803407.Mechaniker01 (1222) 99.67% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1226 | 1292 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 43 | 44 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1273 | 1340 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1107 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
berenyiistvan (125) (Vevő)
Pozitív
2015.11.08. 05:45:55
2136013808
Köszi az árut.Sok++++!Üdv.:B.I.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.client35792687 (127) (Vevő)
Pozitív
2015.10.01. 20:58:17
2124992534
Gyors pontos megbizhato,másoknak is ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Extra gyors, korrekt, megbízható partner, csak ajánlani tudom! ******
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.boszibaba1980 (168) (Eladó)
Pozitív
2015.09.23. 09:03:59
2121020966
Minden rendbe ment,ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.camionos666 (443) (Vevő)
Pozitív
2015.09.14. 11:10:19
2116009562
Korrekt megbízható segítőkész partner. Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Téves vásárlás, meghiúsult az üzlet, egy félreértésem miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Már nem először vásárolok tőle, ismét rendben volt minden! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékleírásban nem szerepelt, hogy 10 éves és nem szerettem volna idős gépet. A későbbiekben lehet hogy találunk az eladó kínálatából nekünk megfelelőt.
Az eladó megértő és konstruktív volt.
Másik fél: Nem a koráról van szó.Volt 4 éves mosógépem is akkor. Azt is felajánlottam neki.Csak 5 napra felszívódott .nekem kellet telefonálni ,hogy akkor kel a gép? Mondta nincs pénze mert az árvíz elmosta a házukat. 2 negatív hasonló okból szedte össze .Én kérdeztem tőle adhatok negatívot? De erre se reagált. Ajánlanám te nem teszem .,
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leírtakmak megfelelt a termék,gyors kontakt,gyors szállítás teljesen elégedett vagyok Csak ajánlani tudom+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos eladó. A felmerült kérdésekre választ kaptam, visszahívással! A mosógép szépen mos, elégedett vagyok vele, remélem sokáig így lesz. Ajánlom az eladót másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Spiritualguide (38) (Vevő)
Pozitív
2015.08.26. 21:05:43
2093260175
Nagyon korrekt eladó, kifogástalan, jó minőségű áruval. Maximálisan meg vagyok elégedve! Ötcsillagos üzleti partner!*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut nem a megadott időben kaptam meg, nekem kellett érdeklődnöm a hol léte felől. A kapott mosogatógép paraméterei a gyári szám alapján, derültek ki. A hirdetéssel ellentétben 2011. helyett 2008. gyártású, A++ helyett csak A energia besorolású, 13 teríték helyett 12 terítékes, 0,96 kw/h fogyasztás helyett 1,05 kw-os, és a megjelölt piktogramok egyikének plusz kiegészítő programjával sem rendelkezik. Az eladó nem egyezkedik.
Másik fél: A vevő nincs tisztában semmivel vett egy gépet az újára töredékéért .A szállítás 2 napon belül megtörtént mit szeretett volna még aznap? A tanyára? Szerintem rossz gyári számot nézett mert a gép valós A német oldalról letöltött adatok szerint volt hirdetve. Arrogáns férfi nőies hanggal Még kezdő sajnálom ,hogy így alakult de ezzel a negatívval magára maradt .
20 darabot is eladtam és senki nem nyávogott mint egy csitri . Robbanjon fel!!!!!!!
