7842862.Honfoglalo75 (151) 95.76% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem reagál a leveleimre így negatív.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem reagál a leveleimre így negatív.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem reagál a leveleimre így negatív.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem reagál a leveleimre így negatív.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem reagál a leveleimre így negatív.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem reagál a leveleimre,így negatív.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hiába írtam Neki nem reagál.Sajnálom,de így negatívot kell adnom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Két hete megnyertem az aukciót. Rengeteg emailt írtam, sms-t is küldtem illetve a futó aukcióihoz is írtam, de választ soha nem kaptam. Sajnos ha nem válaszol, nem tudom az árut átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sargabogre (255) (Eladó)
Pozitív
2009.04.23. 08:39:15
597382210
Pontos, megbizható partner.Gratulálok a 125. pozitiv értékelésedhez.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner. Csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ferenczagi (728) (Eladó)
Pozitív
2009.04.10. 08:28:35
590694415
Kedves, megbízható vásárló. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Retromania (882) (Eladó)
Pozitív
2009.04.04. 19:17:36
597037151
100% megbízható!!! mindenkinek csak ajánlani tudom!!! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12956784.klonbaby1 (9) (Vevő)
Pozitív
2009.04.02. 21:01:34
599008758
Kedves,gyors,megbizható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,kedves partner!Köszönök mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Island2005 (671) (Eladó)
Pozitív
2009.03.24. 11:34:05
582893145
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Island2005 (671) (Eladó)
Pozitív
2009.03.23. 10:23:45
579404272
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Island2005 (671) (Eladó)
Pozitív
2009.03.23. 10:23:15
572769174
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Island2005 (671) (Eladó)
Pozitív
2009.03.23. 10:06:43
581470136
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Island2005 (671) (Eladó)
Pozitív
2009.03.21. 18:32:51
571786882
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Island2005 (671) (Eladó)
Pozitív
2009.03.20. 19:16:04
577056781
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Island2005 (671) (Eladó)
Pozitív
2009.03.20. 19:15:26
571632704
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó!!! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adristvan_t (566) (Eladó)
Pozitív
2009.03.19. 16:20:25
581037993
Megbizható,korrekt partner!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors kapcsolatfelvétel és utalás. Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az első negatív amit, adok.Október 17-én megnyertem az aukciót. Több e-mailt küldtem, aztán sms de, sajnos nem sikerült felvenni a kapcsolatot, hiszen egyáltalán nem válaszolt. Sajnálom,hogy nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves, korrekt, megbízható, csak ajánlani tudom:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aug. 9-én lejárt az aukció. Könyörögnöm kellett a számlaszámért. Azonnal utaltam. Másfél hete azt igérted, hogy küldöd. Azóta látom már vásároltál is-eladtál is. Csak engem felejtettél el. Szükségem lett volna a nacira. :-(((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek lehetnek problémái, nekem is vannak, az akarat, és a kitartás megléte nagy előny a gondok leküzdésében.Ezt nem csak hallottam valahol, hanem sajnos ez saját tapasztalat ! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek lehetnek problémái, nekem is vannak, az akarat, és a kitartás megléte nagy előny a gondok leküzdésében.Ezt nem csak hallottam valahol, hanem sajnos ez saját tapasztalat ! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek lehetnek problémái, nekem is vannak, az akarat, és a kitartás megléte nagy előny a gondok leküzdésében.Ezt nem csak hallottam valahol, hanem sajnos ez saját tapasztalat ! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek lehetnek problémái, nekem is vannak, az akarat, és a kitartás megléte nagy előny a gondok leküzdésében.Ezt nem csak hallottam valahol, hanem sajnos ez saját tapasztalat ! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek lehetnek problémái, nekem is vannak, az akarat, és a kitartás megléte nagy előny a gondok leküzdésében.Ezt nem csak hallottam valahol, hanem sajnos ez saját tapasztalat ! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeket megkaptam, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeket megkaptam, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeket megkaptam, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3000103.ktk2_t (96) (Vevő)
Pozitív
2008.07.13. 22:14:09
372151939
Ilyen partnerrel igazán öröm az internetes vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, pontos, ajánlom mindenkinek. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomagot megkaptam. A posta ördöge kivételével minden rendben volt! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomagot megkaptam. A posta ördöge kivételével minden rendben volt! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomagot megkaptam. A posta ördöge kivételével minden rendben volt! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9882709.dufidani (64) (Vevő)
Pozitív
2008.04.29. 19:05:57
341205006
Nagyon kedves,megbízható, kapcsolat tartó. A vásárolt ruha olcsó, kiváló minőségű és szép. Nagyon köszönöm a rugalmasságot,és a szép ruhát. Megbízható, mindenkinek ajánlom, nagyon pozitív+++++++++Remélem lesz még üzletünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vassermann (111) (Eladó)
Pozitív
2008.04.28. 11:59:56
325331157
minden rendben volt:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, a csomagot a mai napon rendben megkaptam. Nem csalódtam és az áru is nagyon aranyos. Mégegyszer köszönöm. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, a csomagot a mai napon rendben megkaptam. Nem csalódtam és az áru is nagyon aranyos. Mégegyszer köszönöm. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, jól kommunikáló partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
