diost (1173) 99.16% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1183 | 2093 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1204 | 2120 adásvétel |
| Az eladóként kapott 336 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
FelicityBababolt (13304) (Eladó)
Pozitív
2014.08.18. 14:13:00
1954130825
Kedves, korrekt partner, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.HuyGyongyi (1486) (Eladó)
Pozitív
2014.08.11. 09:49:42
1929584180
Minden rendben ment, szívesen ajánlom a vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsa73_t (1898) (Eladó)
Pozitív
2014.08.07. 21:32:05
1947804068
GYORS, MEGBÍZHATÓ, KAPCSOLATTARTÓ PARTNER! Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dorcica1 (5524) (Eladó)
Pozitív
2014.07.29. 19:51:28
1944444608
Minden a legnagyobb rendben ment , kedves , szimpatikus vevő.:-)))Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,korrekt gyors, megbízható, jó kapcsolattartó partner. Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,korrekt gyors, megbízható, jó kapcsolattartó partner. Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, kedves, megbízható vevő! Mindenkinek teljes szívből ajánlom! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, kedves, megbízható vevő! Mindenkinek teljes szívből ajánlom! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, kedves, megbízható vevő! Mindenkinek teljes szívből ajánlom! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, kedves, megbízható vevő! Mindenkinek teljes szívből ajánlom! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, kedves, megbízható vevő! Mindenkinek teljes szívből ajánlom! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, kedves, megbízható vevő! Mindenkinek teljes szívből ajánlom! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Anett251DD (964) (Eladó)
Pozitív
2014.06.13. 20:26:34
1894637762
Köszönöm a vásárlást! Minden rendben ment ,kedves ,megbízható partner ,csak ajánlani tudom+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.AnnaMara85 (1360) (Eladó)
Pozitív
2014.05.20. 14:53:24
1893845327
Köszönöm a vásárlást! Csak +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.heni770218 (250) (Eladó)
Pozitív
2014.05.16. 17:05:15
1884343154
Gyors, pontos, megbízható partner! Ajánlom!+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.suranyimoni (3163) (Eladó)
Pozitív
2014.05.13. 06:55:51
1892740829
Kedves, gyors, megbízható partner, mindenkinek szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást, csak +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, abszolút pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
janeszka65 (2969) (Eladó)
Pozitív
2014.04.02. 14:50:28
1877549927
Gyors utalás, megbízható Partner, szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.usanka76_t (4430) (Eladó)
Pozitív
2014.03.28. 10:55:10
1864192766
Minden a legnagyobb rendben ment, csakis ajánlani tudom a vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment, maximálisan +++++++++++++++++++++++++++! Nagyon jó szívvel ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.konyapolli (530) (Eladó)
Pozitív
2014.03.11. 16:22:02
1859574935
Köszönöm szépen a vásárlást,minden rendben ment, gyors,korrekt,kedves partner.Maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsa73_t (1898) (Eladó)
Pozitív
2014.02.27. 17:15:08
1864293467
Minden rendben zajlott!! Megbízható, gyors,kommunikatív partner, ajánlom!!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen a vásárlást,Maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
postasandi197 (404) (Eladó)
Pozitív
2014.02.13. 18:39:49
1856625971
GYORS,MEGBÍZHATÓ PARTNER,BÁTRAN AJÁNLOM MINDENKINEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.majadorka (1167) (Eladó)
Pozitív
2014.02.11. 14:31:15
1849929815
Gyors,kedves vásárló. Mindenkinek ajánlom. Csakis+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
majadorka (1167) (Eladó)
Pozitív
2014.02.11. 14:31:15
1852320002
Gyors,kedves vásárló. Mindenkinek ajánlom. Csakis+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marciszeidler (131) (Eladó)
Pozitív
2014.01.28. 19:36:42
1842198764
Szuper Vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RasTamasss (518) (Eladó)
Pozitív
2014.01.23. 19:03:54
1843356227
++++! Mindenkinek ajánlom! Köszi! ÜdV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható vásárló. Csak pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Juditjudit314 (1344) (Vevő)
Pozitív
2013.12.26. 14:04:18
1817621555
Köszönöm, minden renden ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Juditjudit314 (1344) (Vevő)
Pozitív
2013.12.26. 14:04:18
1817620745
Köszönöm, minden renden ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Juditjudit314 (1344) (Vevő)
Pozitív
2013.12.26. 14:04:18
1817622860
Köszönöm, minden renden ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,korrekt gyors, vevő ajánlom Mindenkinek!!!!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,kedves,megbízható!Ajánlom mindenkinek!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mang075_t (1205) (Eladó)
Pozitív
2013.12.07. 10:19:00
1834407281
Megbízható, szimpatikus partner, szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom másoknak is, +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, nagyon kedves, jó kapcsolattartó, megbízható vevő! Mindenkinek teljes szívből ajánlom! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszi szépen!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszi szépen!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NINCS MIT ÉRTÉKELNEM ÉN IRTAM HOGY IRJA MEG MENNYI LESZ A POSTÁVA.,DE VÁLASZT A MAI NAPIG NEM KAPTAM,PEDIG HASZNÁLJA A VATERÁT!!
Másik fél: elutaztam mire hazaértem negatív várt...))
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagy negatív a hozzáállás miatt :)
Másik fél: sajnálom mivel a teszvesz meghosszabbította az aukciókat karbantartás miatt, ezért elutazásom előtt már nem tudtam írni , hogy kb 10 nap múlva lesz csak elérhetőségem..... tegnap kezdtem el elküldeni az adatokat az utalásokról.... először a kabátokkal és a téli cuccokkal kezdtem..... mivel ezeknek van itt az ideje.... sajnálom hogy a nyári pólót és rövidnacit nem rendeztem el először....köszönöm a negatívot.... Szerintem semmi károd nem keletkezett a licitálásból...ezért ez nem negatívot ér!!! Ha egy szart kapsz na az már negatív!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagy negatív a hozzáállás miatt :)
Másik fél: elutaztam mire hazaértem a negatív várt..))) köszi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csatlakozom az előttem szólókhoz , egy "ennyiért nem adom e-mail" jó lett volna feleslegesen rabolod mások idejét , ja és akkor nem kell feltenni 1 ft -ért . Ilyen egy korrekt eladó remélem más elolvassa ezeket a sorokat és 2* is meg gondolja mielőtt nálad licitál :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
feketecica78_t (2067) (Vevő)
Semleges
2013.11.11. 02:07:57
1817622863
Csatlakozom az előttem szólóhoz, a leveleimre én sem kaptam választ,bár én 151 ft-ért nyertem a ruhát, de úgy látszik,ennyiért is kevesellte, de akkor meg minek 1 ft-ozik??????? Negatívat nem adok, mert semmilyen kár nem ért, de legközelebb talán annyiért kellene feltenni a cuccot, amennyiért hajlandó is odaadni...----
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri megkeresésemre sem válaszolt, nem tudtam vele felvenni a kapcsolatot. Lehet hogy nem akarja 1 forintért ideadni, de akkor legalább mondaná hogy nem adja ide ne is túráztassam magam az email- ekkel. Nem ajánlom!
Másik fél: elutazatam mire hazaértem a nagy negatív várt
köszi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.