saluska_a (108) 92.86% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 117 | 147 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 12 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 139 | 173 adásvétel |
| Az eladóként kapott 82 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben és gyorsan lezajlott. az eladót mindenkinek jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves partner! Minden rendben zajlott, mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, segítőkész eladó. Ajánlom bárkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rendben volt. Miután nem mi hoztuk el a szekrényt, nem tudtam egyből reagálni, de sajnos nem a leírásnak megfelelő állapotban kaptuk meg. Az egyiknek a háta egy része hiányzik, a másiknak az oldala van felázva (felpúposodva) kicsit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lucasara101 (456) (Vevő)
Pozitív
2011.10.23. 16:30:44
1482999830
Minden rendben ment. Szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors , rugalmas vaterás. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors korrekt partner ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelésem POZITÍV. A vevő nagyon kedves és rugalmas. Sajnos csak otthon vettem észre, hogy a lámpatalp egy helyen el van törve. Mivel személyesen vettem át a terméket, így egyértelműen ezt nekem kell megoldanom. Majd helyrekalapálom valahogyan a dolgot... Egyébként köszönöm szépen a tranzakciót. Üdvözlettel, Bal6zs
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, eladót ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
700434.Dettyviola (-13) (Vevő)
Pozitív
2011.10.16. 21:08:31
1482065693
Rendesen lezajlott az adás vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mazsola185 (424) (Vevő)
Pozitív
2011.10.12. 21:27:45
1484447378
Minden rendben volt,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm! Sok sikert a költözéshez!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló, konstruktív és nagyon tiszteséges Vaterás parnter, akit nagy szeretettel ajánlok bárkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kovidoki62 (551) (Vevő)
Pozitív
2011.10.03. 21:47:43
1476045792
Korrekt, kedves partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bojtijozsi (412) (Vevő)
Pozitív
2011.10.03. 14:20:08
1482060896
Minden rendben, tudom ajánlani mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miért is??Nem kérdezte.....a leírásban nem szerepelt tartozék ha jól emlékszem így nem értem némileg a negatívitását! Az értékelését nem tudom hova tenni! Amúgy gyors, pontos vevő!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kommunikációval nem volt semmi gond, elérhető volt, a vevő egyéb oka miatt nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő miatt nem jött létre az üzlet, de ezt maximálisan lekommunikálta.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
926087.evaferi (2267) (Eladó)
Semleges
2011.09.08. 09:23:30
1466348035
Sajnos nem értem a dolgot. Vártam az utalást, erre én kapok semlegest, hogy nem jött létre a vásárlás. Ha nem kéri, nem kellene velem is közölni? Szerintem nem ilyen módon kell elintézni, ha valaki meggondolja magát, de nem vagyok rossz ember, így negatív helyett semlegeset adok.
Másik fél: Valami félreértés lehetett, mert én úgy emlékszem, hogy fogfájására tekintettel nem tudtunk beszélni és azt ígérte, hogy amint jobban lesz, jelentkezni fog.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, szimpatikus partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boltfelszamolas (1348) (Eladó)
Negatív
2011.08.28. 14:34:20
1471188170
Maximálisan negatív! Iszonyúan labilis személyiség, inkorrekt, gonosz, IQ, EQ hiányossággal küszködő ember! Aki nem akar úgy vásárolni, hogy meg sem kapa a terméket, mivel ennyire pénzéhes, az ne utaljon semmit neki, mert nem lehet tudni mekkora összeget nyelne be. Pénzt is akar, terméket is akar, ez milyen felfogás? Minden az övé? Ez nem lopás? Az ilyeneket kéne lecsukni, nem a néniket, akik éhségből kiflit esznek a boltban. Élvezetből licitálgatni, szórakozni másokkal, az sem túl korrekt!
Másik fél: Amit leírt az kimeríti a becsületsértés fogalmát.
Aznap elutaltam a pénzt, ahogy leütöttem. Az áru megérkezett, de köszönő viszonyban sincs a leírásban megadottakkal. 100 %-os pamutnak hirdet műszálas ágyneműt, ezt megfejelve a színek köszönő viszonyban sincsenek a valósággal. Még a kínaiak is szégyellnék magukat az ön árui miatt.
Emiatt és a hitegetései miatt javasoltam kizárását a Vateráról.
A Fogyasztóvédelmi Felőgyelőség meg majd eldönti a kérdést köztünk, amennyiben nem utalja vissza a pénzt. Hiszen biztosan törvényes vállalkozás az öné, ha boltfelszámolás címén kínálja a portékáját.
Üdvözlettel:
Süveges Mária
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boltfelszamolas (1348) (Eladó)
Negatív
2011.08.28. 14:30:00
1471187140
Az ilyenek miatt megy el az ember kedve az emberektől. Szerencsére mindenki látja, hogy az ilyen embereket kerülni kell. Ne küldjetek neki semmit, mert árut is, pénzt is vissza akarja kapni. Undorító, hogy van aki így játszik a mai világban!
Másik fél: Amit leírt az kimeríti a becsületsértés fogalmát.
