7813367.DnB_Norika (28) 74.14% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
szabolcs26 (6214) (Eladó)
Pozitív
2011.01.17. 12:45:51
1435923204
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
remek partner!!!++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11140702.EmiliaRival (445) (Eladó)
Pozitív
2010.12.22. 20:21:39
1265074318
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást! Csak +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
seherezade_t (3680) (Eladó)
Pozitív
2010.11.26. 21:07:45
1265076689
Minden a legnagyobb rendben ment, köszönöm:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner! Csak ajánlani tudom! +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott kedves kapcsolat tartó partner.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6320391.Vikk83 (75) (Eladó)
Negatív
2010.09.20. 19:25:53
1196828348
Szeptember 2 nyerte meg a terméket,azóta nem hajlandó se fizetni se üzenetekre reagálni,biztosan 18 napja "költözködik".Mivel a fizetési emlékeztető sem hatotta meg,úgy gondolom nincs mire várnom.Velem többet nem szórakozik!Feketelista
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.popika1229 (72) (Eladó)
Negatív
2010.09.16. 08:03:27
1205069218
Nagyon sajnálom,két hetet vártam és csak ígérgetett,de nem fizetett,az utolsó levelemre még csak nem is válaszolt.Nem megbízható,nem ajánlom senkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.popika1229 (72) (Eladó)
Negatív
2010.09.16. 08:01:44
1213542227
Nagyon sajnálom,vártam két hetet és csak ígérgetett,az utolsó levélre még csak nem is válaszolt.Két termékemet is leütött és egyiket sem fizette ki.Nem megbízató,nem ajánlom senkinek!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,korrekt,kommunikativ eladó. Szeretettel ajánlom!Sok ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szandicsovi (57) (Eladó)
Pozitív
2008.09.19. 12:27:48
436049805
+++Megbízható,kedves és korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors döntés, minden rendben ment! sztem:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
langemon (2379) (Eladó)
Pozitív
2007.09.25. 08:34:50
1426681419
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom, köszönöm a vásárlást!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kittycat2 (585) (Eladó)
Pozitív
2007.09.04. 11:16:11
1425379322
++++ Kedves, jó kapcsolattartó vevő, ajánlom! Örülök, hogy én adhatom az első pozitívot! Isten hozott a TeszVeszen!++++
Másik fél: :)Köszönöm szépen az értékelésed és énis nagyon örülök h ilyen jó eladóval sikerült megismerkednem!Köszy!Minden jót:))
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
