BelindaCsillag (1590) 99.07%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1604 | 1872 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 267 | 276 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1886 | 2163 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1653 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Mindben rendben zajlott! Teljesen segítőkész! A kiírt időtartam előtt megérkezett az áru! Csupa pozitív! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, a telefon kifogástalan, eredeti! (megérte rá várni)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.blacikakispest (4) (Vevő)
Pozitív
2019.10.14. 12:12:45
2801071895
A termék tökéletesen megfelel a leírásnak, a szállítási határidő elég hosszú, de az is összhangabn van a leírtakkal.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.schererpatrik93 (0) (Vevő)
Pozitív
2019.10.14. 11:56:32
2820672599
Maximális pozitívum !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket csak később fogom megkapni. Rendeltem már tőle és a hosszú szállítási időt leszámítva, 1-3 hónap (erről persze tájékoztatva lettem) a termék kifogástalan állapotban megérkezett. Sajnos az értékelést már nem lehet leadni hónapok múlva, így most én is megelőlegezem, bízva az eddigi sikeres együttműködésben. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az aru meg nem jutott el hozzam (kozel harom honap), mindig kezsegesen valaszolt a kerdesemre, hogy hol tart eppen a folyamat. Az utobbi 1 honapot a vamon toltotte a keszulek, ket hete probalom kideriteni, hogy megis mi tart ennyi ideig, de egy automatikus uzenet fogad: most szabadsagon van, a kovetkezo ket hetben nem ad felvilagositast rendelessel kapcsolatban. Ezek utan csak remelni tudom, hogy jovo heten vegre atvehetem az arut. Birkaturelem kell hozza...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajna, nem jött össze a vételár, így meghíusult az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Még nem érkezett meg a termék,ahogy megtörténik változtatok az értékelésen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Voltak félreértések az eladóval, azt gondoltam előbb megkapom a terméket így visszakértem a pénzem, amit ő vissza is utalt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Idő hiányában kénytelen vagyok értékelni a tranzakciót.... megelőlegezem a pozitív értékelést. Még nem érkezett meg,(MB AIR) de alapból számítottam a 3 hónap átfutási időre! (De ezt korrekten jelzi is!) Tájékoztatása szerint már a VÁM-on van, remélhetőleg hamarosan befut... A kérdésekre mindíg időben válaszolt, kommunikáció rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Már vásároltam termeket tőle, alap hogy 3 hónap a várakozási idő de az ár kompenzál! Érdemes várni türelmesen! A kérdésekre válaszol, ha nem akkor fel lehet hívni s utánajár gyorsan a válasznak! Kommuntiv, tájékoztat a termék hollétéről! Megbízható Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megvásárolt termék még nem érkezett meg, de az eladó folyamatos tájékoztatást ad, hogy pontosan hol jár az áru. Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon segítőkész és megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vásárlás után szinte azonnal felvettük a kapcsolatot az eladóval. Nagyon kedves a hölgy, minden kérdésre készségesen válaszolt akkor is, és azóta is e-mail kapcsolatban állunk. A leírásban szerepel, hogy a termék megérkezése akár 2,5-3 hónap is lehet, még sajnos nem kaptam meg a 3 hónaphoz közeledve a vásárolt terméket. Az értékelésre azonban nincs több idő. Az élmény továbbra is pozitív, és türelmesen várakozok
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kereken 3 hónapja utaltam.Még nem érkezett meg és nem is tudni mikor fog. Már 2x rendeltem azok 7-8 hét alatt megérkeztek.Most már csak az érdekel ,hogy valamit kapjak a pénzemért ,mivel lassan ott tartunk ,hogy 1/3 év kell mire lesz ebből valami és még egyszer ezt nem várom ki annyit nem ér meg az árkülönbözet.Pozitívat adok mivel az előző 2 esetben is megérkezett a termék ,de részemről itt befejeződik az " üzleti" kapcsolatunk
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, a leírásának megfelelőn tört?nt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbizható, segitőkész. Ha kérdésemre azonnal válaszol. Ajánlom mindenkinek! Sok +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Macload007_2005 (46) (Vevő)
Pozitív
2019.04.24. 05:51:47
2735187785
Minden úgy zajlik ahogyan a termék leírásában szerepel. Ajánlom az eladót mert nagyon korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendbe, gyorsan lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem megfelelő terméket választottam ez nem az eladó hibája hanem az enyém!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2,5 hónap majdnem, de megérkezett az áru Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Január 3.-án rendeltem a terméket, most a vámon van, így csak megelőlegezni tudom a pozitívot. Az eddigi kommunikáció rendben, gyorsan történt, mindenről tájékoztatva lettem. A többi értékelés alapján számítottam a hosszú szállítási időre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Dezember 17. rendeltem a terméket, még nem kaptam meg, de elvileg már vámon van. Kommunikáció jó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.December 10-én ütöttem le, még nem kaptam meg a terméket, elvileg már vámon van. Eddigi kommunikáció rendben, gyorsan történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2018 december 07-én fizettem ki a terméket, érdeklődésemre tájékoztatott február 01-én, hogy vámon van, majd értesít , ha levámolták, még nem értesített
