raczjuli (36) 55.77% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Csaló! Az összeg 14e Ft átutalása, valamint többszöri egyeztetés után sem kaptam meg. Így se pénz se áru.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.136832.astridka (438) (Vevő)
Negatív
2010.04.08. 15:08:29
163590023
A pénzt elküldtem - nem küldött semmit. Tolvaj!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.136832.astridka (438) (Vevő)
Negatív
2010.04.08. 15:08:19
163858393
A pénzt elküldtem - nem küldött semmit. Tolvaj!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom,hogy megint ilyen emberbe botlottam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére nem fizettem. Egy ideig hitegetett, aztán semmi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére nem fizettem.Egy idő után nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri egyeztetés után sem jött össze a vásárlás,a csomagot a mai napig nem kaptam meg... :-( a VATERán ez volt az első és az utolsó vásárlásom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri egyeztetés után sem jött össze a vásárlás,a csomagot a mai napig nem kaptam meg... :-( a VATERán ez volt az első és az utolsó vásárlásom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az átutalástól számított 30 nap várakozás után személyesen kerestem fel ráczjuli eladót az otthonában.31.0000 Ft-ért vásároltam tőle játékokat,és nem akartam veszni hagyni a pénzemet.A vásárolt termék nem volt nála,de a pénzt vissza tudta adni.Folyamatosan csak hitegetett,nagyon sokat hazudik.Nekem már három különböző történettel állt si elő. Egyszer kíváncsi lennék az igazságra?????........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.618569.Cstunde1 (209) (Vevő)
Semleges
2010.04.07. 22:22:01
164422907
Ilyen értékelések után nem merrem megkockáztatni,így elállok az adásvételtől.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csatlakozom az átvertek táborához:-( Egy hónapja utaltam, azóta semmi csak az ígéretek. Milyen érzés gyerekektől lopni, "kedves" Juli?!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Telfonon nem tudtam elérni napokig. Ezért elálttam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az átutalástól számított 30 nap várakozás után személyesen kerestem fel ráczjuli eladót az otthonában.A vásárolt termék nem volt nála,egy csúszdát vettem volna 12000Ft-om bánta volna,ha hagyom a dolgot,a vételárat visszafizette. Tehát ezek után nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1187240.goldina08 (68) (Vevő)
Negatív
2010.04.06. 14:50:57
164199613
Sajnos egy igazi csaló akit csak feljelenteni lehet ,úgy talán visszakapjuk a pénzünket de még igy is csak nekünk csinálja a bonyodalmat. Remélem az ilyet jól megbüntetik de a legjobb,ha börtönbe zárják.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendőrségi feljelentés megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendőrségi feljelentés megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mivel telefonon nem tudtam elérni, így elálltam a vásárlástól...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.martinborbely_a (154) (Vevő)
Negatív
2010.04.05. 22:13:28
165134759
Az előzőből okulva, ennek az árát fel sem adtam. (A vatera se csodálkozzon, ha ezután csak utánvéttel fogok fizetni, bármi legyen odaírva az átvétellel kapcsolatban.) Ki fogja megtéríteni a káromat???
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.martinborbely_a (154) (Vevő)
Negatív
2010.04.05. 22:07:45
163749579
Leütés után rögtön válaszolt, hogy hova küldjem a pénzt, amit február 25-én fel is adtam.A 12990 ft-ot megkapta, vissza is jelezte, de a lego azóta sem érkezett meg. Hetek óta elérhetetlen, nem válaszol semmi megkeresésre. Ez egy nagyon CIGÁNY dolog!!! Isten nem bottal ver! De én???