Aznap elutaltam a pénzt, ahogy leütöttem. Az áru megérkezett, de köszönő viszonyban sincs a leírásban megadottakkal. 100 %-os pamutnak hirdet műszálas ágyneműt, ezt megfejelve a színek köszönő viszonyban sincsenek a valósággal. Még a kínaiak is szégyellnék magukat az ön árui miatt.
Emiatt és a hitegetései miatt javasoltam kizárását a Vateráról.
A Fogyasztóvédelmi Felőgyelőség meg majd eldönti a kérdést köztünk, amennyiben nem utalja vissza a pénzt. Hiszen biztosan törvényes vállalkozás az öné, ha boltfelszámolás címén kínálja a portékáját.
Üdvözlettel:
Süveges Mária
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boltfelszamolas (1348) (Eladó)
Negatív
2011.08.28. 14:28:29
1471185448
Rosszindulatú, gonosz, okoskodó, inkorrekt ember, fenyegetésekkel! Én fekete listára raktam őt, mindenkinek ezt javaslom! Következő ilyen húzásánál tiltják az oldalról! Részletes történet másik értékelésemnél olvasható!
Másik fél: Amit leírt az kimeríti a becsületsértés fogalmát.
Aznap elutaltam a pénzt, ahogy leütöttem. Az áru megérkezett, de köszönő viszonyban sincs a leírásban megadottakkal. 100 %-os pamutnak hirdet műszálas ágyneműt, ezt megfejelve a színek köszönő viszonyban sincsenek a valósággal. Még a kínaiak is szégyellnék magukat az ön árui miatt.
Emiatt és a hitegetései miatt javasoltam kizárását a Vateráról.
A Fogyasztóvédelmi Felőgyelőség meg majd eldönti a kérdést köztünk, amennyiben nem utalja vissza a pénzt. Hiszen biztosan törvényes vállalkozás az öné, ha boltfelszámolás címén kínálja a portékáját.
Üdvözlettel:
Süveges Mária
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
boltfelszamolas (1348) (Eladó)
Negatív
2011.08.28. 14:25:58
1471185191
Végtelenül rosszindulatú hölgy, megegyeztünk, hogy a terméket visszahozza, mert a barátnője azt mondta, hogy nem jó a termék, nem tetszik neki. Szeptember 7-ét beszéltünk meg, közben engem műtöttek, a szememmel, így nem láttam, hogy önkényesen változtatott az időponton, hogy azonnal kéri vissza a pénzt, úgy, hogy a termék nála maradt. Komoly vaterások is vannak itt, gondolom tudják, hogy ez azért felháborító, pénzt, árut is magánál tartana, ha nem fizetek, akkor meg fenyegetőzik! Kerüljék el őt!
Másik fél: Amit leírt az kimeríti a becsületsértés fogalmát.
Aznap elutaltam a pénzt, ahogy leütöttem. Az áru megérkezett, de köszönő viszonyban sincs a leírásban megadottakkal. 100 %-os pamutnak hirdet műszálas ágyneműt, ezt megfejelve a színek köszönő viszonyban sincsenek a valósággal. Még a kínaiak is szégyellnék magukat az ön árui miatt.
Emiatt és a hitegetései miatt javasoltam kizárását a Vateráról.
A Fogyasztóvédelmi Felőgyelőség meg majd eldönti a kérdést köztünk, amennyiben nem utalja vissza a pénzt. Hiszen biztosan törvényes vállalkozás az öné, ha boltfelszámolás címén kínálja a portékáját.
Üdvözlettel:
Süveges Mária
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
JuliusHeide1 (4) (Vevő)
Pozitív
2011.08.27. 19:37:44
1465330317
Minden gyorsan és simán ment, megértő eladó, minden megfelelt a leírtaknak, köszönöm! MIndenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
integralkft (13208) (Eladó)
Pozitív
2011.08.23. 10:47:36
1467387122
Megbízható, gyors, pontos vásárló. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
integralkft (13208) (Eladó)
Pozitív
2011.08.23. 10:47:36
1467910533
Megbízható, gyors, pontos vásárló. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
integralkft (13208) (Eladó)
Pozitív
2011.08.23. 10:47:36
1466988558
Megbízható, gyors, pontos vásárló. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos Vásárló!Bátran ajánlom mindenkinek!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
benybaba (1295) (Eladó)
Pozitív
2011.08.08. 22:08:12
1468039242
Gyors és megbízható vásárló,ajánlom mindenkinek.Köszönöm a vásárlást,remélem,hogy még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sugerke12 (9872) (Eladó)
Pozitív
2011.08.06. 13:51:50
1468576625
Gyors, pontos, megbízható partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, csak ajánlani tudom.+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves Tisztességes eladó. Bátran ajánlom mindekinek. Az áru nagyon szép, pont olyan amilyennek leírták. A benne lévő hiba is pontosan ugyanaz, sem nem nagyobb sem nem kisebb. Tökéletes Vaterás. Köszönöm a korrektséget. :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brutus99_a (104) (Vevő)
Pozitív
2011.06.30. 20:11:06
1446967345
Minden rendben történt. Hihetetlenül rugalmas, megértő partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, megbízható eladó, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BARNABORISZ (472) (Vevő)
Pozitív
2011.04.01. 13:06:54
1448778507
Minden rendben zajlott.Gyors,pontos korrekt vaterás.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, segítőkész, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
