szerszamkell (992) 92.03%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1085 | 1325 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 157 | 171 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 94 | 112 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1336 | 1608 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1294 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Elégedett vagyok a termékkel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kapcsolatfelvétel kicsit nehézkes volt, de ettől eltekintve minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem volt raktáron... Többet nem vásárolok tőlük, ez meg biztos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Miklosnemeth (198) (Vevő)
Negatív
2018.12.18. 08:47:07
2706212513
Két hete vásároltam a terméket, írtam az eladónak, hogy utalhatok-e. Azt mondta, majd utánvétkor kell fizetni. Azóta eltelt két hét. 12 napja, és 6 napja is megkérdeztem, mikor várható a termék. Erre semmi választ nem kaptam. Egy hét múlva karácsony, és még mindig nem tudom, megérkezik-e a termék. Valószínűleg nincs is raktáron, de legalább szóltak volna, hogy nézzek másik ajándék után. Negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem volt raktáron.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Felhívtam őket, de a termék nem volt raktáron. Azt mondták majd keresnek. Ez a mai napig nem történt meg, eddig vártam . . . . sajnálom. :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm csak ajánlani tudom mindenkinek ?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben és gyorsan ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó úgy hirdeti az árút, hogy nem áll rendelkezésére, leütés után meg csak várjon a megrendelő. 2 hetet vártam, érdeklődésemre azt válaszolták, várjak türelemmel. A türelmem elfogyott,fűtéshez kellet volna a szivattyú nem a szekrénybe porfogónak. Nem rendelek tőlük soha többet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben történt, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék nem volt raktáron.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Redben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lassan érkezett meg a termék az üzletbe, de amúgy minden rendben ment. Szívesen vásárolok itt máskor is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csabavezer (168) (Vevő)
Pozitív
2018.11.29. 19:10:29
2693448620
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, azonnal értesítettek, hogy átvehetem az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gaudekriszti (208) (Vevő)
Pozitív
2018.11.27. 07:45:47
2476253030
Köszönöm szépen! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Olyan árút hirdetett amelyik nem volt készleten,így nem volt átvehető sem-két hét telt el- ami egy elromlott csap pótlásnál különösen nem megengedhető. Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.landsmann_a (80) (Vevő)
Pozitív
2018.11.21. 17:57:00
2700143741
Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a futáron bukott a dolog.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden teljesen rendben és gyorsan ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökcsi volt minden!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bár kértem az eladót hogy a termék ajándék lesz és én fizetném, miközben nekem visszaküldték a utalási adatokat közben ki is szállították készpénzes átvétellel a terméket... Anyukám nagy örömére, aki azt sem tudta miért... :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az árú már nem volt beszerezhető!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment,+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben ment minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovacszoltan79 (173) (Vevő)
Pozitív
2018.11.06. 18:27:31
2695073555
Villám gyorsan, pontosan lezajlott.Nagy pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, kivéve, hogy iszonyatosan lassan szállította le a terméket. Több mint egy hónapig tartott a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az eladó a vételi szándék után megszüntette a vásárlás tárgyát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment megvagyok elégedve
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pozitív! Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhatatlan, inkorrekt partner! Az ilyen nem kereskedő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Oregberes (309) (Vevő)
Semleges
2018.10.31. 19:23:54
2689068041
Előre nem látható időpontba lett volna meg a termék,de sajnos nem tudtam várni rá.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben történt. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem kellene olyan árut felrakni amit nem tud vállalni a cég és annak ellenére sem vette le hogy nem tudta teljesíteni az eladást !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mjuditka65 (222) (Vevő)
Pozitív
2018.10.31. 07:09:44
2689014218
Minden rendben zajlott ,az árú jó. Gyors megbízható,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.