zarababa01 (192) 93.9% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 200 | 323 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 18 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 220 | 349 adásvétel |
| Az eladóként kapott 21 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
szimo76 (12086) (Eladó)
Pozitív
2015.05.07. 01:18:53
2067671258
Nagyon mebízható,kedves partner!Bátran ajánlom!!Postáztam:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gaboca_76 (2021) (Eladó)
Pozitív
2015.04.26. 09:34:01
2062482956
Megbízható, gyors vásárló. Nyugodt szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vásárló.Mindenkinek ajánlom!!++++++++++++Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vásárló.Mindenkinek ajánlom!!++++++++++++Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vásárló.Mindenkinek ajánlom!!++++++++++++Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom ! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gitta_2009 (3607) (Eladó)
Negatív
2015.04.23. 10:24:28
2051247326
Sajnos a vevőnek közel 3 hét nem volt elég, hogy válaszoljon a leveleimre, ha meggondolta magát, azt is megértem, de azt nem, hogy megvesz valamit, aztán semmi kommunikáció, miközben a többi vásárlását rendezi. Egy " Elnézést, de meggondoltam magam " levél elég lett volna...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vassviktoria (990) (Eladó)
Pozitív
2015.04.22. 11:16:37
2054206514
nagyon kedves, megbízható, korrekt, pontos vásárló, köszönöm a vásárlást,ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ReaSzilvia (561) (Eladó)
Pozitív
2015.04.22. 06:37:40
2053335962
Minden rendben ment, a kardigánt tegnap postáztam, viseljétek egészséggel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szeder16 (1209) (Eladó)
Pozitív
2015.04.17. 10:54:47
2051334992
Kedves, megbízható partner! Bátran ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást :)!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MOLMONCSIKA1 (360) (Eladó)
Semleges
2015.04.13. 19:34:06
2051605181
A vevő nem jelentkezett,megkeresésre nem reagált
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A VEVŐ NEM JELENKEZETT, MEGKERESÉSRE SEM REAGÁLTsoniadoras (999) (Eladó)
Pozitív
2015.04.13. 10:53:50
2056587962
Minden rendben ment ! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szimo76 (12086) (Eladó)
Pozitív
2015.04.08. 11:04:19
2038245218
Nagyon kedves,megbízható partner.Ajánlom!!A tegnapi napon postáztam:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pillangomadarka (1510) (Eladó)
Pozitív
2015.04.02. 14:57:28
2049031229
Köszönöm ,hogy tőlem vásároltál. Remélem hamarosan megkapod a csomagot használjátok egészséggel. Szép napot Kívánok.Úton a csomag!! Kellemes Húsvétot!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dorina280 (1678) (Eladó)
Pozitív
2015.04.02. 14:43:52
2053449359
Villám gyorsan utaló kedves vásárló,kommunikatív csak ilyen vásárlót kívánok minden eladónak,legyen hozzá szerencsétek.Használjátok egészséggel.Csak tanulhatnának tőle egyes vásárlók,nincs időhúzás csak vásárol és fizet.Ajánlom szeretettel más eladóknak is.Nem fog csalódást okozni :-)A CSOMAG ÚTON VAN .Köszönöm,hogy nálam vásároltál..Kellemes Ünnepet kívánok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dorina280 (1678) (Eladó)
Pozitív
2015.04.02. 14:43:52
2053840967
Villám gyorsan utaló kedves vásárló,kommunikatív csak ilyen vásárlót kívánok minden eladónak,legyen hozzá szerencsétek.Használjátok egészséggel.Csak tanulhatnának tőle egyes vásárlók,nincs időhúzás csak vásárol és fizet.Ajánlom szeretettel más eladóknak is.Nem fog csalódást okozni :-)A CSOMAG ÚTON VAN .Köszönöm,hogy nálam vásároltál..Kellemes Ünnepet kívánok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dorina280 (1678) (Eladó)
Pozitív
2015.04.02. 14:43:52
2054080955
Villám gyorsan utaló kedves vásárló,kommunikatív csak ilyen vásárlót kívánok minden eladónak,legyen hozzá szerencsétek.Használjátok egészséggel.Csak tanulhatnának tőle egyes vásárlók,nincs időhúzás csak vásárol és fizet.Ajánlom szeretettel más eladóknak is.Nem fog csalódást okozni :-)A CSOMAG ÚTON VAN .Köszönöm,hogy nálam vásároltál..Kellemes Ünnepet kívánok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dorina280 (1678) (Eladó)
Pozitív
2015.04.02. 14:43:52
2053471928
Villám gyorsan utaló kedves vásárló,kommunikatív csak ilyen vásárlót kívánok minden eladónak,legyen hozzá szerencsétek.Használjátok egészséggel.Csak tanulhatnának tőle egyes vásárlók,nincs időhúzás csak vásárol és fizet.Ajánlom szeretettel más eladóknak is.Nem fog csalódást okozni :-)A CSOMAG ÚTON VAN .Köszönöm,hogy nálam vásároltál..Kellemes Ünnepet kívánok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt, a héten postázom....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovatun82 (445) (Eladó)