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mocskos csaló!!!!!!!!!!!! Se pénz, se játék. Elérni nem lehet! Feljelentést megtettük!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Február 29-én utaltam át a termék árát, amit április 5-éig nem kaptam meg, úgyhogy valószínűleg már nem is fogom. Az eladó emailre nem válaszol, a telefonja nem elérhető. A fórum tanúsága szerint nem én voltam az egyetlen, aki így járt. Elvileg már Magyarországon is van class action, nem? Perelhetnénk a hölgyet közösen...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szintén negatív!Pénzt elküldtem de semmit nem kaptam!Egy ideig hitegetett de már látom hogy csak átvert mint a többieket de ennyi pénzt nem hagyok kútba esni szóval készüljön rá fel hogy nem most hallott rólam utoljára.Ha az árut megkapom akkor visszavonom a feljelentést. A becsületére bizom a dolgot már ha van neki egyáltalán olyan és ha van tényleg gyereke akkor nem értem hogy teheti ezt meg mások gyerekeivel.Szégyelje magát és semmi jót nem kívánok neki az életbe!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1085941.magika82_a (42) (Vevő)
Negatív
2010.04.04. 15:50:44
163979282
Ez felháborító!!! Szóval mi is (a barátnőm kislányának vásároltam egy terméket) pórul jártunk! :-( Se termék, se pénz!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Már kb. 1 hónapja átutaltam a pénzt a termékre, de sem a játékot, sem a pénzt nem kaptam meg. Mindenféle kifogásokat talált ki, telefonon egyáltalán nem volt elérhető. A visszajelzésekből úgy látom, nagyon sok embert becsapott! Feljelentést tettem a rendőrségen!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ezzel a nővel nem szabad soha üzletelni. Nekem 11 000 Ft-om bánta. Kértem hogy utalja vissza de, ezt jobb ha elfelejtem . Nem tudom van-e értelme feljelentést tenni, hogy látom-e még valaha a pénzemet. Egy csaló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Március 4-én utaltam a pénzt,az áru azóta se jött meg,hogy csaló vagy nem azt megítélni nem az én posztom,de ha a pénzem visszakapom(mert azt írta,ha lesz módja visszautalja) visszavonom a feljelentést is!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több levélváltás és sok-sok ígérgetés után sem küldte az árút így megtettem a feljelentést, febr. 17.-én vásároltam tőle!!Nagyon sajnálom, mert a kislányom nagyon csalódott!!Remélem a pénzemet vissza kapom egyszer!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladóval!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt átutaltam, de nem kaptam meg a terméket...ilyen pofátlansággal még nem találkoztam internetes vásárlásaim alkalmával.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vargakata79 (691) (Vevő)
Negatív
2010.04.02. 10:11:31
164432842
A vételárat több mit 1 hónapja elutaltam, termék sehol!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.babypoint_a (149) (Eladó)
Negatív
2010.04.02. 07:13:51
164762691
SAJNÁLOM! A levelimre nem válaszolt, és az értékeléseiből kiindulva, azt gondolom nem is fog
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: SAJNÁLOM! A levelimre nem válaszolt, és az értékeléseiből kiindulva, azt gondolom nem is fogbabypoint_a (149) (Eladó)
Negatív
2010.04.02. 07:13:28
165684532
SAJNÁLOM! A levelimre nem válaszolt, és az értékeléseiből kiindulva, azt gondolom nem is fog
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: SAJNÁLOM! A levelimre nem válaszolt, és az értékeléseiből kiindulva, azt gondolom nem is fogFeladtam csekken az árú ellenértékét 29740 ft-ot, ami után már nem tudtam elérni a címzettet sem telefonon, sem interneten. Az árút azóta sem kaptam meg. Ennek már több mint egy hónapja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.880227.Aranyember1 (61) (Vevő)
Negatív
2010.04.01. 12:40:22
164229140
