raczjuli (36) 55.77% felhasználó összefoglaló oldala

55.77% pozitív visszajelzés
(174 Felhasználó adta)
55.77% pozitív visszajelzés
(174 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 174 307 adásvétel
Semleges: 54 adásvétel
Negatív: 0 0 138 161 adásvétel
0 0 360 522 adásvétel
Lakhely: Rétság
Regisztráció dátuma: 2008.10.25.
Utolsó belépés: 2010.03.17. 06:35
Inaktív!
247 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

worms24 (156) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.08. 20:12:31

Termékkód

163898284

Csaló! Az összeg 14e Ft átutalása, valamint többszöri egyeztetés után sem kaptam meg. Így se pénz se áru.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

136832.astridka (438) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.08. 15:08:29

Termékkód

163590023

A pénzt elküldtem - nem küldött semmit. Tolvaj!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

136832.astridka (438) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.08. 15:08:19

Termékkód

163858393

A pénzt elküldtem - nem küldött semmit. Tolvaj!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

maat001 (684) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.08. 14:30:32

Termékkód

164302967

Sajnálom,hogy megint ilyen emberbe botlottam!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

maat001 (684) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.08. 14:29:30

Termékkód

165134757

Szerencsére nem fizettem. Egy ideig hitegetett, aztán semmi.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

maat001 (684) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.08. 14:28:35

Termékkód

165372622

Szerencsére nem fizettem.Egy idő után nem jelentkezett.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

sgyoezoe (0) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.08. 11:05:56

Termékkód

165229738

Többszöri egyeztetés után sem jött össze a vásárlás,a csomagot a mai napig nem kaptam meg... :-( a VATERán ez volt az első és az utolsó vásárlásom...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

sgyoezoe (0) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.08. 11:05:34

Termékkód

165134551

Többszöri egyeztetés után sem jött össze a vásárlás,a csomagot a mai napig nem kaptam meg... :-( a VATERán ez volt az első és az utolsó vásárlásom...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kolibri27 (226) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.08. 08:42:27

Termékkód

164462330

Az átutalástól számított 30 nap várakozás után személyesen kerestem fel ráczjuli eladót az otthonában.31.0000 Ft-ért vásároltam tőle játékokat,és nem akartam veszni hagyni a pénzemet.A vásárolt termék nem volt nála,de a pénzt vissza tudta adni.Folyamatosan csak hitegetett,nagyon sokat hazudik.Nekem már három különböző történettel állt si elő. Egyszer kíváncsi lennék az igazságra?????........

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

618569.Cstunde1 (209) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.07. 22:22:01

Termékkód

164422907

Ilyen értékelések után nem merrem megkockáztatni,így elállok az adásvételtől.Sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kriloo (338) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.07. 18:30:38

Termékkód

164918341

Csatlakozom az átvertek táborához:-( Egy hónapja utaltam, azóta semmi csak az ígéretek. Milyen érzés gyerekektől lopni, "kedves" Juli?!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

cs.oli (8) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.06. 22:05:27

Termékkód

163326734

Telfonon nem tudtam elérni napokig. Ezért elálttam a vásárlástól.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ryta25 (174) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.06. 20:03:17

Termékkód

163534058

Az átutalástól számított 30 nap várakozás után személyesen kerestem fel ráczjuli eladót az otthonában.A vásárolt termék nem volt nála,egy csúszdát vettem volna 12000Ft-om bánta volna,ha hagyom a dolgot,a vételárat visszafizette. Tehát ezek után nem ajánlom senkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1187240.goldina08 (68) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.06. 14:50:57

Termékkód

164199613

Sajnos egy igazi csaló akit csak feljelenteni lehet ,úgy talán visszakapjuk a pénzünket de még igy is csak nekünk csinálja a bonyodalmat. Remélem az ilyet jól megbüntetik de a legjobb,ha börtönbe zárják.....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Rubensito (104) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.06. 00:52:09

