manapapa (225) 80.65% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
melindareiki (33) (Vevő)
Pozitív
2009.08.19. 12:43:00
150619352
Ez a parfüm teljesen rendben volt, hamar megkaptam. Sajnos a másikkal vannak gondjaim!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.melindareiki (33) (Vevő)
Negatív
2009.08.19. 12:41:19
150617832
Sajnos negatív, elérhetetlen a partner, a parfüm nálam van csak nem tudom kivarázsolni belőle a folyadékot. lehet, hogy jobb ez így??????????????? Semmire nem reagál, cserélni állítólag nem lehet? Minek árulsz akkor!!!!!!????????????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.207139.tompyboy (244) (Vevő)
Negatív
2009.08.18. 09:02:11
150257223
Az első vásárlást elküldte, és akkor korrekt volt. De ezt a parfümöt lassan egy hónapja várom. A feljelentésnél számíthattok rám is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lásd előző üzenet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lásd előző üzenet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos én is megjártam vele. A terméket már 2 hete kifizettem, de az árut a mai napig nem kaptam meg, válaszra sem méltat...Elég 1 ilyen szélhámos ahhoz, hogy megrendüljön a bizalmam a többi eladóval szemben. Talán kauciót kellene bevezetni a jóhiszemű, korrekt vevők védelmének érdekében, nem???
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Jellemtelen csaló!!!! 3 hete utaltam a parfüm,és a postaköltség árát, azóta semmi! E-mailra nem jelentkezik, elérhetetlen! Már volt dolgom itt egy ilyen csalóval, de azt hittem az egyedi eset volt. Viszont most evvel az utolsó esettel elérte a Vatera,hogy soha többé innen nem veszek semmit! A többi sértettel együtt feljelentésig viszem a dolgot!!! Nehogy már itt azt csináljanak a csalók amit akarnak.... Szégyen!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Két parfümöt rendeltem tőle és 6220Ft-om bánja eddig. Minden erőmmel azon leszek, hogy az ilyen jellemtelen ember elnyerje méltó büntetését. Ezért a Rendőrségi feljelentéstől sem zárkózok el!!!!!Amennyiben erre sor kerülne számítok a többi sértett együttműködésére is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Két parfümöt rendeltem tőle és 6220Ft-om bánja eddig. Minden erőmmel azon leszek, hogy az ilyen jellemtelen ember elnyerje méltó büntetését. Ezért a Rendőrségi feljelentéstől sem zárkózok el!!!!!Amennyiben erre sor kerülne számítok a többi sértett együttműködésére is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos csatlakoznom kell a többiekhez. Én a hónap elején utaltam át egy parfüm árát,a tájékoztatóban az áll,hogy max 7-8 nap a szállítás, de én még mindig nem kaptam meg a terméket!!! Azóta próbálom telefonon és mailban is elérni, de semmi...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ez egy szemét rohadék kis geci! Két hete utaltam, azóta semmi, nem lehet elérni! Érdekes, amikor a pénzről volt szó, egy órán belül válaszolt az üzenetemre...még azt is írta, hogy megkapta a pénzt!!! LOL rohadék szemétláda fasz!!!!!!!!!!!!remélem sokan feljelentenek!!!!! de még jobb lenne, ha valaki agyonverne ezért!!!!!!!!!!!!!!!!!! buzi kis gyáva inkorrekt pöcs!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.881573.Leda75 (45) (Vevő)
Pozitív
2009.08.17. 14:34:41
150620523
Az eladó,VELEM kedves és segítőkész volt! Ez pozitív!De sajnos a termék nagyon gyenge minőségű hamisítvány aminek az illatát pár perc múlva már nem is érezni,ez negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.881573.Leda75 (45) (Vevő)
Pozitív
2009.08.17. 14:34:04
150619997
Az eladó,VELEM kedves és segítőkész volt! Ez pozitív!De sajnos a termék nagyon gyenge minőségű hamisítvány aminek az illatát pár perc múlva már nem is érezni,ez negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.881573.Leda75 (45) (Vevő)
Pozitív
2009.08.17. 14:32:43
150617889
