BelindaCsillag (1590) 99.07%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1604 | 1872 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 267 | 276 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1886 | 2163 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1653 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Még nem kaptam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék még nem érkezett meg, de az eladó folyamatosan tájékoztat a készülék útjáról, eddig minden a megbeszéltek szerint halad, nagyon korrekt partnernek tűnik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet nem valósult meg, a vevő miatt. Ennek ellenére az eladót csak javasolni tudom, a korrekt hozzáállása miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék még nem érkezett meg, de minden rendben halad, ez már a 2. vásárlásom, és valószínű hogy nem az utolsó lesz! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dankovicslne16 (5) (Vevő)
Pozitív
2017.12.08. 09:42:11
2555235944
Korrekt partner. Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nem került szállításra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
audrey131 (191) (Eladó)
Pozitív
2017.08.01. 15:58:37
2504324222
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel létrejött, csak ajánlani tudom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aveleken (333) (Eladó)
Semleges
2017.06.13. 22:41:26
2475436319
Végül mégsem volt szükség a hintaszékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egy ismerősének segített, akinek mégsem volt szüksége rá.zolirigoletto (3622) (Eladó)
Pozitív
2017.06.08. 15:59:52
2479012487
Minden rendben ment. Korrekt, pontos vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zolirigoletto (3622) (Eladó)
Pozitív
2017.06.08. 15:59:52
2476521785
Minden rendben ment. Korrekt, pontos vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék még nem érkezett meg, így rendes értékelést nem tudok írni. Máskor is volt, hogy lassan érkezett meg a termék. Várom a vásárolt áru megérkezését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Schmidhoffer (13) (Vevő)
Pozitív
2017.04.15. 08:14:38
2462676107
A termék még nem érkezett meg, így rendes értékelést nem tudok írni. Az eladó kommunikatív, semmi probléma nem volt idáig. Várom az árut. Eddig minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NCsilla35 (2957) (Eladó)
Pozitív
2017.03.23. 17:13:48
2455956341
Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NCsilla35 (2957) (Eladó)
Pozitív
2017.03.23. 17:13:48
2455954628
Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben és gyorsan zajlott le. Az áru jól működik. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ricsike1985 (1490) (Vevő)
Pozitív
2016.12.25. 16:55:33
2395607600
Minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KöltözőMadár (3577) (Eladó)
Pozitív
2016.12.08. 14:24:09
2385151160
Köszönjük a vásárlást! Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Ajánlott, megbízható és korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megrendelt termék még nem érkezett meg, de mivel többször is vásároltam már az eladótól, nyugodt szívvel adok pozitív értékelést. Az eladó korrekt, kedves , segítőkész., kifogástalan termékekkel. Érdemes nála vásárolni. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék még nem érkezett meg, várom az árut. A részletekről pontos tájékoztatást kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Daniel-Benz (16) (Vevő)
Pozitív
2016.10.26. 19:30:26
2304616118
Minden rendben történt. Rendben megérkezett a vásárolt áru. Ajánlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék még nem érkezett meg, így rendes értékelést nem tudok írni. Az eladó kommunikatív, semmi probléma nem volt idáig. Várom az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Macload007_2005 (46) (Vevő)
Pozitív
2016.10.12. 13:33:37
2340113198
A termék még úton van, így eddig még nem került hozzám, de amit korábban vásároltam az eladótól az is megérkezett idővel :) Így biztos vagyok benne hogy az ipad is meg fog, csak türelmesnek kell lennem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ismét minden rendben volt! Gyors, kedves ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kommunikáció gyors és gördülékeny, minden kérdésre ès kérésre pozitív választ kaptam. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Meg uton van
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon pozitívan reagált, sajnos egy csaló volt a vásárlóm, aki megvette volna a jelenlegi gépemet, így nincs miből megvásárolnom az újat, amiről az értékelés is szól. A csaló álneve Kis László, Bp. 3. kerületi lakos, de Chipinfo Bt néven is előfordulhat, mindenki vigyázzon vele!!! Előre utalást szimulál késő délután és várja az árut másnapra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt az eladás során.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Még folyamatban van a vásárlás ,de csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm szépen,az áru minősége kiváló,az eladó gyors,és pontos,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletes volt! A hölgy kedves és segítőkész. A rémálomból csodát csináltak a kollégájával. Még egyszer köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egyelőre minden rendben rendben, a készülék úton van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.heizlermeli05 (1) (Vevő)
Pozitív
2016.02.17. 08:15:24
2194713407
Köszönöm.Korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen minden rendben volt! Az áru megfelelő volt az eladó pedig nagyon segítőkész és pontos! Csak ajánlani tudom mindenkinek!csupa ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.robertnagy79 (6) (Vevő)
Pozitív
2016.02.02. 18:41:55
2186986322
Az áru ugyan még úton van, de az eladóval minden kommunikáció gördülékeny.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egyelőre minden rendben lezajlott, a telefon még úton van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az Eladó maximálisan megbízható, precíz, gyors, és kommunikatív. A termék gyönyörű, és kifogástalan! ;) :) Mindenkinek maximálisan ajánlom! ;) Sok++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, tudom ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek! Kedves és korrekt partner, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dzszsanett (239) (Vevő)
Pozitív
2015.12.05. 14:22:48
2160606098
Megbízható és rugalmas! Szép árut kaptam ajánlani Tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.voicemixmaster (398) (Eladó)
Pozitív
2015.11.16. 07:26:17
2126226680
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A telefon még úton van, de a kommunikáció alapján eddig minden pozitív. Ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az Adás-Vétel még folyamatban van, de eddig meggyőző és kommunikáció megfelelő volt ezek alapján eddig pozitív+++ Várom a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.