istvanhenrik (272) 91.72% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 299 | 383 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 27 | 29 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 27 | 28 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 353 | 440 adásvétel |
| Az eladóként kapott 13 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
231392.redcatt_v (5) (Vevő)
Negatív
2010.05.29. 15:48:14
169619643
nem elérhető az eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Fortschritt81 (538) (Vevő)
Negatív
2010.05.27. 22:37:50
167090633
Sajnos mást már nem tudok tenni.A vásárolt termék vételárát elutaltam hetekkel ezelőtt azóta semmi...Se a vételár nem jött vissza se a termék nem jött meg pedig mélben ígérte az eladó hogy küldi a terméket.Sajnos megbízhatatlan sajnálom hogy ilyenek is vannak ráadásul más nevében vásároltam úgyhogy nekem nagyon kellemetlen.Ezentúl odafigyelek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kicsit lassan de megjött,amúgy korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható, korrekt, bár kicsit lassan ért ide, de amúgy meg vagyok elégedve!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
siposazsolt (139) (Vevő)
Semleges
2010.05.24. 16:12:14
170296960
Az eladó inaktív, így eláltam a adásvételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Üdv Mivel már az 5. email-t kapom a vaterától hogy értékeljem Értékelem is, semmi gondom nincs de az árut még mindig nem kaptam meg biztos nem ér rá az eladó semmi gond csak akkor legyen olyan kedves és utalja vissza a pénzem haladéktalanul. Telefonon emailben nem lehet elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, figyelmes, rugalmas fiatalember.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Már második hete várom hogy megérkezzen a termék amit vettem,de még mindíg semmi,sem e-mailre,sem smsre nem válaszol.Szeretném visszontlátni a pénzemet vagy a terméket szeretném itt látni a két kezemben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt és pontos úriember,valószínűleg fogok tőle vásárolni a későbbiekben is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.700662.gyurkas (191) (Vevő)
Pozitív
2010.05.18. 13:03:24
166229967
pontos,megbízhato.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó Vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eszméletlen jó áru! Pontos,gyors adás-vétel! Mindenkinek szívből ajánlom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kiváló partner ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.04.24-én rendeltem meg az árut, a pénzt átutaltam.Sajnos azóta sem kaptam meg, telefonon, smsben,emailban sem értem el az urat.Melyik lesz, pénz,vagy bicska?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csillagszoro35 (5) (Vevő)
Pozitív
2010.05.13. 16:54:11
168154644
Minden rendben zajlott köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Különleges termékek, kedves eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomag sikeresen megérkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm! Ismét pontos, korrekt volt az eljárás. Feltétlenül ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elutaltam a pénzt, árut nem kaptam. A telefont nem veszi fel, az sms-re nem válaszol ugyanúgy ahogy az e-mail-re sem. Kérdezem én hogy kaphatná vissza a kisfiam a pénzét?Egy gyerek bizalmával játszani igazán férfias és felnőtt dolog.A véleményem megvan róla és el is fogom mondani mindenkinek!!!Légyszíves utald vissza a pénzt!!Köszönöm Csánki Barbara
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1469746.lentao (10) (Vevő)
Negatív
2010.05.09. 19:07:50
169870913
Nem lehet elérni a csávot telefonon és emailra sem válaszol!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A szállítás csúszott egy pár napot de ez nem jelentett különösebb problémát. Ezenkívül minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Electrodepo (46) (Eladó)
Pozitív
2010.05.08. 15:49:17
167090743
Korrekt megbízható prtner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben történt.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.julieta_a_hu (16) (Vevő)
Semleges
2010.05.08. 09:44:13
168866828
A termék megjött,de lassan!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bubosvocsok85 (2268) (Eladó)
Pozitív
2010.05.07. 12:43:15
168539082
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott, bátran ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott, bátran ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott, bátran ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék megérkezett. Sajnos nem tudok pozitív értékelést adni, mert nem a megbeszéltek szerint történt a termék küldése. Az eladó fel hívott, hogy megérkezett az átutalt összeg és még aznap postára adja, ez sajnos csak egy héttel később történt meg. Azóta sem sikerült a megadott elérhetőségéken elérni az urat. A termék megérkezett, tehát sikeres volt a tranzakció. De semmiképpen sem pozitív az értékelésem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1419153.narvik79_a (15) (Vevő)
Pozitív
2010.05.04. 06:05:20
165484166
Korrekt tag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem volt probléma, a feltételeknek megfelelően zajlott minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fabianhajnalka (137) (Vevő)
Pozitív
2010.05.01. 10:32:55
167953649
Megbízható, korrekt partner. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fabianhajnalka (137) (Vevő)
Pozitív
2010.05.01. 10:32:55
167969976
Megbízható, korrekt partner. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,pontos,korrekt vaterás.csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vargarobert (184) (Vevő)
Pozitív
2010.04.30. 17:41:56
168865502
Minden a megbeszéltek szerint zajlott.Gyors, korrekt partner. Ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt pali. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1118374.Atibazis (27) (Eladó)
Pozitív
2010.04.29. 20:33:04
168303283
Korrekt vásárló! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mined ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
victoriiaa_a (24) (Vevő)
Semleges
2010.04.27. 13:37:33
163623922
Segítőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CityHunter_a (45) (Vevő)
Pozitív
2010.04.26. 13:57:55
167090638
Korrekt gyors megbízható eladó. Ajánlom mindenkinek. POZITÍV+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AZ adás-vétel lértejött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
