Zerge72 (126) 95.65% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
danilalo3 (3307) (Eladó)
Pozitív
2015.06.15. 17:08:26
2077268270
Megbízható partner,köszönöm a vásárlást!++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dolleszka12 (2107) (Eladó)
Pozitív
2015.06.03. 12:35:01
2074937576
Köszönöm a vásárlást.Meg bizható,pontos,nagyon kedves vásárló.Szeretettel vissza várlak. Csak is pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen a vásárlást! Megbízható rendes partner! Ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztofer98 (4064) (Eladó)
Pozitív
2015.04.16. 08:14:17
2029576532
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kiscsavo2 (3397) (Eladó)
Pozitív
2015.04.13. 23:48:31
2049155405
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást.++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.andresz77 (451) (Eladó)
Pozitív
2015.03.24. 09:10:57
2044805990
Kedves, kommunikatív eladó, minden a legnagyobb rendben zajlott! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Úgymond félreértés történt, majd ezt kompenzálva felajánlottam, hogy átvállalom a postaköltséget (ami több lett volna mint a termék ára), de ezt nem kaptam meg a mai napig. Részemről semmi gond. Én azért nem adok sem negatívot, sem semlegest.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, és ajánlom++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1angyal8 (3928) (Eladó)
Pozitív
2014.09.02. 05:45:08
1963841954
Úton a csomag! Nagyon gyors,igazán kedves vásárló,szívből ajánlom mindenkinek!Nagyon sok szeretettel visszavárlak!Maximálisan +P+O+Z+I+T+Í+V+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
valium-2008 (2299) (Eladó)
Pozitív
2014.08.31. 13:28:18
1953456146
Kommunikatív, korrekt partner! Bátran ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pazminka (2659) (Eladó)
Pozitív
2014.06.26. 17:59:01
1924155398
köszönöm a vásárlást+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lingerie11 (1367) (Eladó)
Pozitív
2014.06.24. 11:32:29
1912295498
Megbízható, kedves partner. Csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ruhadivat13 (2567) (Eladó)
Negatív
2014.05.13. 11:23:45
1874023640
45 nap türelemmel viselt,hosszú várakozás után feladtam:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.rubin0911 (378) (Eladó)
Pozitív
2014.04.15. 17:07:01
1878814880
Köszönöm a vásárlást!Kedves,kommunikatív partner!Minden rendben volt!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manovilagbababolt (1258) (Eladó)
Pozitív
2014.04.15. 14:50:14
1874629589
Szívesen ajánlom másoknak+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Grafika21 (4371) (Eladó)
Pozitív
2014.04.10. 18:58:28
1871380679
Gyors, pontos maximálisan megbízható Vásárló. Szívesen látlak máskor is!***
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment , köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BigStyle (3418) (Eladó)
Pozitív
2014.04.01. 17:40:38
1874818601
Kedves,gyors, megbízható partner. Köszönöm a vásárlást! A csomag úton!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztyinka (417) (Eladó)
Pozitív
2014.03.24. 14:20:24
1869138560
Minden gyorsan és rendben lezajlott. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kincsessziget888 (3271) (Eladó)
Pozitív
2014.01.14. 10:28:06
1813393385
Megbízható vevő,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.monikanike (2135) (Eladó)
Pozitív
2013.10.16. 18:51:07
1804507853
Kedves, megbízható vásárló, szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pizsidizsi (97) (Eladó)
Pozitív
2013.10.06. 21:25:57
1807630529
Kitartó :), rugalmas, kedves vevő, még jó, hogy megajándékozom! :))) Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő lealkudta a terméket, leütötte és azóta (2 hete) sem hallottam róla, így kénytelen vagyok negatívan értékelni.