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék még nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden teljesen rendben ment . Körülbelül 3 hónap alatt jött meg a termék. De ez fel is van tüntetve a termék adatlapján, hogy eltarthat akár ennyi ideig is, plusz nálam még a karácsony miatt is meghosszabbodott a szálítási idő. Folyamatos tájékoztatást kaptam arról, hogy merre jár a csomag. A csomag házhoz szállításánál is rugalmasak voltak és megoldották úgy ahogy nekem a legjobb volt. Csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, már kétszer vettem tőle Apple terméket. Megbízható, ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tengeren túli szállítás, sok idő, de megjött és rendben van
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eltartott több mint két hónapig amíg kézhez kaptam az iPad-et. Ma 90 napja rendeltem meg a csomagot, de a Pencil még nem érkezett meg. Viszont jelentősen olcsóbb az egész, mint bárhol máshol, és az iPad valódi, nem egy hamisítvány. Számlát kaptam. Kommunikáció rendben volt eddig. Ha ráérsz várni, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.timoncsanyi (104) (Vevő)
Pozitív
2018.12.11. 22:09:47
2682991271
A megrendelés és a kézhezvétel között kerek 10 hét telt el, a többi értékelés alapján is ennyire számítottam. Döntse el mindenki maga, hogy megér-e ennyi várakozást egy "kis" spórolás. A termék amúgy tökéletesen rendben van, megfelel a leírtaknak. Az eladó valóban kommunikatív és szinte rögtön válaszol. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Macload007_2005 (46) (Vevő)
Pozitív
2018.12.02. 04:38:28
2668783553
Minden rendben zajlott, minden eddig Tőle rendelt termék megérkezett. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ricsike1985 (1490) (Vevő)
Pozitív
2018.11.30. 19:15:20
2681903147
Minden rendben ment. Köszönöm. Ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jött létre a vásárlás, de az eladó ettől függetlenül kedves és kommunikatív volt. A későbbiekben vásárolni fogok tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék még csak a vámra érkezett meg, ezért csak megelőlegezni tudom a pozitív értékelést. Vásároltam már itt és akkor is minden rendben volt, remélem a jelenlegivel is így lesz:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben volt. Gyors, pontos, korrekt és megbízható üzleti partner. Mindenkinek tiszta szívvel ajánlom. Köszönöm szépen!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben volt. Gyors, pontos, korrekt és megbízható üzleti partner. Mindenkinek tiszta szívvel ajánlom. Köszönöm szépen!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék még nem jött meg, de eddig minden zökkenőmentesen halad, nagyon segitőkész az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden a megbeszéltek szerint történt. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kb 2 és fél hónap volt mire megérkezett az árú, de az eladó végig kommunatív volt, tájékoztatott amint változás történt. A termék tökéletes így nem lehet panaszom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pénzt elutaltuk szeptember 06.-án. Még nem kaptam meg a terméket, a számlát, és a leszállítás időpontjáról sincs pontos információnk, nincs mit értékelni. A tranzakció sikerességére vonatkozó "kötelező???" kérdésre a megajánlott válaszoktól eltérő feleletet nem lehet megadni, azok pedig esetemben nem relevánsok. De ez Vatera hiányosság! Én a "Nem" válaszhoz kínálnék egy még "függőben" vagy "folyamatban" opciót is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt eladó, minden kérdésedre igyekszik mihamarabb válaszolni. A szállítás az egyedüli hátulutője a dolgoknak. A posta és vám elég hosszú tud lenni, esetemben kb. 3 hónap. De ez nem az eladó hibája, aki tőle vesz terméket ezt mindenképpen kalkulálja bele. ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó rendkívül kedves volt. Az adásvétel miattunk nem jött létre, de Ő rendkívül jól kezelte ezt. Később biztosan fogok rendelni tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
porpiBravoman (14) (Vevő)
Pozitív
2018.09.17. 17:50:27
2639158331
a türelem szükséges erény
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.enricopalazzo (45) (Vevő)
Pozitív
2018.08.28. 14:58:42
2639158352
Minden rendben ment. Jó kommunikáció. Megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az Eladó jelzi, hogy sokáig tart (tarthat) a beszállítás. Ha valaki Nála rendel az legyen azzal tisztában, hogy ez biztos 3 hónap!!! Az eladó teljes mértékben segítőkész és mindig megpróbál tájékoztatni, ha rákérdez az ember.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt elado? a termek szuper köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt elado? a termek szuper köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, segitőkész, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit sokáig kellet várni, de ezt előre jelezte az eladó. Sajnos nálam a leghosszabb verzió jött be (3 hónap)de ez nem az eladó hibája, úgy tudom a csomag a vámon vesztegelt. Csak ajánlani tudom. Verhetetlen ár. Én már tervezem a következő vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
