angyalka-1 (482) 98.79% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 487 | 694 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 494 | 701 adásvétel |
| Az eladóként kapott 286 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megbizható,kedves eladó!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Köszönöm a szép ruhákat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Köszönöm a szép ruhákat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:35561396 (1) (Vevő)
Pozitív
2014.02.03. 09:04:28
1854372689
Megkaptuk a csomit, köszönöm szépen!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Türelmetlen eladó... :(
Senkinek sem ajánlom...
Sok-sok NEGATÍV -------------------------
Másik fél: JUJ-JUJ, még neked áll feljebb, azért mert Te nem fizettél!!!! Én meg sem mertem volna szólalni a helyedben, ha nem fizetek, csak hitegetek!
Akinek van esze nem üzletel veled, ennyi negatív nem fizetés után!---------------------------------------------------------------------------------
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Porcelan99 (254) (Vevő)
Pozitív
2014.01.25. 14:44:26
1850484344
Minden rendben zajlott, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak ajánlani tudom! csak is POZITÍV +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.belleblack67 (274) (Vevő)
Pozitív
2014.01.09. 14:26:05
1845023834
Nagyon szépen köszönöm már korábban megérkezett a csomag, csak még nem volt időm értékelést küldeni. Minden rendben ment. Nagyon kedves, gyors és megbízható eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt, gyors, csak ajánlani tudom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.matrix075a (878) (Vevő)
Pozitív
2013.12.29. 09:58:40
1834538318
Minden rendben volt.Nagyon szuper az overál.++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors,megbízható Partner! Mindenkinek bátran ajánlom+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.barbika76 (1223) (Vevő)
Pozitív
2013.12.21. 20:54:23
1825276373
Minden rendben ment, koszonom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.barbika76 (1223) (Vevő)
Pozitív
2013.12.21. 20:54:23
1827174308
Minden rendben ment, koszonom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható eladó. Csak ajánlani tudom. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tejcsimajcsi (449) (Vevő)
Pozitív
2013.12.21. 15:12:40
1839275435
Megbízható,kedves eladó.Csak++++++++++++++ Köszönöm szépen.Kellemes Ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó, szép termékkel! Megkaptuk a felsőt, szuper, köszönöm! Sok+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Segítőkész,korrekt eladó.Minden rendben ment.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt partner!!Csak ajánlani tudom!!Minden renden zajlott!!Csupa*********Utólag is köszönjük szépen a gyönyörű felsőt, nagy sikere van!!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, rugalmas, korrekt eladó, szép áru. Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, rugalmas, korrekt eladó. Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép termék egy megbízható eladótól. Köszönjük! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors korekt elado!Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, gyors és korrekt eladó. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bkriszti84 (785) (Vevő)
Semleges
2012.12.13. 11:15:41
1669878989
A termék a leírásnak megfelelő állapotú volt. Eredeti dobozában küldte, de körbetekerte barna ragasztószalaggal, így szétszakadt a doboza és nem tudom karácsonyra odaadni!! E-mailekre nem válaszol! Kompromisszumkészsége nulla! Nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tejcsimajcsi (449) (Vevő)
Pozitív
2012.12.05. 13:46:52
1667799734
Megbízható,korrekt mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Köszönöm szépen.:-) Csakis +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, nagyon tetszik a ruha, köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan lezajlott; szép ruhákat kaptam!:-) Abszolút +++ Köszönöm, üdv. Renáta
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan lezajlott; szép ruhákat kaptam!:-) Abszolút +++ Köszönöm, üdv. Renáta
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan lezajlott; szép ruhákat kaptam!:-) Abszolút +++ Köszönöm, üdv. Renáta
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szaturnusz77 (278) (Vevő)
Pozitív
2012.10.23. 17:00:32
1651039835
Mindenkinek ajánlom. Csak+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szaturnusz77 (278) (Vevő)
Pozitív
2012.10.23. 16:59:58
1653508850
Mindenkinek ajánlom. Nagyon szép ruhát kaptam. Csak ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szaturnusz77 (278) (Vevő)
Pozitív
2012.10.15. 22:40:30
1649094005
Kedves, gyors, korrekt eladó. Mindenkinek ajánlom.++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak pozitívat tudok írni, gyors üzenetváltás, a termékeket - melyek kitűnő állapotban vannak - az első lehetőséggel postázta nekünk. Köszönjük
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak pozitívat tudok írni, gyors üzenetváltás, a termékeket - melyek kitűnő állapotban vannak - az első lehetőséggel postázta nekünk. Köszönjük
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sylvibaba78 (211) (Vevő)
Pozitív
2012.10.05. 09:44:19
1641611504
Szép áru! Minden rendben volt! Ajánlom jó szívvel másnak is! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lindimindi (520) (Vevő)
Pozitív
2012.10.05. 09:27:02
1644230717
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható, gyors partner ajánlom mindenkinek +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos eladó, csak ajánlani tudom! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbicsek (1093) (Vevő)
Pozitív
2012.09.24. 21:31:42
1644230726
korrekt, kedves, gyors vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
