vétel. Köszönöm a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,korrekt vaterás,ajánlom mindenkinek. Nagyon tetszik a pénztárca. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tolnaitimea (377) (Vevő)
Pozitív
2010.01.21. 20:50:25
158559534
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igen, abszolút elégedett vagyok.Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Már nagyon vártam, és végre ma megérkezett! :-) Minden rendben ment. Nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A partner mindent megtett hogy sikerüljön az adásvétel, de sajnos eléggé megkésett az árú és a karácsony ajándékom duplájába került emiatt... eddig rossz volt a szájízem, de most h megérkezett már örülök!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
PancakeFanatic (1023) (Vevő)
Pozitív
2010.01.20. 18:12:11
157516334
Sajnos nem tudom használni a személyes menüm, amíg nem írom meg az értékelést. Azért nem írtam meg, mert gond volt a termékkel, és még folyamatban van az ezzel kapcsolatos intézkedés. Megelőlegezem a pozitívat, bízva benne, hogy minden rendben lesz. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit késve ugyan, de sikeresen megérkezett a termék, pont olyan, amilyen a képen. Jó vaterás, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt módon lezárult az adásvélteli akció-
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ünnepek miatt elhúzódott a szállítás, de Norberto74 megnyugtatott. Elnézést kérek a kellemetlenségekért!!!Megérkezett a pénztárca és gyönyörű,nagyon szeretem.Tranzakció sikeresen létrejött.(nem engedi a rendszer az igent kipipálni )
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1257170.crudele86 (3) (Vevő)
Negatív
2010.01.19. 08:45:53
157259424
Csalódtam! Bár nem is tudom mit vártam, gondolhattam volna, hogy ennyiért csak hamisítványt kapok! De ami mégjobban felbosszantott, hogy nem azt a mintájú övet kaptam, amit rendeltem (sima csattost rendeltem és strasszost kaptam)! Tanulság: VATERAROL NE RENDELJ!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnálom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék tökéletes köszönöm a gyors postázást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csatlakoznék az előttem felszólalóhoz, ugyanis én december 1-én rendeltem meg a pénztárcát az Úrtól, még aznap átutaltam az összeget, és a mai napig nem történt semmi. A telefonban ugyan készségesen "kezelte a panaszaimat" hivatkozott költözésre és minden egyéb ilyenkor megszokott dologra (csúszás van a nemzetközi szállításban stb). Azt nem értem hogy miért nem kezdeményezte még senki az eladó korlátozását a Vateránál az ÁFF 3/13 pontja alapján??
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt,a termék gyönyörű,az eladó nagyon korrekt, csak ajánlani tudom! Remélem még találkozunk!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ok. minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner. A termék tökéletes.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
