BelindaCsillag (1590) 99.07%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1604 | 1872 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 267 | 276 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1886 | 2163 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1653 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
simontamas97 (1) (Vevő)
Pozitív
2021.12.03. 14:26:07
3109719869
Még nem érkezett meg, de legutóbb minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Még nem érkezett meg a termék, de értékelni kell. Remélem hamarosan megkapjuk és módosítom az értékelésemet. Az eladó kedves, rugalmas és nagyon jó kapcsolattartó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mint oly sok előttem értékelő vásárló, én is csak azt tudom mondani, hogy a kommunikáció tökéletes, gyors, mindenre szinte azonnal választ kaptam. Azóta megkaptam a számlát is. Azért jelöltem meg, hogy a tranzakció nem volt sikeres, és azért adtam "semleges" véleményt, mert még az árura várok, amelyről az eladó tájékoztatása alapján előre tudtam, hogy akár több hónap várakozást is igényel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pozitív kommunikáció! Végül elálltam a vásárlástól egy jobb ajánlat miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárolt termék még nem érkezett meg, viszont az értékelést már le kell adnom. Jelezte, hogy sok idő a szállítás, így bízom benne, hogy a megbeszéltek szerint (karácsonyig) megérkezik. Az üzeneteimre egyből válaszolt, korrekt, segítőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Még nem érkezett meg a termék de mivel már nincsen több időm az értékelés leadására, mivel már többször is rendeltem nála és a termék álltalában 90 nap után érkezik meg szinte biztos vagyok, hogy ez most is probléma mentes lesz. Az eladót mindenkinek csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.samurai62 (1430) (Vevő)
Pozitív
2021.11.04. 21:49:17
3095004830
Még nem érkezett meg a termék, de értékelni kell. Remélem hamarosan megkapjuk és módosítom az értékelésemet. Az eladó kedves, rugalmas és nagyon jó kapcsolattartó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nagy70bogos (52) (Vevő)
Semleges
2021.11.02. 19:24:29
3098843753
A partner teljesen korrekt volt, én voltam figyelmetlen ezért hiúsult meg az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SilwerFox484 (58) (Vevő)
Pozitív
2021.10.25. 23:50:08
3064182905
A vásárolt termék egyelőre nem érkezett meg, még szállítás alatt van, viszont ma van az utolsó napom az adásvétel értékelésére. Az eladó nagyon korrekt, bármilyen kérdéssel fordulhatok hozzá és pár órán belül választ kapok a kérdésemre. Tanácstalan vagyok az értékeléssel kapcsolatban, de visszanéztem az eddigieket és látom ez a bevett szokás ilyen helyzetben. A termék kézhezvételét követően töröltetni fogom ezt az értékelést és új értékelést fogok adni. Köszönöm a sok segítséget!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Még nem érkezett meg a termék de mivel már nincsen több időm az értékelést leadni ezért mivel többször is rendeltem tőle és mindig minden rendben ment, megelőlegezem ismét a pozitív értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Még nem érkezett meg a termék de mivel már nincsen több időm az értékelést leadni ezért mivel többször is rendeltem tőle és mindig minden rendben ment, megelőlegezem ismét a pozitív értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bimbicola12 (1) (Vevő)
Semleges
2021.07.08. 23:20:36
3037805669
Április végén rendeltem a terméket, ami egyelőre még nem érkezett meg, de remélhetőleg hamarosan meg fog. Az eladóval maximálisan elégedett vagyok, mind kommunikáció, mind segítőkészség terén. Amint megérkezik az árú, módosítom az értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Még nem érkezett meg a termék, de értékelni már kell. A kommunikációval maximálisan elégedett vagyok, remélem, minden ok lesz, amikor megérkezik a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék egyenlőre nem érkezett meg, de az eladó tájékoztatott, hogy menyi idő mire megérkezik és bőven benne vagyunk a megbeszélt időben. Ha megérkezik, módosítom pozitívra az értékelést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék nem érkezett meg egyelőre, de a leírásban az eladó figyelmeztet, hogy ez sokáig is eltarthat. A kommunikációja megfelelő szerintem. Bízom a sikeres adás-vételben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Még nem kaptam meg a terméket, de már többször vásároltam tőle és mindig rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Segítőkész partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék még nem érkezett meg, de bízom a sikeres adás vételben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Daniel-Benz (16) (Vevő)
Semleges
2021.05.25. 10:55:43
3010886705
A vásárolt termék egyelőre nem érkezett meg, az még szállítás alatt van, viszont ma van az utolsó napom az adásvétel értékelésére. Az eladó kommunikációjával elégedett vagyok, korábbról már van vele pozitív tapasztalatom. A Vatera ügyfélszolgálat javaslata alapján most semleges értékelést adok, a termék kézhezvételét követően pedig töröltetni fogom ezt az értékelést és pozitív értékelést fogok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó jelezte, hogy a termék az USA-ból jön és megadta a gyártási, szállítási és vámolási határidőket. Az még nem telt le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ez a rendelésem még nem érkezett meg, de már rendeltünk az eladótól apple terméket és minden rendben megérkezett, így most is bizalommal vásároltunk. Ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Még nem kaptam meg a terméket, de rendeltem már tőle, így már tudom, hogy körülbelül mennyit kell várnom. Az eladó nagyon segítőkész és minden kérdésre válaszol!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Még nem érkezett meg de már többször vásároltunk tőle és mindig minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Még nem kaptam meg a terméket viszont már csak két napig adhatom le az értékelést ezért megelőlegezem a pozitív értékelést. Már rendeltem tőle és akkor sem volt semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Már többször is rendeltem tőle! Gyorsan felveszi a kapcsolatot! Minden kérdésre tud válaszolni, mihelyst tud. A termékkel sose volt probléma! Gyors és megbízható! Csak nagy várakozás idő ne lenne! De még éri! Mindenkinek ajánlom. Természetesen még várok az árura!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket még nem érkezett meg, de a leírásban érthetően le van írva a szállítás menete és ideje. Előző mobiltelefonom is eladótól vásároltam minden rendben volt!!! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.adamcadmon85 (0) (Vevő)
