MODIANO_a (885) 98.9% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm szépen! Minden rendbn zajlott! Igaz kicsit későn utaltam a pénzt, de türelmes volt MODIANO! 2 nap alatt megérkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, megbízható Partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.teljesen korrekt volt a business
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kártya épségben megérkezett. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, pontos eladó. Csak ajánlani tudom. Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontosan,hibátlanul és főleg gyorsan érkezett meg a megvásárolt áru utánvéttel történő fizetéssel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rugalmas, gyors, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó,minőségi áru.Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Az árú mínősége kiváló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, pontos vaterás, terméke kiváló, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden simán ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajánlom mindenkinek ezt a vásárlót mert végbe mehetett volna az adás-vétel csak nekem már nem kellet a termék amit meg nyertem!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt,gyors,megbízható mindenkinek ajánlom.Igazi vaterás.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció sikeresen lezárult, mindenkinek bátran tudom ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szerda délutáni licitálást követően pénteken hozta is a postás. Igaz 2 db zseton hiányzott, (valószínűleg gyárilag)de máskülönben korrekt, gyors.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben, gyorsan lezajlott az adásvétel, ajánlom! Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, bár egy kicsitjobbra számítottam, de minden a leírtak szerint...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pár nappal későb érkezett amegegyezettnél.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bár a kommunikáció eleinte kissé nehézkesen jött létre, minden teljesen rendben ment, s meg vagyok elégedve az áru minőségével is. Köszönöm mégegyszer türelmüket és segítőkészségüket! Várom a legközelebbi üzletkötésünket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ujhelyiakos_v (-1) (Vevő)
Pozitív
2007.05.31. 11:34:37
26554125
Korrekt, gyors, megbízható!! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner, ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben és gyorsan zajlott.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A paklikeverő gép silány minőségű, gyakorlatilag használhatatlan
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Korrekt,gyors,megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ahogy elképzeltem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden renben megérkezett, korrekt módon kaptam az információimat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, rugalmas adás-vétel. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.okokokokok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.okokokokokokokokokokok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben lezajlott. Épségben megkaptam az árut 3 napon belül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors vaterás! Amit vártam, az is jött! Utólag is köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék kiválló, az adás-vétel hamar megtörtént!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit késve ugyan, de megérkezett...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok! A partner pontos, figyelmes volt, és körültekintően járt el az adásvétel folyamán. Ajánlom minden vaterásnak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ezúton szeretnélek kérni titeket, hogy több olyan levelet NE KÜLDJETEk!!! ami az adásvétel visszajelzéséről szól, mert már kb. fél éve megtörtént a tranzakció és egyből utánna jeleztem is. Most már legalább századszor kapom meg. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden jól ment, a cucc szép, jó meg minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hétfőn utaltam a pénzt, csüt-re itt volt az áru! Szóval minden ok volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bocsánat de vettem máshol!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors lebonyolítás, jó minőség. Maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.