Sajnos én is azoknak a táborába tartozom akik előre utaltak, és nem nézték meg az értékeléseit.A mai napig várjuk a terméket és nem hisszük hogy elküldi valaha.Engem ötezrer forintal rövidített meg, ez volt a tanuló pénz.Remélem tényleg feljelent valaki akit több mint húsz ezer forintal LOPTÁL meg, mert ez már nem csupán szebálysértés.Nem ajánlom mert egy GERINCTELEN, HITEGETŐ, HAZUDOZÓ, CSALÓ, TOLVAJ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden oké, AJÁNLOM!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A pénzutalás után az árut nem küldte. Telefonját nem vette fel. Emailem-re annyit válaszolt, hogy azért nem tudta küldeni, mert kórházban volt, majd azt, hogy meghalt az apukája, de majd küldi. Egy hónapot vártam rá...Hiába.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Február 22-én vettem meg az árut, azonnal fizettem (akkor még 98%-os volt) és felvettem vele a kapcsolatot.Nem válaszolt több e-mail-re sem, a telefont egyszer sem vette fel, vissza nem hívott.1 hónap után jelentkezett és családi okokra hivatkozott, én megértő voltam, adtam még egy esélyt az áru elküldésére...persze sem áru, sem e-mail, semmi!!!Hazug, csaló, senkinek sem ajánlom, a feljelentést megteszem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több mint egy hónapja elutaltam a termék árát, és még nem kaptam meg. A megadott mobilszám ki van kapcsolva,az e-mail-pkra nem válaszol. több mint 10.000 ft-om bánja de ezt nem hagyom ennyiben, vagy a pénzem vagy a terméket szeretném végre megkapni,szerintem eleget vártam. ha valaki tudja hogyan érhetném el kérem írja meg.köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szerencsére másnap nem utaltam a pénzt, és közben sorba jöttek a negatí visszajelzések rá, így nem is tettem később sem. Megvettem máshol
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az egyik terméket négy heti könyörgés után nagy nehezen megkaptam. Azóta semmilyen úton nem érem el, így a másik termékről gondolom lemondhatunk. A feljelentést megtettük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az egyik terméket négy heti könyörgés után nagy nehezen megkaptam. Azóta semmilyen úton nem érem el, így a másik termékről gondolom lemondhatunk. A feljelentést megtettük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1333840.horvathkatka (167) (Vevő)
Negatív
2010.03.31. 12:46:27
165371602
Sajnos nem lehet elérni,se telefonon,se emailbe!Még szerencse,hogy nem utaltam neki egy forintot sem!23 éves létedre nagyon szégyelheted magad,hogy ennyi embert vertél át!Aljas CSALÓ VAGY!!!!SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.SAJNÁLOM! A levelimre nem válaszolt, és az értékeléseiből kiindulva, azt gondolom nem is fog. Nem utaltam még..... SZERENCSÉRE..., de nem is fogok ezek után! Kár........, kisfiam szülinapi ajándékát kiusítottad meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Február 18-án leütöttem egy terméket,rögtön elutaltam a pénzt, azóta se termék se pénz. Többször kerestem, ha véletlenül sikerült vele beszélnem akkor is csak hitegetett. Utoljára abban állapodtunk meg, hogy visszautalja a pénzt, ez mind a mai napig nem történt meg. Megteszem a szükséges lépéseket. Szomorú, hogy ilyen emberek élnek köztünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos csaloval allunk szemben. A vatera mar kizarta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.benedekdia_a (100) (Vevő)
Negatív
2010.03.30. 20:22:38
163710808
Csatlakozom az átvertekhez! Remélem visszakapja az élettől!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam meg.Üdv. formitka
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.zsuliett73_t (97) (Vevő)
Negatív
2010.03.30. 12:49:59
165371609
Nem tehetek mást mint hogy negatívra értékelem nagyon szerettem volna megvenni a terméket de sajnos nem jött össze mert hiába hívtam telefonon nem volt elérhető hiába írtam emailt nem válaszolt rá bár amikor megkérdeztem hova és mennyit kéne utalni azonnal irt hogy ide meg hogy ennyit a szállíttással de mivel már sokan megjárták vele kértem hogy személyesen rendezzük vagy utánvéttel de nem jött válasz eddig türelmesen vártam de semmi nem történt pedig már többször is írtam de semmi válasz nos!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.zsuliett73_t (97) (Vevő)
Negatív
2010.03.30. 12:49:33
165371608
Nem tehetek mást mint hogy negatívra értékelem nagyon szerettem volna megvenni a terméket de sajnos nem jött össze mert hiába hívtam telefonon nem volt elérhető hiába írtam emailt nem válaszolt rá bár amikor megkérdeztem hova és mennyit kéne utalni azonnal irt hogy ide meg hogy ennyit a szállíttással de mivel már sokan megjárták vele kértem hogy személyesen rendezzük vagy utánvéttel de nem jött válasz eddig türelmesen vártam de semmi nem történt pedig már többször is írtam de semmi válasz nos!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hcsilla1_v (613) (Vevő)
Semleges
2010.03.30. 11:14:52
163642225
Kölcsönös érdeklődés hiányában a tranzakció végül elmaradt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.