manapapa (225) 80.65% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kértem, mivel mozgáskorlátozott vagyok, hogy postai utánvéttel küldje el, de arra nem volt hajlandó. Félek soha nem kaptam volna meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott, az árú remek köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, az árú remek köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, az árú remek köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, az árú remek köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, az árú remek köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment!csak ajánlani tudom!sok sok+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagy elégedettséggel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bár elég lassú, mégis korrekt üzletfél! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó, a termék megfelelő, egy picit később érkezett a leírtaknál, de ettől függetlenül csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nepifazekas (168) (Vevő)
Pozitív
2009.07.31. 09:35:53
150257127
Minden rendben ment, megbízható partner ajánlom mindednkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nepifazekas (168) (Vevő)
Pozitív
2009.07.31. 09:35:53
150256925
Minden rendben ment, megbízható partner ajánlom mindednkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon sajnálom,hogy nem tudtam üzletet kötni,de már későn olvastam az értékeléseket. De mikor a sok negatív véleményt olvastam,akkor elbizonytalanodtam,és úgy voltam inkább meg ér nekem egy semlegest ez a vásárlás,mint 3000Ft-om bánja+ bosszankodás. Igazán így se rosszat se jót nem írnék az eladóról. Így maradtam a semlegesnél. Mégegyszer elnézés,és legközelebb elöbb olvasok utánna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt. Rendes, korrekt eladó. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors partner, az áru jó! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Korrekt embernek ismertem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Nagyon készséges volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut rendben megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, remek Vaterás!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.558866.jurgi76_v (117) (Vevő)
Pozitív
2009.07.30. 14:34:58
149928403
minden ok meg jött az árú
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben minden. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mdominik18 (1117) (Vevő)
Pozitív
2009.07.30. 12:14:07
150257142
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.779149.gabor600 (81) (Vevő)
Pozitív
2009.07.30. 12:11:03
150315037
Minden rendben történt.A termék állapotával kapcsolatban is teljeskörű leírást adott. Korrekt vaterás. Köszönöm a vásárlást.- Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrect megbizhato elado!!!Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrect megbizhato elado!!!Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrect megbizhato elado!!!Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó Vaterás,az áruja kifogástalan. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó Vaterás,az áruja kifogástalan. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó Vaterás,az áruja kifogástalan. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó Vaterás,az áruja kifogástalan. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó Vaterás,az áruja kifogástalan. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment korrekt gyors!Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.207139.tompyboy (244) (Vevő)
Pozitív
2009.07.29. 12:58:02
150257468
A 90ml helyet 100ml kaptam. köszönöm szépen. Ajánlott adakozó vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.207139.tompyboy (244) (Vevő)
Pozitív
2009.07.29. 12:56:21
150257528
Rendben zajlott a dolog, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.207139.tompyboy (244) (Vevő)
Pozitív
2009.07.29. 12:55:50
150257124
Köszönöm, minden rendben. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gors, korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet rendben létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet rendben létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet rendben létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.267468.kashyyyk (181) (Eladó)
Pozitív
2009.07.29. 08:11:00
150033385
Nagyon megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel pontos, korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Kedves eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Kedves eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Kedves eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Kedves eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,kifogástalan állapotban kaptam meg a terméket és a minőségével is elégedett vagyok.Azóta további 3 terméket vásároltam az eladótól.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.