BelindaCsillag (1590) 99.07%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1604 | 1872 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 267 | 276 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1886 | 2163 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1653 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vevő korrekt volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9184266.minielany (-1) (Vevő)
Pozitív
2014.10.23. 11:36:08
1992889778
Minden a megbeszéltek szerint ment!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyönyörű haj,csak ajánlani tudom az eladót :) Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszi, gyors mint eddig és szép hajat küld :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.farkasbrig (106) (Vevő)
Pozitív
2014.10.17. 15:20:34
1985904635
Gyönyörű a haj köszönöm,legközelebb is öntől veszek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9184266.minielany (-1) (Vevő)
Pozitív
2014.10.17. 13:22:06
1985904599
Köszönöm,minden rendben ment,mint mindig! Csak ajánlani tudom!Remek eladó!Gyors és minden e-mailomra vissza írt!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizhato elado!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A haj amit kaptam nem orosz származású,de ennek ellenére szép,az eladó kedves ,segítőkész volt ajánlom mindenkinek :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az iPad-et egyelőre még nem kaptam meg. Ha megérkezett, módosítom az értékelésemet. Az eladó szerencsére mindvégig elérhető.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.9184266.minielany (-1) (Vevő)
Pozitív
2014.10.09. 23:53:56
1984109648
Szívből ajánlom! Nagyon gyors,korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, rugalmas, korrekt eladó. Azt kaptam amit rendeletem az árú tökéletes.Még fogunk üzletelni. Köszönöm!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gaboca35_2009 (88) (Eladó)
Negatív
2014.10.05. 16:34:49
1967012237
A vevő mindvégig ragaszkodott ahhoz, hogy nem valódi hajat vásárolt. Sajnos nem ért hozzá. Az egyik felét én vásároltam hajfelvarrótól (megbízható), a másik fele pedig fodrásztól származik, tehát magyar nők haja!Örüljön a vevő, hogy visszautaltam a pénzt és nem egy hónap múlva, hanem egy hét múlva és azt is csak azért, mert nem írt időben, nekem pedig el kellett utaznom a szüleimhez, ahol nincs internet. Ő feljelentéssel vagdalózott és a Kérdezz az eladótól rovatokat teleírta. Sok-sok negatív!!!
Másik fél: Sajnos ez a nő agybeteg. Gyógyíthatatlan.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt. Minden a leírás és a tájékoztatás szerint zajlott, ahogy kell. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Értékelnek kellett, a termek meg nem érkezett meg, de az eladó nagyon segítőkész, barátságos. Határidő elott vagyunk meg bőven.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékre meg várok, de meg bőven benne van a megbeszélt időben. Nagyon segítőkész, barátságos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szívesen ajánlom az eladót. Azt kaptam amiért fizettem. Gyorsan reagál és rugalmas vaterás. Minden nagyon szuper. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tivadarszabo (265) (Vevő)
Pozitív
2014.09.25. 21:03:20
1952455490
A termék a leírásnak megfelelően megérkezett. Minden rendben zajlott. Csak ajánlani tudom! Köszi :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.alexia91_a (25) (Vevő)
Semleges
2014.09.23. 11:47:46
1968946799
Vasárnap leütöttem a terméket, másnap már ki is fizettem, kértem az eladót, hogy péntekig érkezzen meg(ez 5 nap volt). Péntek délután írt, hogy nagyon beteg volt, még csak most adta fel...-biztos nem tudott megkérni senkit-. Kedden megérkezett a haj, ami az ígért 50cm helyett, a 45-48at súrolta. Egyébként szép, de az eladó sajnos nem korrekt.