Ui:Ez a típust 2008-ban még nem is forgalmazták
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gyorsan ment az árút 2 nap múlva meg is kaptam ami mellesleg remek!! Köszönöm szépen!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Másnap személyesen elhozta a lakásomra. :) Egyéb kérdés? :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner! Minden rendben zajlott! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.honfogmaci (910) (Vevő)
Pozitív
2015.07.29. 11:18:50
2099652980
Gyors, korrekt, abszolút megbízható partner, a termék minőségi, tökéletes, mindenkinek nagyon szivesen ajánlom+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek alapján, korrekten zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors teljesítés (még a nemlétező címünkre is :)), kifogástalan termék. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dorkateszvesz (120) (Vevő)
Pozitív
2015.07.13. 12:31:17
2093260184
Csak ajánlani tudom, kiváló partner, nagyon jó áruval ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fakukac78_t (78) (Vevő)
Pozitív
2015.07.06. 21:56:43
2088679406
Minden rendben zajlott, szépen működik 2 mosogatás után a gép:))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrect, jó vaterás, remek partner.*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek alapján zajlott. Egy nap alatt megkaptam a jól működő árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom, a gép tökéletes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.autolampafutar (2495) (Eladó)
Pozitív
2015.06.10. 19:00:02
2062003697
Korrekt, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jó eladó,gyors vaterás, ajánlom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Treffikutya (88) (Vevő)
Pozitív
2015.06.09. 06:49:04
2080930160
Korrekt vaterás, gondos csomagolás és szállítás, gyorsan és rugalmasan! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kommunikatív, megbízható, gyors és rugalmas eladó, a géppel pedig idáig minden rendben. Köszönöm! Ajánlom! Ha tönkre megy a családban mosó/mosogató gép, ide nézünk fel először :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A szállítást az eladó végezte. Előre megbeszéltük, hogy a 2. emeletre kell vinni. Erre ott puffogot a lányomnak, hogy fel kell vinnie a második emeletre. Továbbá kértem használati útmutatót. Azt a választ kaptam, hogy fenn van az interneten. Hát nincs.
Másik fél: Nem beszéltünk 2 .emeletről főleg csigalépcsőről SZOMBATON!!A nénikéd pufogott szerencsétlen ember.
1000 másodikra vittem már fel 80 kg mosógépet de ők megköszönték. egy köszönöm is jó esett volna .A lakásról meg ne beszéljünk ,mert a patkányfészek különb nála .
Majd akkor legyen arcod ha le robban a mosógép Akkor bezzeg kedvesek tudtok lenni .
Minden a megbeszéltek szerint zajlott, remek áru, remek eladó. Külön köszönet a gyorsaságért! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.valtoszoknya (4756) (Eladó)
Pozitív
2015.06.06. 20:38:45
2057669678
Minden rendben volt! Gyors,ajánlott Vaterás! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, csak semmilyen papírt nem kaptam a termékről/hez!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Funnygirl23 (74) (Vevő)
Pozitív
2015.06.01. 16:37:55
2078586242
Minden rendben ment! Köszönöm szépen! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Flash197_a (137) (Vevő)
Pozitív
2015.05.24. 07:39:38
2064683135
Gyors,korrekt,megbízható,kommunikatív eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárólt terméket , minden megfelelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok! A partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el az adásvétel folyamán. Ajánlom minden vaterásnak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++ Minden rendben, gyorsan ment. A gép jól szuperál! Bátran ajánlom másnak is! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment , köszönöm szépen . Csak ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Precíz, pontos, a leírtaknak megfelelő állapotot tükrözte! Utalás után 2 nap múlva meg is kaptam a gépet! Tökéletesen működik, talán egy magyar használati útmutatót hiányoltam, de gyorsan eligazodtam gép kezelőfelületén!;) Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, megbízható eladó! Nagyon szép árut kaptam, köszönöm. Mindenkinek szívből ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors volt, már be is üzemeltük, megy mint az álom Köszönöm, Minden ismerősömnek ajánlottam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel gyorsan zajlott, a szállítás teljesen rendben volt, a termék nagyon jól működik. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.liptakferi (131) (Vevő)
Pozitív
2015.04.23. 10:56:11
2065683848
Sajnos az én hibám.Nem fért be a helyére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szalkimadonna (574) (Vevő)
Pozitív
2015.04.23. 10:10:09
2047080905
Köszönöm a vásárólt terméket , minden megfelelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Laszlo-Miklos (272) (Vevő)
Pozitív
2015.04.21. 14:17:50
2058361838
Gyors szállítás, megfelelő minőség. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Oisztrosz (141) (Eladó)
Pozitív
2015.04.16. 15:21:29
2056630070
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló partner, a termék kifogástalan, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.