Termékkód

165371757

Rendőrségi feljelentés megtörtént.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Rubensito (104) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.06. 00:51:51

Termékkód

165371753

Rendőrségi feljelentés megtörtént.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tízforint (334) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.06. 00:01:09

Termékkód

164466286

Mivel telefonon nem tudtam elérni, így elálltam a vásárlástól...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

martinborbely_a (154) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.05. 22:13:28

Termékkód

165134759

Az előzőből okulva, ennek az árát fel sem adtam. (A vatera se csodálkozzon, ha ezután csak utánvéttel fogok fizetni, bármi legyen odaírva az átvétellel kapcsolatban.) Ki fogja megtéríteni a káromat???

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

martinborbely_a (154) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.05. 22:07:45

Termékkód

163749579

Leütés után rögtön válaszolt, hogy hova küldjem a pénzt, amit február 25-én fel is adtam.A 12990 ft-ot megkapta, vissza is jelezte, de a lego azóta sem érkezett meg. Hetek óta elérhetetlen, nem válaszol semmi megkeresésre. Ez egy nagyon CIGÁNY dolog!!! Isten nem bottal ver! De én???

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

KKofler (278) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.05. 16:25:19

Termékkód

163897304

Mocskos csaló!!!!!!!!!!!! Se pénz, se játék. Elérni nem lehet! Feljelentést megtettük!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kornandras (65) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.05. 12:21:48

Termékkód

164433367

Február 29-én utaltam át a termék árát, amit április 5-éig nem kaptam meg, úgyhogy valószínűleg már nem is fogom. Az eladó emailre nem válaszol, a telefonja nem elérhető. A fórum tanúsága szerint nem én voltam az egyetlen, aki így járt. Elvileg már Magyarországon is van class action, nem? Perelhetnénk a hölgyet közösen...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

dami06_a (217) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.05. 10:03:29

Termékkód

163906774

Szintén negatív!Pénzt elküldtem de semmit nem kaptam!Egy ideig hitegetett de már látom hogy csak átvert mint a többieket de ennyi pénzt nem hagyok kútba esni szóval készüljön rá fel hogy nem most hallott rólam utoljára.Ha az árut megkapom akkor visszavonom a feljelentést. A becsületére bizom a dolgot már ha van neki egyáltalán olyan és ha van tényleg gyereke akkor nem értem hogy teheti ezt meg mások gyerekeivel.Szégyelje magát és semmi jót nem kívánok neki az életbe!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1085941.magika82_a (42) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.04. 15:50:44

Termékkód

163979282

Ez felháborító!!! Szóval mi is (a barátnőm kislányának vásároltam egy terméket) pórul jártunk! :-( Se termék, se pénz!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vnaomi (226) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.03. 11:14:07

Termékkód

164313146

Már kb. 1 hónapja átutaltam a pénzt a termékre, de sem a játékot, sem a pénzt nem kaptam meg. Mindenféle kifogásokat talált ki, telefonon egyáltalán nem volt elérhető. A visszajelzésekből úgy látom, nagyon sok embert becsapott! Feljelentést tettem a rendőrségen!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Gyorgyi81_v (5) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.03. 08:49:08

Termékkód

164266833

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ezzel a nővel nem szabad soha üzletelni. Nekem 11 000 Ft-om bánta. Kértem hogy utalja vissza de, ezt jobb ha elfelejtem . Nem tudom van-e értelme feljelentést tenni, hogy látom-e még valaha a pénzemet. Egy csaló.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

koma79 (11) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.02. 17:06:17

Termékkód

164694376

Március 4-én utaltam a pénzt,az áru azóta se jött meg,hogy csaló vagy nem azt megítélni nem az én posztom,de ha a pénzem visszakapom(mert azt írta,ha lesz módja visszautalja) visszavonom a feljelentést is!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zsoboka (211) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.02. 16:30:34

