BelindaCsillag (1590) 99.07%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1604 | 1872 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 267 | 276 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1886 | 2163 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1653 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
EMBEREK!!ETTŐL A NŐTŐL AZ ISTEN MENTSEN MEG BENNETEKET!CSALÓÓÓÓ! közel 50eft ért rendeltem tőle orosznak hirdetett hajat, amit állitólag egy szalonból szerzett be nekem,na most emailban többszörösen félre vezetve hamis képeket mutogatott a hajról,amivel elhitette velem h gyönyörű műszál mentes orosz eu.hajat kapok, mire a 46e.ft omért küldött nekem 24.eft értékű,ázsiai,vegykezelt műszállal teli zacskós hajat!JÓ KERESKEDŐ VAGY DUPLA TRIPLA HASZON!! NE RENDELJETEK TŐLE!RENGETEG ------------------
Másik fél: Ez a hölgy nálam nem vásárolt. Leütötte egy hajat és nem azt kérte. A vevőjétől el vett 70 ezret hajra és csak 40 ezerért akart venni. Mert keresni akart rajta. Meg kért segítsek neki. Én továbbítottam a kereset más kereskedőnek és onnan vásárolt. Tőlem semmit nem vett.
A pénzintézete miatt, aki 24 óra múlva értesítette a pénz beérkezéséről, 6 napot késett az árú megérkezése. Rákérdezett volna, én pedig elküldhettem volna a befizetés bizonylatát. Nem gondoltam, hogy ha az én Bankom 1 óra alatt elküldi, az övé 1 napot ül rajta manapság.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel még folyamatban van,de az eladótól már többször vásároltam és mindig minden rendben volt. Én csak ajánlani tudom ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adás-vétel az én hibámból hiúsult meg! Az eladó, nagyon kedves!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jott letre az atadas de nem az o hibajabol!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors,pontos, segítőkész
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel még folyamatban van, de az eladó nagyon kommunikatív és rugalmas!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.8660122.Client:37322925 (5) (Vevő)
Pozitív
2015.08.07. 11:07:40
2079805754
A Haj minősége felháborító volt! A felrakott haj a harmadik hajmosás után egy gubancos csomó lett amit lehetetlen volt kifésülni igy le kellett vágni!!! Amivel nagy kárt okozott!!!!! A haj mű volt,ugy nyúlt mint a gumi! Senkinek nem ajánlom hogy vegyen tőle. Nem beszélve arról,hogy így nyilatkozott az eladó,hogy ha már a hajat felrakták így már nincs tovább garancia,hát ez egy vicc,mivel sajnos a haj azért van hogy felrakjuk és sajnos így derül ki hogy egy ócska műhajat árul!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper hajat kaptam! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos 2x telefonáltam ,e-mailt küldtem a kérésére
de választ nem kaptam mai napig.Igy az árut se tudtam átvenni.
üdv:Moris74
Másik fél: Nem kaptam emailt. Valóban hívott. Aztán eltűnt. Mindenkinek sikerült eddig csak ennek a 0 értékelésel rendelkező egyénnek nem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendben volt minden! Ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek nagyon ajánlom, mert tökéletes vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek eladó,csodás hajakkal
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek eladó,csodás hajakkal
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel még folyamatban van, de az eladó nagyon kommunikatív és rugalmas!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon szép termék! Nagyon kedves eladó! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elegedett vagyok nagyon. Maskor is ot valasztom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szokás szerint minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tobbszor vasaroltam mar nala, csak ajanlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható gyors partner,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható gyors partner,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben volt az adásvétel során. Gyors, pontos, korrekt és megbízható üzleti partner. Mindenkinek tiszta szívvel ajánlom. Köszönöm szépen a vásárlást! Csakis ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel már folyamatban van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves, pontos, közvetlen. Csak ajánlani tudom. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt eladó!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Berettyo971 (639) (Vevő)
Pozitív
2015.04.30. 05:46:35
2065041809
ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!!!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ennamary (1669) (Eladó)
Pozitív
2015.04.29. 14:43:58
2051018384
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pancsika75 (617) (Vevő)
Pozitív
2015.04.23. 14:06:46
2065041383
Minden rendben volt, köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pancsika75 (617) (Vevő)
Pozitív
2015.04.23. 14:06:45
2065041371
Minden rendben volt, köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék még nem érkezett meg.A vatera javaslatára ha megérkezik a telefon akkor az értékelést megváltoztathatom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tiszta szívből ajánlom . Kérdéseimre azonnal választ kapok, meglehet beszélni vele mindentAzt küld,amit hirdet,nincs zsákbamacska
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos eladó, és a termék is tökéletes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner! Nagyon szép hajat kaptam! Mindenkinek ajánlom, ha szép hajat szeretne!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló partner,remek áruval
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék még nem érkezett meg, de értékelnem kell. Eddig minden jól megy, az eladó készségesen válaszol.
Másik fél: Igen ez így van. Minden rendben van és lesz:)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az iPad még nem érkezett meg Amerikából, állítólag már a vámon van (ami 10-30 m.nap is lehet). De azért megelőlegezek egy pozitív értékelést a segítőkész kommunikáció miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható és pontos eladó! Mindenkinek ajánlom! Csak +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos korrekt partner! teljesen pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.