Pozitív
2015.03.29. 18:40:26
2034710255
Köszönöm a vásárlást. Minden rendben ment. Kedves, gyors, szimpatikus vevő. Remélem még találkozunk :) Csupa pozitív++++++++++++++Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,korrekt gyors vásárló! Mindenképpen ajánlom :). A csomagot ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes vaterás: gyors, kommunikatív és nagyon kedves. Szívesen ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ANGOLBAKER (127) (Eladó)
Pozitív
2015.03.06. 16:22:54
2039989208
Gyors, pontos megbízható Partner. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Koczkagabi (1044) (Eladó)
Pozitív
2015.03.02. 19:57:48
2029865777
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kommunikatív partnerként ismertem meg. Csak is +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Norietta24 (922) (Eladó)
Semleges
2015.02.27. 14:47:56
1871373047
Nem értem el a vásárlót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sophie720 (1226) (Eladó)
Pozitív
2015.02.12. 21:45:31
2024760392
Megbízható, gyors, szimpatikus partner, akit másoknak is jó szívvel ajánlok. Csakis++++++. Köszönöm a vásárlást. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sophie720 (1226) (Eladó)
Pozitív
2015.02.12. 21:45:31
2024174072
Megbízható, gyors, szimpatikus partner, akit másoknak is jó szívvel ajánlok. Csakis++++++. Köszönöm a vásárlást. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sophie720 (1226) (Eladó)
Pozitív
2015.02.12. 21:45:31
2023840781
Megbízható, gyors, szimpatikus partner, akit másoknak is jó szívvel ajánlok. Csakis++++++. Köszönöm a vásárlást. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pannababa328 (754) (Eladó)
Pozitív
2015.02.12. 07:45:57
2002680056
Gyors megbízható partner, Mindenkinek ajánlom! csak ++++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott:)Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.BOLTKOROS76 (525) (Eladó)
Pozitív
2015.02.02. 10:44:40
2007718058
Minden rendben zajlott !Ajánlom a vevőt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ruhatenger (370) (Eladó)
Pozitív
2015.01.24. 20:43:33
1916541923
Kitűnő partner!!!csupa+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.edina0808 (435) (Eladó)
Pozitív
2015.01.21. 22:46:14
1990703636
Tökéletes vevő..köszi szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ha nem kell a termék, illik jelezni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dallosnagymarcell08 (1784) (Eladó)
Pozitív
2015.01.03. 08:40:51
2003699486
Minden rendben lezajlott. Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BKriszta77-DB (2364) (Eladó)
Pozitív
2015.01.01. 19:12:30
2016563657
Pontos, megbízható vásárló, szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mfranko76_v (2814) (Eladó)
Pozitív
2014.12.27. 18:39:08
2004020846
Gyors, korrekt, megbízható nagyon kedves visszatérő vásárlóm. Minden a legnagyobb rendben volt. Csakis ajánlani tudom mindenkinek! Remélem még találkozunk!!! CSUPA +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mfranko76_v (2814) (Eladó)
Pozitív
2014.12.27. 18:38:53
2007019871
Gyors, korrekt, megbízható nagyon kedves visszatérő vásárlóm. Minden a legnagyobb rendben volt. Csakis ajánlani tudom mindenkinek! Remélem még találkozunk!!! CSUPA +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mfranko76_v (2814) (Eladó)
Pozitív
2014.12.27. 18:38:34
2002396376
Gyors, korrekt, megbízható nagyon kedves visszatérő vásárlóm. Minden a legnagyobb rendben volt. Csakis ajánlani tudom mindenkinek! Remélem még találkozunk!!! CSUPA +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mfranko76_v (2814) (Eladó)
Pozitív
2014.12.27. 18:38:18
2002394321
Gyors, korrekt, megbízható nagyon kedves visszatérő vásárlóm. Minden a legnagyobb rendben volt. Csakis ajánlani tudom mindenkinek! Remélem még találkozunk!!! CSUPA +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mfranko76_v (2814) (Eladó)
Pozitív
2014.12.27. 18:38:03
2002380701
Gyors, korrekt, megbízható nagyon kedves visszatérő vásárlóm. Minden a legnagyobb rendben volt. Csakis ajánlani tudom mindenkinek! Remélem még találkozunk!!! CSUPA +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mfranko76_v (2814) (Eladó)
Pozitív
2014.12.27. 18:37:50
2001541718
Gyors, korrekt, megbízható nagyon kedves visszatérő vásárlóm. Minden a legnagyobb rendben volt. Csakis ajánlani tudom mindenkinek! Remélem még találkozunk!!! CSUPA +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható vásárló. Köszönöm a vásárlást! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.