Termékkód

163484958

Több levélváltás és sok-sok ígérgetés után sem küldte az árút így megtettem a feljelentést, febr. 17.-én vásároltam tőle!!Nagyon sajnálom, mert a kislányom nagyon csalódott!!Remélem a pénzemet vissza kapom egyszer!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

obalaj (5) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.02. 15:15:24

Termékkód

165134752

Nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladóval!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

fintave (268) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.02. 13:58:09

Termékkód

165134755

A pénzt átutaltam, de nem kaptam meg a terméket...ilyen pofátlansággal még nem találkoztam internetes vásárlásaim alkalmával.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vargakata79 (691) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.02. 10:11:31

Termékkód

164432842

A vételárat több mit 1 hónapja elutaltam, termék sehol!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

babypoint_a (149) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.02. 07:13:51

Termékkód

164762691

SAJNÁLOM! A levelimre nem válaszolt, és az értékeléseiből kiindulva, azt gondolom nem is fog

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: SAJNÁLOM! A levelimre nem válaszolt, és az értékeléseiből kiindulva, azt gondolom nem is fog
Felhasználó

babypoint_a (149) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.02. 07:13:28

Termékkód

165684532

SAJNÁLOM! A levelimre nem válaszolt, és az értékeléseiből kiindulva, azt gondolom nem is fog

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: SAJNÁLOM! A levelimre nem válaszolt, és az értékeléseiből kiindulva, azt gondolom nem is fog
Felhasználó

kkheni (0) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.01. 18:27:14

Termékkód

164154926

Feladtam csekken az árú ellenértékét 29740 ft-ot, ami után már nem tudtam elérni a címzettet sem telefonon, sem interneten. Az árút azóta sem kaptam meg. Ennek már több mint egy hónapja.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

880227.Aranyember1 (61) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.01. 12:40:22

Termékkód

164229140

Sajnos én is azoknak a táborába tartozom akik előre utaltak, és nem nézték meg az értékeléseit.A mai napig várjuk a terméket és nem hisszük hogy elküldi valaha.Engem ötezrer forintal rövidített meg, ez volt a tanuló pénz.Remélem tényleg feljelent valaki akit több mint húsz ezer forintal LOPTÁL meg, mert ez már nem csupán szebálysértés.Nem ajánlom mert egy GERINCTELEN, HITEGETŐ, HAZUDOZÓ, CSALÓ, TOLVAJ.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mobika_a (897) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.04.01. 10:26:18

Termékkód

164223024

Minden oké, AJÁNLOM!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tulfec (51) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.01. 10:15:36

Termékkód

163609199

A pénzutalás után az árut nem küldte. Telefonját nem vette fel. Emailem-re annyit válaszolt, hogy azért nem tudta küldeni, mert kórházban volt, majd azt, hogy meghalt az apukája, de majd küldi. Egy hónapot vártam rá...Hiába.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

cybortybor (28) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.04.01. 09:23:52

Termékkód

163927355

Február 22-én vettem meg az árut, azonnal fizettem (akkor még 98%-os volt) és felvettem vele a kapcsolatot.Nem válaszolt több e-mail-re sem, a telefont egyszer sem vette fel, vissza nem hívott.1 hónap után jelentkezett és családi okokra hivatkozott, én megértő voltam, adtam még egy esélyt az áru elküldésére...persze sem áru, sem e-mail, semmi!!!Hazug, csaló, senkinek sem ajánlom, a feljelentést megteszem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Schwabgy (147) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.03.31. 21:53:48

Termékkód

163642388

Több mint egy hónapja elutaltam a termék árát, és még nem kaptam meg. A megadott mobilszám ki van kapcsolva,az e-mail-pkra nem válaszol. több mint 10.000 ft-om bánja de ezt nem hagyom ennyiben, vagy a pénzem vagy a terméket szeretném végre megkapni,szerintem eleget vártam. ha valaki tudja hogyan érhetném el kérem írja meg.köszönöm

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nmona78 (323) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.03.31. 19:36:35