Pozitív
2020.10.01. 08:20:27
2926538654
Még nem érkezett meg bízom benne, hogy azért most már hamarosan meg lesz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.grigorij007 (28) (Vevő)
Pozitív
2020.09.12. 23:56:23
2919864560
Segítőkész, rugalmas és informatív, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jól kommunikáló,igazi profi eladó.Ilyen arányú pozitív minősítése nyilván nem a véletlen műve.A termék a leírtaknak megfelelően később fog beérkezni.Ez teljesen korrekt módon közölve is lett a leírásban,amit vállaltam is.A magam részéről 100% biztos vagyok abban,hogy én is gond nélkül fogom megkapni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Meg nem kaptam meg amit rendeltem, de eddig nem volt semmi, amiben csalodnom kellett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Még nem érkezett meg, előző rendelésnél a leírtak szerint minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egyelőre még csak úton van az áru. Az adásvétel során az eladó rugalmas és segítőkész volt. Várom az áru mihamarabbi megérkezését. iPad 2020 11" Apple Pencil 2 gen Magic Keyboard billentyűzet-tok (iPad 2020 11" -hoz) Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az előző telefonom 5 hónapra (most áprilisban) érkezett meg. Ezt most pontosan 3 hónapja, hogy rendeltem. Még nem érkezett meg, de később már nem tudok értékelést leadni. Szóval aki rendel, legyen nagyon-nagyon türelmes (mint én).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:eb45e4 (2) (Vevő)
Pozitív
2020.04.08. 13:57:10
2858624591
Még várom az árut. Az eladó kommunikatív, gyorsan válaszol a kérdésekre, csak ajánlani tudom. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék vámon van. De már több dolgot is vásároltam az eladótól és mindig minden tökéletesen rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék még vámon van, amint megérkezett, módosítom az értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.November elejen rendelt termekek sajnos meg nem erkeztek meg, kommunikacio rendben volt, szamlat idoben megkaptam. Bizakodo vagyok ?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.November elejen rendelt termekek sajnos meg nem erkeztek meg, kommunikacio rendben volt, szamlat idoben megkaptam. Bizakodo vagyok ?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó kommunikációja pozítiv volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szgyuri498 (43) (Vevő)
Semleges
2020.01.17. 13:26:40
2829121742
Az értékelésem egyelőre azért semleges, mert nem érkezett meg a termék. Amint lezárul a folyamat, módosítom és kibővítem további tapasztalatokkal. Az eladó rendkívül korrekt módon már az adatlapon előre jelezte, hogy piszok hosszú lehet az átfutási idő, amit bármilyen előre látható vagy éppen nem látható körülmény akár hetekkel megtoldhat. Most tartunk a 88. eltelt napnál a megrendelés óta, azaz, ha azt gondolod, szerencséd lesz és majd neked két hét alatt megjön a cucc, ne lepődj meg, ha mégsem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék még nem érkezett meg, de már a vámon van két hete, remélem hamarosan megkapom. Az eladó készséggel válaszolt mindig a kérdéseimre, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék még nem érkezett meg, de megelőlegezem a pozitív értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Még nem érkezett meg, mert az év végi hajrában 30 nap alatt sem sikerült a vámosoknak elvámolni a készül?ket... remélem most már hamarosan megjön...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket a leírásnak megfelelően, ennyi idő alatt nem kaphattam meg, de bízom benne, hogy hamarosan megérkezik. Az eladó egyébként kommunikatív én pedig várok türelemmel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Október 3-án rendeltem a terméket, most a vámon van, így csak megelőlegezni tudom a pozitívot. Az eddigi kommunikáció rendben, gyorsan történt, mindenről tájékoztatva lettem. A többi értékelés alapján számítottam a hosszú szállítási időre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Idő előtt kénytelen vagyok értékelést leadni, a terméket még nem kaptam meg (lassan 3 hónapja rendeltem), de mindig tájékoztatást kaptam merre jár és ismerősök is rendeltek és rendben volt az áru mindig. A kiírt szállítási, vám stb. idők megfelelnek az előre ígérteknek, de az ár kompenzál teljesen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5122816.Ujbanya (23) (Vevő)
Semleges
2019.11.14. 14:11:59
2804082050
A termék jó, ezért a semleges minősítés. Csak az rendeljen akinek van ideje/türelme kivárni, augusztus 20-án rendeltem és utaltam át azonnal az összeget, a terméket november 13-án kaptam kézhez. Közben több érdeklődő emailt is küldtem az eladónak, hogy hol tart a megrendelt termék. Így tudtam meg azt is, hogy már 10 napja vámon van. A válaszok mindig 1-2 szavasak voltak. Amikor megérkezett a termék ennyit írt: "Megérkezett". De nem hozzám! Kiderült érte mehetek vagy postázza plusz pénzért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A telefon időben megérkezett és minden rendben van vele. Már másodszor rendeltem az eladótól és szerintem később is fogok majd.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megjött ,itt van eredeti szép stb....egy biztos nem gyors de 100% hogy megjön
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.