meteora77 (218) 98.65% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 219 | 241 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 232 | 257 adásvétel |
| Az eladóként kapott 84 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, rugalmas partner. Kedves eladó! +++++++++++++++++++ Köszönöm. (:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rugalmas partner. Kedves eladó! +++++++++++++++++++ Köszönöm. (:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
oldartisan (530) (Eladó)
Pozitív
2011.07.24. 08:32:17
1465814654
Korrekt, gyors partner. Mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner korrekt volt, időben eljött a termékért, de a megadott 3 napos garancia időn belül visszahozta a terméket, műszaki meghibásodás miatt, az árát visszafizettem, így az ügylet nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termékkel gondok merültek fel, és a vevő visszahozta az árut a megadott 3 napos garancián belül.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
suppistine (655) (Vevő)
Pozitív
2011.07.02. 06:28:37
1460447061
Köszönjük a remek masinát, amivel szuper képeket lehet készíteni. Örülök, hogy pont került az adásvétel végére, és egy korrekt vaterást ismerhettem meg az eladó személyében.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nekem is negatív értékelést kell adnom az üzletre.A termék adatlapján olvasható volt, hogy nem vállalok garanciát.Ezen ténytől függetlenül, mielőtt elvitte a készüléket megkérdeztem, hogy kiakarja-e próbálni, nem akarta.Ezek után olyan időpontokban hívott, amikor nem volt számomra alkalmas.Amikor észrevettem, hogy keresett, utána beszéltünk is.Felajánlottam, hogy akár vissza is csinálhatjuk az üzletet, nem élt vele.Javaslatom: legközelebb próbálja ki a terméket a helyszínen.
Másik fél: Én mint vásárló semmiképpen sem viselkedtem az üzlet során NEGATÍV módon, sem etikai sem jogi értelemben, ezért az ügyet a Vatera elé terjesztem. Vásárlás előtt megkérdeztem az eladót, hogy hiánytalan e a készülék, az eladó azt válaszolta, hogy idézem:"Minden része megvan, és tökéletesen működik, keveset volt használva. ". Ez mint utólag kiderült - nem igaz, a készüléket elmondása szerint így kapta, nem tudja, hol a hiányzó alkatrész, tehát azt sem tudhatta, mennyit volt használva. (Megjegyzem - az eladó visszahívása egy megcsörgetésben kimerült, én hívtam fel.) Egyszóval az eladó NEGATÍV értékelése egy hazugság-halmaz, ahogy az egész tranzakció során is az volt - hazudott, félrevezetett.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, gyorsan történt. Ajánlom másnak is. Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors vevő. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors vevő. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az új fajtából küldtem! :) Köszönöm! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BHeni_2010 (413) (Vevő)
Pozitív
2011.06.03. 15:06:30
1458446475
Elégedett vagyok a vásárlással. Ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors vevő. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors vevő. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors vevő. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors vevő. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors vevő. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andy169_a (1088) (Eladó)
Pozitív
2011.05.17. 18:25:24
1457384406
Megbízható,gyors,pontos vásárló.Csak ajánlani tudom++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andy169_a (1088) (Eladó)
Pozitív
2011.05.17. 18:25:24
1457388573
Megbízható,gyors,pontos vásárló.Csak ajánlani tudom++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andy169_a (1088) (Eladó)
Pozitív
2011.05.17. 18:25:23
1457157595
Megbízható,gyors,pontos vásárló.Csak ajánlani tudom++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható vevő! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, pontos, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szerszam211 (221) (Eladó)
Pozitív
2011.05.16. 09:31:56
1456322460
Gyors,kedves,megbízható partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brbetti_t (142) (Eladó)
Semleges
2011.05.09. 13:32:11
1450424371
Én is semleges értékelést adok, mert a vevőnek extra igényei voltak, amit teljesítettem, de ez nem nyerte el maradéktalanul a tetszését. Ha nem fele meg, hogy várni kell, amit előre megbeszéltünk, akkor vásárolj inkább boltban. A csomagot én épen, és egészben adtam ki a kezemből. Azt nem tudom, hogy a posta mit csinál vele, csak sejtem. Mindig törekszem arra, hogy a lehető legkisebb legyen a súlya, de ha ez nem felel meg, akkor máskor jól kitömött dobozba teszem. Használd egészséggel!
Másik fél: No szóval, ha extra igény az, hogy a felajánlott fehér, rózsaszín és kék póló közül én a kéket választottam, akkor ám legyek extra igényű, bár én csak egyszerűen választásnak nevezném. A várakozás tekintetében biztos az is az én extra igényem, hogy a póló beígért kb. 4 napos érkezési ideje elteltével sem jelentkeztél, hanem a 10. napon én érdeklődtem. Majd mikor végre írtad, hogy megérkezett hozzád a póló, akkor az azonnali utalásom hozzád való beérkezését követő 3. napon rohantál a postára. De ezt még el is fogadtam, mint ahogy írtam is az értékelésembe. 2-3 centis cellux darabokkal ragasztgatott puha papír ha hímes tojásként bánnak vele sem fog egyben maradni. Próbáld ki!De inkább dobozolj
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
51541.ficus00 (476) (Eladó)
Pozitív
2011.05.09. 10:21:31
1452450495
Korrekt és megbízható Partner. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Köszönöm,és ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható eladó! Csak ajánlani tudom minden kedves leendő vásárlónak:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
oszipapa2 (414) (Eladó)
Pozitív
2011.04.29. 09:17:32
1453412560
Gyors, pontos, megbízható! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Winicica (1389) (Eladó)
Pozitív
2011.04.11. 09:10:44
1446525715
Az adásvétel megtörtént! Megbízható korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szanszan77 (290) (Eladó)
Pozitív
2011.04.05. 19:53:51
1448123254
Rendben ment minden. Gyors, kedves vevő. Ajánlom! Használjátok egészséggel! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!Köszönöm a vásárlást!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás, a tranzakció gyorsan, és pontosan lezajlott, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kpeter7979 (75) (Eladó)
Pozitív
2011.03.21. 18:23:26
1444160883
Köszönöm a vásárlást! Minden rendben ment! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Katrin24_a (61) (Eladó)
Pozitív
2011.03.21. 13:36:23
1439318599
megbízható, pontos vaterás :-) csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Korrekt ,megbízható partner. Köszönöm szépen a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bzoltankovacs (116) (Eladó)
Pozitív
2011.03.11. 20:37:25
1445167776
Köszönjük a vásárlást! Minden rendben zajlott, korrekt, pontos vaterás! Csak ajánlani tudom!!!!!!!!!!!4
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható vásárló.Minden rendben ment.Mindenkinek ajánlom++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Legjófejebb vaterás, akivel valaha találkoztam. Segítőkész, korrekt, gyors, és még sorolhatnám. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos partner, mindenkinek ajánlom! Az akksi működik, az autó megy, köszönjük! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tomisixty (144) (Eladó)
Pozitív
2011.02.01. 19:15:27
1436997232
rendben zajlott minden, csak így tovább!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boogeyman81 (358) (Vevő)
Pozitív
2011.01.26. 11:55:45
1438163070
Korrekt vaterás partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én hibám rosszul raktam ki az eladásra szánt cuccot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én hibám rosszul raktam ki az eladásra szánt cuccotAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rendes korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vadadiildi (83) (Eladó)
Pozitív
2011.01.01. 22:00:00
1434068853
Megbízható, pontos, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, gyors ügyintézés. Ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden tökéletes volt, gyorsan lebonyolítottuk az adás-vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
