flojja (58) 91.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
5919812.csocsobo3 (10) (Eladó)
Pozitív
2008.11.17. 06:31:54
434730882
Megbízható vevő. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon korrekt mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves eladó, nagyon tetszik a felső, köszönöm!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7403747.Banyu (109) (Vevő)
Pozitív
2008.10.10. 15:58:25
448634444
Gyönyörű árut kaptam, köszönöm, kedves, megbízható, közvetlen!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, rendben zajlott minden. Kedves, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9290081.Barbiegirl19 (849) (Eladó)
Pozitív
2008.09.24. 11:36:50
418276333
Kedves,korrekt,kapcsolattartó partner!Mindenkinek csak ajánlani tudom!Sok ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bernadettdavid (445) (Vevő)
Pozitív
2008.09.20. 11:08:00
403464742
Megértő, jó kapcsolatatrtó, szívből ajánlom, az én hibámból későn kapta meg a pénzt, rossz banksz.sz utaltam aztán feladtam a potán rózsaszín csekken így késöbb ért célba,elnézést akellemetlenségekért!Egyértelműen ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, szép az árú, mindenkinek ajánlom! +++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabocamami (692) (Eladó)
Pozitív
2008.09.09. 13:49:39
419862465
Megbízható vevőnek ismertem meg. Mindenkinek ajánlom:) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, kommunikatív teszveszes! Mindenkinek sok szeretettel és bátran ajánlom! : ) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel a legnagyobb rendben zajlott: gyorsan, zökkenőmentesen, mindent megbeszélve. Ajánlom Flórát szeretettel :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható teszveszes.Mindenkinek bátran ajánlom!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors vevő, minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek, kedves, kommunikatív partner! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos és megbizható eladó, értékelése pozitiv. Ajánlom mindenkinek.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos és megbízható! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos és megbízható! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen a vásárlást! Örülök, hogy elégedett vagy a kabáttal! Szimpatikus, kedves vevő és korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, korreket partner! Ajánlom mindenkienek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ok minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A felső a meghirdetett női S-M méret helyett 8-9 éves gyerekre lett volna jó!!!Ráadásul elhasznált,kinyúlt állapotú volt.Ajándék lett volna.
Másik fél: Kinyúlt használt semmiképpen mivel jó ha 3xor volt rajtam, amúgy ez egy NYÁRI top, ezért nem csoda ha rövid, ha gyerekre lenne jó, akkor nem lenne mellben bő te nagyon okos. ráadásul 1 Ft-ért mit vársz?ha licitálsz valamire vedd is át
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors,pontos eladó,szép termékkel,bátran ajánlom mindenkinek.köszi,nagyon szuper a bikini
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,rugalmas gyors.Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eileenerika (357) (Vevő)
Pozitív
2008.07.07. 17:08:00
386152475
Gyors, pontos, megbízható partner, mindenkinek szívből ajánlom!!!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Most is rendben volt minden, pontos, korrekt, ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Most is rendben volt minden, pontos, korrekt, ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, annak ellenére, hogy eszer már sajnos volt egy nemsikerült üzletünk, most maximálisan elégedett vagyok a vevővel:)Gyors és pontos volt!!:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6007447.arminanyuka (862) (Eladó)
Negatív
2008.03.26. 16:03:57
314451684
Az első üzletünknél minden rendben volt, ezért is vártam ennyit a másodiknál. De több, mint 1 hónap telt el, leveleimre már nem is válaszol, sajnálom, de másképp nem értékelhetek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves vevő, minden rendben mbóent, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható, segítőkész!Köszönöm szépen nagyon tetszik a kabát! Mindenkinek ajánlom a tőle való vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mikor licitáltam még nem volt saját oldala.Az aukció után felajánlotta,hogy visszaléphetek mert másnak kell a termék.Elfogadtam. Ha vki nem akar 1Ft-ért eladni vmit,ne tegye fel annyiért.Negativot kaptam,nem korrekt.Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Licitált, majd kérte a törlést.Ez eddig rendben, de figyelmetlen, mert nem olvasta a saját oldalamat, ugyanis nyaraltam, így a licitjét sem tudtam törölni..Sajnálom, elkerülhető lett volna, végülis korrekt, de nekem meg a jutalék....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6007447.arminanyuka (862) (Eladó)
Pozitív
2007.09.25. 14:17:07
1426684058
Kedves, kapcsolattartó vásárló, nagyon jó szívvel ajánlom. Köszönöm a vásárlást, és sok sikert kívánok a teszveszen. Sok-sok++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