Termékkód

165134552

Szerencsére másnap nem utaltam a pénzt, és közben sorba jöttek a negatí visszajelzések rá, így nem is tettem később sem. Megvettem máshol

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vitipe (96) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.03.31. 13:20:12

Termékkód

163855688

Az egyik terméket négy heti könyörgés után nagy nehezen megkaptam. Azóta semmilyen úton nem érem el, így a másik termékről gondolom lemondhatunk. A feljelentést megtettük.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vitipe (96) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.03.31. 13:19:33

Termékkód

163855525

Az egyik terméket négy heti könyörgés után nagy nehezen megkaptam. Azóta semmilyen úton nem érem el, így a másik termékről gondolom lemondhatunk. A feljelentést megtettük.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1333840.horvathkatka (167) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.03.31. 12:46:27

Termékkód

165371602

Sajnos nem lehet elérni,se telefonon,se emailbe!Még szerencse,hogy nem utaltam neki egy forintot sem!23 éves létedre nagyon szégyelheted magad,hogy ennyi embert vertél át!Aljas CSALÓ VAGY!!!!SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

melcsi17 (1341) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.03.31. 10:00:15

Termékkód

165620040

SAJNÁLOM! A levelimre nem válaszolt, és az értékeléseiből kiindulva, azt gondolom nem is fog. Nem utaltam még..... SZERENCSÉRE..., de nem is fogok ezek után! Kár........, kisfiam szülinapi ajándékát kiusítottad meg!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

heni44_v (38) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.03.31. 07:44:03

Termékkód

163639145

Február 18-án leütöttem egy terméket,rögtön elutaltam a pénzt, azóta se termék se pénz. Többször kerestem, ha véletlenül sikerült vele beszélnem akkor is csak hitegetett. Utoljára abban állapodtunk meg, hogy visszautalja a pénzt, ez mind a mai napig nem történt meg. Megteszem a szükséges lépéseket. Szomorú, hogy ilyen emberek élnek köztünk.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

agica777 (803) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.03.30. 22:50:26

Termékkód

165578397

Sajnos csaloval allunk szemben. A vatera mar kizarta.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

benedekdia_a (100) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.03.30. 20:22:38

Termékkód

163710808

Csatlakozom az átvertekhez! Remélem visszakapja az élettől!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

formitka_a (114) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.03.30. 15:02:15

Termékkód

164643534

Nem kaptam meg.Üdv. formitka

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zsuliett73_t (97) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.03.30. 12:49:59

Termékkód

165371609

Nem tehetek mást mint hogy negatívra értékelem nagyon szerettem volna megvenni a terméket de sajnos nem jött össze mert hiába hívtam telefonon nem volt elérhető hiába írtam emailt nem válaszolt rá bár amikor megkérdeztem hova és mennyit kéne utalni azonnal irt hogy ide meg hogy ennyit a szállíttással de mivel már sokan megjárták vele kértem hogy személyesen rendezzük vagy utánvéttel de nem jött válasz eddig türelmesen vártam de semmi nem történt pedig már többször is írtam de semmi válasz nos!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zsuliett73_t (97) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.03.30. 12:49:33

Termékkód

165371608

Nem tehetek mást mint hogy negatívra értékelem nagyon szerettem volna megvenni a terméket de sajnos nem jött össze mert hiába hívtam telefonon nem volt elérhető hiába írtam emailt nem válaszolt rá bár amikor megkérdeztem hova és mennyit kéne utalni azonnal irt hogy ide meg hogy ennyit a szállíttással de mivel már sokan megjárták vele kértem hogy személyesen rendezzük vagy utánvéttel de nem jött válasz eddig türelmesen vártam de semmi nem történt pedig már többször is írtam de semmi válasz nos!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

hcsilla1_v (613) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.03.30. 11:14:52

Termékkód

163642225

Kölcsönös érdeklődés hiányában a tranzakció végül elmaradt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
2. oldal / 11 összesen
Oldalszám