Az eladó,VELEM kedves és segítőkész volt! Ez pozitív!De sajnos a termék nagyon gyenge minőségű hamisítvány aminek az illatát pár perc múlva már nem is érezni,ez negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.527541.kingusbaba (159) (Vevő)
Negatív
2009.08.17. 13:25:16
151018624
NEKEM SE KÜLDTE A KÉT PARFÜMÖT EZ A PÖCS,DE ELŐTTE BEZZEG AZONNAL VÁLASZOLT MINDENRE. ÉN MÁR VÉGIGCSINALTAM EZT 1SZER.12EZER FORINTOT BUKTAM,1HASONLÓ INKORREKT VATERÁS MIATT,ÉS KÖZÖSEN FELJELENTETTÜK.GYORSAN ELKAPTÁK,ÉS ÉN NAGYON BOLDOG VOLTAM. AKAROM A PARFÜMÖT VAGY A PÉNZEMET VISSZA!!!!NEM VÁROK SOKÁIG,EBBEN MÁR RUTINOS VAGYOK!!!! A TÖBBIEK,AKIKET UGYSZINT ÁTVÁGOTT ÜSSÉK LE A TERMÉKEM ÉS TUDUNK BESZÉLNI ÉS CSELEKEDNI.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bazsifradi89 (69) (Vevő)
Negatív
2009.08.17. 12:13:43
151018426
3 parfüm árát (9000Ft) utaltam előre, de ő nem reagál semmire 2 hete!!! Ugy látom több emberrel ezt csinálta! Valamit ki kéne találni. Nevét,Címét,kártyaszámát tudjuk, ha behúzott akkor keményen feljelentés lesz belőle!!! 1-2 napot még várok...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nyuzsipamacs00 (18) (Vevő)
Pozitív
2009.08.17. 11:57:57
150257684
Ajánlom mindenkinek +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nyuzsipamacs00 (18) (Vevő)
Pozitív
2009.08.17. 11:57:57
150257467
Ajánlom mindenkinek +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nyuzsipamacs00 (18) (Vevő)
Pozitív
2009.08.17. 11:57:57
150257676
Ajánlom mindenkinek +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nyuzsipamacs00 (18) (Vevő)
Pozitív
2009.08.17. 11:57:21
150257464
Ajánlom mindenkinek +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrektnek ismertem meg az eladót, de most csatlakoznom kell az előttem szólókhoz.Sajnos én is átvertnek érzem magam,három parfümöt fizettem ki és egyet sem kaptam meg!Többször írtam neki e-mailt, de természetesen nem reagált egyikre sem.A telefonja természetesen nem elérhető...Nem kevés pénzről van szó, ezért jó lenne lépni valamit ezügyben.Ha valakinek van valami ötlete,akkor ossza meg velem is! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kriszti96_a (176) (Vevő)
Negatív
2009.08.17. 10:59:17
150656756
2 hete se kép se hang.Kérek segítséget .lépjünk fel ellene.Nem pár forintról van már szó ez egy szélhámos.Ha addig lesz valami visszavonom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt !Ajánlott Vaterás !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az árut nem küldte nem érem el.Erre nincs kifogás..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.az árut még nem küldte pénzt rég elutaltam,nem érem el
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.az árut még nem küldte nem tudom elérni 8000 ft-ot utaltam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt átutaltam.Ő inaktívvá vált , és lelépett.Eddig korrekt volt de most már nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt átutaltam.Ő inaktívvá vált , és lelépett.Eddig korrekt volt de most már nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt átutaltam.Ő inaktívvá vált , és lelépett.Eddig korrekt volt de most már nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Augusztus 1-jén zárult le az aukció,még ő írta,hogy egy hét a postázási idő, én átutaltam a pénzt neki a 3-4. napon, akkor ő írta hogy csak 10-én tudja küldeni, jó beleegyeztem ,mert mi mást tehettem volna:S !!! A parfüm azóta sem érkezett meg!Szeretném vagy a pénzt vagy a parfümöt meg(vissza)kapni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt átutaltam, persze a terméket én sem kaptam meg... egyáltalán nem korrekt eladó, nem én vagyok az egyetlen vevő, akit az utóbbi időben átvert. Szerintem ennek feljelentés lesz a vége.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt vaterás csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.