Másik fél: Nem egészen. Vasárnap már beteg voltam. Hétfőn utalt. Kedden írtam neki nem tudom feladni nagyon beteg vagyok. Visszautaljuk? Erre azt írta nem de ha lehet jó lenne ha péntekig oda érte.írtam hogy köszönöm akkor küldeni fogom. Fel is adtam neki. Nem tudom honnan hogyan merte,nekem nem jelezte hogy esetleg cseréljük. Ritkán vagyok beteg ha ezért nem vagyok korrekt akkor ez van.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos még nem kaptam meg/még időn belül vagyunk/, így a termékről nem tudok véleményt mondani, de már csak ma tudok értékelni. - Az eladó mindig elérhető, a kérdésekre gyorsan válaszol. Az utalást követően a terméket azonnal megrendelte. - A szállítási időhöz nyugodtan lehet írni 2hónapot, kb ez a reális. - Egy Tracking számot kaphatna a vevő és kevesebb lenne a felesleges email. Én is feleslegesen zaklattam az eladót, mert szeretem tudni hol jár a csomag, főleg ha értékes. Ajánlott eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.andygromy71 (46) (Vevő)
Pozitív
2014.09.09. 12:10:23
1971925421
Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vanda1982 (1614) (Vevő)
Pozitív
2014.09.04. 22:56:50
1964879030
Az idő rövidsége miatt én mondtam le a vásárlást,mert féltem nem ér időben ide a csomag!!sajnálom++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztinaviola00 (17) (Vevő)
Pozitív
2014.08.27. 09:05:55
1956050396
Gyönyörű lett a hajam! Köszönöm!!!! :) :) Mindenkinek nagyon ajánlom!!!!!!!!! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csanadfelesege (200) (Eladó)
Pozitív
2014.08.23. 05:42:00
1951064855
Minden rendben volt, gyors, korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:36861825 (0) (Vevő)
Pozitív
2014.08.20. 10:03:29
1952048375
Rendben zajlott le minden.ajánlani tudom csak :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Krisztike_2008 (141) (Vevő)
Pozitív
2014.08.18. 11:11:09
1956048962
Minden rendben volt. Korrekt partner. Ajánlom mindenkinek. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon együttműködő volt, nekem viszont súlyos betegségből eredő családi problémák miatt sajnos hosszabb időre el kellett hagynom az országot, ami miatt az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
varadi-tomasz (30) (Vevő)
Semleges
2014.08.17. 10:14:45
1955062061
tévedés volt megbeszéltük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben ment!köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos értékelnem kellet de még nem érkezett meg ahogy megjön módosítom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon szép hajat kaptam , ajánlom, kedves, segítőkész. Köszi mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ismét egy nagyon tökéletes,szép hajacskát kaptam,villámgyorsan!!Tegnap utaltam,ma meg is érkezett!! Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ismét egy nagyon tökéletes,szép hajacskát kaptam,villámgyorsan!!Tegnap utaltam,ma meg is érkezett!! Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon készséges, gyors, megbízható. A termékkel kapcsolatban volt némi kifogásolhatóság, mivel műszálat is tartalmazott, a hirdetésben pedig műszálmentes haj volt hirdetve. Az eladó vissza akarta vásárolni, szóval korrekt módon járt el. Neki csak ++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Kedves, kommunikatív! Maximálisan elégedett vagyok! Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm! Bátran,tiszta szívből ajánlom mindenkinek!Megtaláltam azt,akitől ezentúl is fogok hajat vásárolni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó kedves, segítőkész, az árú jó minőségű! Nyugodt szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3644838.Totally258 (6) (Vevő)
Pozitív
2014.07.21. 16:08:36
1920943733
csak ajanlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenem_eladom (9) (Vevő)
Pozitív
2014.07.14. 08:22:27
1923229298
Minden a megbeszéltek szerint meg.Remek eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt gyors vevő, minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm minden rendben ment+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kis_nagypolgarba (1) (Vevő)
Pozitív
2014.06.28. 10:23:59
1902254966
Azt kaptam ami a leírásban szerepelt. Nagyon korrekt az eladó. Minden kérdésemre 1-2 órán belül vàlaszt kaptam. A postát ki kell várni türelmesen, viszont a termék minőségben és árban kárpótol :). Csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
takacsmonika75 (9) (Vevő)
Pozitív
2014.06.27. 13:04:19
1897160498
A maximálisnál is többet nyújtott,mindenkinek csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék még nem érkezett meg, így semlegesre állítom, amint megkaptam a terméket módosítom az értékelésem.
Másik fél: Nem tudott megérkezni mert 2 hete vette. Posta vámidők fel vannak tüntetve. És az nem 2 hét.:)
Client:35738804 (2) (Vevő)
Pozitív
2014.06.18. 12:37:40
1907306792
Minden tökéletes gyors korrekt volt, pedig nagyon messzuiről jött a gyönyörű táska :):) !! Mindekinek csak ajánlani tudom !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A haj jó minőségű, mint mindig, viszont csak 45 cm hosszú volt a meghirdetett 50 cm helyett. A postáért nagyjából kétszer annyit fizettem, mint ami fel volt tüntetve. Egyébként gyors, kedves partner, nem először rendeltem tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
