VichaAnett (68) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves, gyors, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,korrekt vásárló.Remélem máskor is találkozunk.Csupa ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kommunikatív vásárló, jó szívvel ajánlom az üzletelőknek! Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vevő! Köszönöm a vásárlást! Szívből ajánlom mindenkinek! Maximálisan pozitív! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
birozsoltne (161) (Eladó)
Pozitív
2008.04.11. 15:13:35
339347868
Korrekt, jó kapcsolattartó partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, korrekt, megbízható! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Aniko0028 (1697) (Eladó)
Pozitív
2008.03.26. 22:36:05
321256379
MEGBIZHATÓ PARTNER AJÁNLOM MÁSNAK IS!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szilagyililla_t (1596) (Eladó)
Pozitív
2008.03.23. 11:48:03
318601187
@//(*_*)\\@ *¨¨*:?. Nagyon korrekt, megbízható TESZVESZES. Mindenkinek szívből ajánlom.*¨¨*:?.@//(*_*)\\@
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7566381.Esebo (548) (Eladó)
Pozitív
2008.03.13. 13:17:32
314546759
Kedves,gyors, remek kapcsolattartó partner. Köszönöm a vásárlást, remélem, még sokszor fogunk találkozni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4472965.cserepi_t (901) (Eladó)
Pozitív
2008.03.05. 08:51:02
318118337
Megbízható vevő, ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves,gyors,pontos vásárló! Minden rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást :) Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves,gyors,pontos vásárló! Minden rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást :) Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.~¤~Gyors és pontos vevő~¤~Szívből ajánlom~¤~Köszönöm a vásárlást~¤~
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
berzsi76_t (80) (Eladó)
Pozitív
2008.02.17. 08:28:02
1433401684
Nagyon gyors, pontos és megbízható partner. Köszönöm a vásárlást. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt, gyors és pontos, maximálisan megbízható Ügyfél! Mindenkinek KIEMELTEN ajánlom!! Köszönet a bizalomért és a vásárlásért!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.adrika3z (3002) (Eladó)
Pozitív
2007.11.14. 13:15:47
1430344591
Kedves, gyors, megbízható partner, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kittilaura (3063) (Eladó)
Pozitív
2007.11.14. 11:35:54
1429968269
Kedves,megbízható vásárló,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dorigabi (3234) (Eladó)
Pozitív
2007.10.25. 21:11:23
1426259552
Minden rendben ment. Ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vásárló, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves, megbízható partner szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Kedves vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.virag1976 (1122) (Eladó)
Pozitív
2007.09.26. 07:50:01
1425703172
Rendben ment minden, gyors, megbízható. Tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom!Csupa-csupa++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nathalien_t (484) (Eladó)
Pozitív
2007.09.21. 14:45:55
1426567416
Rugalmas és megbizható, csak jót tudok róla mondani!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nathalien_t (484) (Eladó)
Pozitív
2007.09.21. 14:45:31
1426567417
Rugalmas és megbizható, csak jót tudok róla mondani!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cosmetic-market (342) (Eladó)
Pozitív
2007.09.19. 06:59:07
1426236047
Pontos, megbízható, bátran ajánlom. Remélem, még találkozunk!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nviktorne (362) (Eladó)
Pozitív
2007.09.14. 12:26:39
1425808651
Minden redben zajlott! Köszönöm a vásárlást! Ajánlom!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható vásárló!Mindenkinek szívből ajánlom!Köszönöm a vásárlást! :-)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,kapcsolattartó partner. Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.