raven27 (119) 95.35% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megtekintésnél nem felelt meg a vevőnek.Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megbeszélt időpontban találkoztunk,a termék méretben nem felelt meg, emiatt az adásvétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható vásárló, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szomszedagi (140) (Eladó)
Semleges
2015.03.10. 08:03:44
2037677525
Korekt hívott beszéltünk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudta elszállítaniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bambulipofa (137) (Eladó)
Pozitív
2015.03.09. 13:55:08
2038908608
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Megbízható kedves vevő, akit bátran ajánlok mindenkinek itt a piactéren. Köszönöm a vásárlást. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
atipanda100hp (139) (Eladó)
Pozitív
2015.03.08. 13:02:21
2038939979
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
judit1067 (124) (Eladó)
Pozitív
2015.03.08. 10:58:48
2033411552
Minden rendben volt, kedves, pontos vevő, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben szuper vevő,mindenkinek ajánlom .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden az előzetesen megbeszéltek szerint zajlott. Kedves, pontos, korrekt üzletfél! Mindenkinek szívből ajánlom, kiváló partner! Köszönöm.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nemethattila82 (71) (Eladó)
Pozitív
2015.02.07. 14:33:55
2033285921
Megbízható, korrekt vásárló! Ajánlom! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abris_2007 (34) (Eladó)
Pozitív
2015.01.12. 20:36:05
1859823899
Minden rendben volt. Ajanlom a Vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő jó kapcsolattartó, rugalmas volt. Sajnálom, hogy nekem a leütött összeg után kell vatera díjat fizetnem, nem pedig a helyszínen, másnál lealkudott összeg után. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő válasza:Mint a telefonban is mondtam próbálja tegye fel a bútort újra a vaterára , sajnos egyszerre nem tudjuk elszállítani, így sokba kerül a szállítás.Nem tudjuk elhozni. - raven18_a
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mint a telefonban is mondtam próbálja tegye fel a bútort újra a vaterára , sajnos egyszerre nem tudjuk elszállítani, így sokba kerül a szállítás.Nem tudjuk elhozni. - raven18_akutyauto80 (311) (Eladó)
Pozitív
2014.05.08. 20:36:24
1896529304
Minden rendben zajlott. Korrekt, gyors, megbízható partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
baraturya (503) (Eladó)
Semleges
2014.04.03. 20:55:44
1859005139
Nem tudta elszállitani igy az adásvétel meghiusult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt megfelelő a méret,így nem kérte a garnitúrát!De nagyon korrekt volt,felhívott telefonon és jelezte!Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt megfelelő a méret!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
darkage45 (554) (Eladó)
Pozitív
2014.02.25. 20:44:58
1857461036
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő figyelmetlen volt és a villámárat véletlenül adta meg, a terméket nem kívánta átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint alakult, megbízható, rendes Vaterás! Mindenkinek nyugodt szívvel merem ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stallone20 (147) (Eladó)
Semleges
2014.02.13. 19:03:23
1853458265
A termék elkelt előtte sajnos, akkor amikor a vevő jelentkezett érte már nem volt meg így nem tudtam neki átadni, ettől függetlenül a vevő pozitívat érdemelne csak nem adhatok, mert sikertelenül zárult az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elkelt a termék itt helyben de nem a vaterán keresztül, hanem ismerősömnek a rokona megvette.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Telefonbeszélgetésünk során kérésére megnéztem a cipő talpát, nem láttam, hogy el lett volna repedve.Felajánlottam a visszaküldést és fizetést, de nem élt a lehetőséggel. Ennek ellenére pozitIv, mert gyors és kommunikatÍv volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KomarMoped (21) (Eladó)
Pozitív
2014.01.14. 19:43:46
1846026080
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner.ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt. Korrekt, megbízható partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
polgarcsaba9 (157) (Eladó)
Pozitív
2013.12.22. 12:24:50
1833067736
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos vásárló,szívesen ajánlom.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos vásárló,szívesen ajánlom.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bangui3 (1097) (Eladó)
Semleges
2013.12.07. 15:02:18
1827311342
nem történt adásvétel,de a vevő gyors,kommunikativ,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a termék meghibásodottAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem tudta megoldani a szállítást!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem tudta megoldani a szállítást!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sanyesz12 (184) (Eladó)
Semleges
2013.11.26. 14:40:53
1827332795
A vevő megtekintette,jelezte hogy 2 nap múlva elviszi. A 3.napon jelezte,nem kívánja megvásárolni. Döntését tudomásul vettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint alakult, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint alakult, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gina1120 (2484) (Eladó)
Pozitív
2013.11.19. 20:19:54
1826287697
Nagyon kedves,megértő,korrekt,mindenkinek ilyen jó kapcsolattartó vevőt kívánok. Csak is++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner mail-ben jelentkezett, közöltem vele, hogy a bútor időközben eladásra került, de sajnos nem tartózkodtam itthon, ezért nem vettem le az oldalról. Ezt tudomásul vette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a bútor közben aldásra kerültAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves Vevő Húsvétkor hívogatott reggel héttől, hogy ő most akarja megnézni. Mondtam ez most nem fog menni, majd megadtam a párom elérhetőségét, hogy ő rugalmasbb, egyeztessen vele időpontot. Erre közölte, hogy tőlem vásárolt nem fog vele beszélni. Persze ők felváltva hívogattak engem. Emelett még tiszteletlen is, végül szándékosan nem adtam el nekik a bútort, ilyen emberek ne jöjjenek be az otthonomba.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tiszteletlen!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NarutoWind (91) (Eladó)
Pozitív
2013.04.08. 09:33:27
1726281389
Minden rendben ment, gyors, szimpatikus vásárló, szívből ajánlom mindenkinek!!! ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megtörtént az adásvétel. Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
victoriaz_a (27) (Eladó)
Pozitív
2012.11.01. 17:26:50
1643701928
Rendben ment minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors kedves vevő, mindenkinek ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a méret nem felelt meg, úgy meghiusult az adásvétel. Egyébként korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kommunikatív partner, annak ellenére, hogy elértés miatt nem jött létre az adás-vétel, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértés miatt nem valósult meg az adás-vétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szanita1976 (1148) (Eladó)
Pozitív
2012.09.10. 15:46:58
1639274579
Minden a legnagyobb rendben ment, csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
