Rego888 (46) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyvvadasz (10507) (Eladó)
Pozitív
2009.05.20. 21:10:12
146571174
Minden rendben ment, megbecsült, visszavárt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lilushka_a (134) (Eladó)
Pozitív
2009.03.06. 20:46:26
132461497
Kifejezetten rugalmas, kedves, gyors fél.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak azért semleges, hogy ezzel is megköszönjem az első nem pozitív értékelésemet... (az árut a vásárláskor kivettük a dobozából, és megnéztük -- tehát nem "gondolom rendben van", hanem pl átvételkor biztosan rendben volt). Mivel nem írta, hogy "fennakadások voltak a termék átvételében, a fizetési folyamatban vagy a tranzakció nem jött létre a partner nem kellő körültekintése, hiányos információi vagy egyéb miatt" ezért a pozitívnál rosszabb értékelést teljesen indokolatlannak tartom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