Másik fél: Minden előzetes megkeresés nélkül alaptalanul bevágta a negatívot.Természetesen megakartam venni a terméket,csak ahogy az utóbbi értékeléseimből kitűnik,sok dolgot vettem,és ez a kis pulcsi kiment a fejemből,főleg,hogy a két kislányom betegségével voltam főként elfoglalva.Ha megkeresett volna,azonnal ezt is fizettem volna,ahogy a többit is.De neki egyszerűbb volt rögtön negatívot adni.Kívánom,hogy ez legyen a legnagyobb öröme ennek a jellemtelen embernek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagymeretek (179) (Eladó)
Pozitív
2013.10.06. 12:18:48
1797655103
Köszönöm a vásárlást, minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Személyes átvétel során minden rendben ment. Megbizhato, jol kommunikálo vevo. Koszonom a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves és megbízható partner csak maximálisan ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a-lexandi (7436) (Eladó)
Pozitív
2013.10.01. 14:47:31
1799297771
Minden a legnagyobb rendben zajlott :) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
linduska771 (279) (Eladó)
Pozitív
2013.10.01. 10:22:36
1805365760
Minden rendben zajlott. Köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. Csupa+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Marianna073_a (85) (Eladó)
Pozitív
2013.09.27. 13:39:15
1800786617
Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek a vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zajzonmagor (550) (Eladó)
Semleges
2013.08.05. 22:19:50
1754597132
Sajnos az adásvétel nem jött létre,a vevőnek nem felelt meg a feltüntetett helyszín az átvételre,nem érdeklődött a vásárlás előtt csak le alkudta és még elvárta volna,hogy bevigyem a belvárosba,mert eddig mindenkivel meg tudta beszélni,hogy bevigyék neki-állítólag. Nem tartom egy komoly vásárlónak,nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek nem felelt meg az adatlapon feltüntett átvételi helyszín,nem érdeklődött a vásárlás előtt,az átvételről,csal alkudozott.Betti28_a (621) (Eladó)
Pozitív
2013.01.14. 22:27:57
1677635345
Minden rendben ment! Csakis +++++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1942015.Lulu90_a (348) (Eladó)
Pozitív
2013.01.09. 08:24:36
1688960885
Minden rendben ment!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves megbízható, gyors partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett. Egy hónapja vette meg a nadrágot de semmi. Nem tudom ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, korrekt, együttműködő partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.novakandi (429) (Eladó)
Semleges
2012.10.01. 18:32:57
1642775762
A vevő korrekt volt, de nadrág mérete nem felelt meg.....:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ateszmester888 (5821) (Eladó)
Pozitív
2012.09.02. 21:40:59
1634045987
minden rendben volt csak+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.manovilagbababolt (1258) (Eladó)
Pozitív
2012.08.08. 16:12:10
1621965224
Ajánlom.++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, pontos, kedves és kommunikatív partner, bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást! Csakis +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt vevő.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
linduska771 (279) (Eladó)
Pozitív
2012.05.09. 19:42:58
1583497682
Kedves megbízható vásárló, Köszönöm a vásárlást. Másoknak is ajánlom. Csupa++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
POZITÍV!! Gyors, pontos megbízható vásárlók KÖSZÖNÖM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves és gyors partner. Ajánlom mindenkinek. Sok++++++++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tibihaver (483) (Eladó)
Negatív
2012.03.22. 15:07:53
1558456127
A vevő lealkudta a terméket,az emailekre nem reagált, és MÁSHOGY NEM ÉRHETŐ EL,eladók VIGYÁZZATOK, A TELEFONSZÁMA NEM ÉL.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kamilla73_a (663) (Eladó)
Pozitív
2012.03.20. 10:21:28
1542440480
Minden rendben ment, mindenkinek ajánlom+++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő 4 nappal ezelőtt leütötte az előzetesen lealkudott mellszívó árát, majd levélben jelezte, hogy 1-2 napon belül utalja a pénzt.Ezek után levélben rákérdezett, hogy a termék eredeti és bontatlan-e, mert már járt pórul a Vaterán. Pozitív válasz után két nap elteltével arra hivatkozva,hogy a védőnő és az orvos azt mondta,hogy ne vegye meg a mellszívót, elállt a már előzetesen leütött termék megvásárlásától.Akkor miért ütötte le?
Másik fél: Valóban igaza van az eladónak ebban,hogy elálltam a vásárlástól,mert egy hetes a kisbabám,és az orvosom későn javasolta számomra,hogy nem kell a mellszívó,mivel a babám jól szopik.Én levélben ezért elnézést is kértem korrekt módon az eladótól,és kértem a megértését.Ő viszont elvárta ezek szerint,hogy mindenképp megvegyem a terméket tőle,a történtek ellenére,és megkért,hogy értékeljem őt pozitívra,mert neki csak ez számít.Én meg is tettem volna,de egy hetes baba mellett nem tudok a gépnél ülni mindig.Valóban hibás voltam a vásárlás visszamondása miatt,de emberség is létezik,amit sajnos az eladónak még gyakorolnia kell.Kívánok neki sok örömet abban,hogy egy kismamának negatívot adhatott!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció sikeres volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
