pbruck (153) 90.48% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A telcsit NAGYON gyorsan megkaptuk.KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
birdmancarlo (604) (Vevő)
Negatív
2010.02.17. 22:52:26
162870271
Ne haragudjon, de én erre nem tudok semlegeset adni!!! Igen,visszaküldte a pénzt, de egyéb-jó nem jut az eszembe. Nem azt a terméket kaptam, ami a fotókon volt. A készülék képességei nem feleltek meg a leirtaknak és finoman fogalmaztam! Még magyar nyelv sem volt benne... A párom-akinek vásároltam-felhivja önt a gondok miatt és ön lehülyézi... Szerintem ön nem üzletember és nem való a Vaterára. Nem lepődtem meg, hogy a megyei kapitányságon sajnos ismerik a nevét... Sajnálom... NEM AJÁNLOM!!!
Másik fél: Én nem haragszom! Majd eszedbe jut más is ne aggódj!!Még szép hogy lehülyézem mikor az is!! EGY TUDATLAN HÜLYE VELED EGYÜTT!!! Az ilyen okostojások mind azt hiszik hogy ők az "istenek" PEDIG NEM!!!!
Milyen kapitányságról beszélsz te senkiházi?? Ki a kurva anyád vagy TE hogy ilyenek írogass??!!! Én is nagyon SAJNÁLLAK!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Druskoczine (4246) (Vevő)
Pozitív
2010.02.16. 15:31:16
161824346
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1055597.aranydelfin (193) (Vevő)
Pozitív
2010.02.15. 08:23:17
162650124
Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt partner, mindenkinek ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az árut hiányosan kaptam meg, teljes mértékben segítőkész volt a továbbiakban az eladó. (Mostanra -úgy néz ki- végre sikerült beszereznem a hiányzó alkatrészt). Bátran merem ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vica versa. Az automatikus e-mailben megadott szám elérhetetlensége miatt kértem levélben egy telefonszámot. Felsőbbrendű, megalázó, bunkó stílusban írt levelére válaszoltam, ez lett az eredménye. Tizenkettedik negatív értékelést kapja, hát egészségére! A levelezést eljuttattam a Vatera moderátorainak is. Nekem nem fáj annyira, mert én nem üzletszerűen vásárolok itt, de még mindig jobban jártam, mint néhány vásárló. Lsd. az értékeléseket.
Mindenkit óva intek ettől az "eladó"-tól.
Másik fél: Az a helyzet hogy itt senki nem kíváncsi a magyarázkodásra! A lényeg az hogy licitáltál és NEM FIZETTÉL!!! TE erre adtál negatívot nekem és általában az ilyen pénztelen felhasználok írnak negatívot!!! Ha nincs pénzed akkor menj máshova ott éld ki magad ne másoknak okozz kárt!!!
Rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru átvétel sikeresen megtörtént. Az eladó korrekt volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sokadik alkalommal sem sikerült a leírásnak megfelelő készüléket kapnom. Az Eldó korrekt
módon visszautalta a vételárat.
Másik fél: Ez így van!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben történt, az áru hibátlan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korekt volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
818022.Tata51_a (248) (Vevő)
Pozitív
2010.01.28. 16:12:30
160870454
Az adásvétel gond nélkül, gyorsan lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
na hát ez a legnagyobb melléfogás amit csak valaha láttam.kőgagyi.dráma.mindezekmellett használhatatlan,mert nem veszi a töltést.katasztrófa.mire karácsony lett eltelt a 8 nap visszavételre nyitvaálló határidő,igy cumi.de ahogy hallom amúgy se megy túl rugalmasan a visszavétel.pl.mint ahogy a megvétel.a foto megtévesztő,élőbe mosolyra fakasztó.de nagyokat nevettünk miatta karácsonykor.most már azért nem bánnám ha legalább annyi pénzért működne.a legnagyobb árnyékra vetődés,csak mindenki óvatosan
Másik fél: Az ilyen férgeket mint TE édesanyád nem tanított meg a tiszteletre!!!Egy sunyi kis fostos senkiházi aki megvárja amíg értékelik és 2 hónap múlva ír egy értékelést!! Látom mindenkinek írogatod miután értékelt az eladó!! Akkor most tartunk egy tisztelet tanfolyamot "KISKUTYÁM"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A telefon feledása okozott problémát, az 5. szomszédhoz tették be.minden nélkül
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mivel 2 db telefont vásároltam az eladótól a korábbi vásárlásnál már adtam választ.
Nem kioktatást kértem,csak közöltem a tényeket.
Mind két készülék teljes költségét előre átutaltam az eladónak.A problémámra telefon keresztül kértem segítséget sajnos nem kaptam érdemi választ.A beállításokat egyik telefon szolgáltatásnál sem, de még telefon kereskedésben sem tudták beállítani. Nem tudom,hogy miért adott rólam negatív jellemzést.Ha valaki felháborodhat ezen akkor én lehetek,nem pedik az eladó!
Másik fél: Azt kaptad amit megérdemelsz!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
muhammadali_a (4) (Vevő)
Pozitív
2010.01.20. 20:00:54
158909308
Csak jót tudok mondani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
muhammadali_a (4) (Vevő)
Pozitív
2010.01.20. 20:00:21
159043079
Csak jót tudok mondani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sikeres
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1074445.gyugyugabi_v (2) (Vevő)
Negatív
2010.01.16. 15:27:39
158151894
Bunkófalvi!
Óvakodjon mindenki tőle!Teló made in China!!!!
A telókat olcsóbban lehet máshol venni,mint nála!
Szemét ember, bár nem tudom mit ígért, de fenyegetően hangzik... erre valók a zsaruk...
Bill.zár: ha nem volt még ilyen telóm honnan tudjam mi hogy műxik???Nem lehet mindenki olyan "okos" mint te!Adni kellene leírást!
Másik fél: Én vagyok a "bunkófalvai"? És neked mi a meghatározod aki olyan sík hogy egy alapvető billentyűzárat nem tud kinyitni egy mobilon???
Az ilyen menjen le egy fülkéhez aztán ott bogarásszon a gombokkal! A szavam én betartom már csak a nagy pofád miatt is!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt partner.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A telfont 2009.12.22.-én előre kifizettem,és a mai napig nem érkezett meg.Ma 2010.01.10.-van. A másoktól vásárolt termékek általában három munkanapon belül megérkeznek.Az eladót tájékoztattam a problémámról, erre azt mondta,hogy nem az ő hanem a posta hibája a késés. Egyenlőre nap mint nap türelmesen várom a postást,hátha hozza az új mobilom.
Másik fél: Kemény vagy! Ha erre jársz hívhatsz TE is!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igaz hogy a terméket magyar menüvel is lehet használni,de kezelési utasítást CSAK KÍNAI nyelven kaptam,az interneten sem tudtam semmilyen nyelven kezelési utasítást letölteni!Így a készüléket nem lehet beállítani,a WAP,MMS sem működik.Több helyen is próbáltam beállíttatni ( mobil kereskedésben, Gsm szolgáltatónél) ott sem tudták beállítani.Segítséget kértem az eladótól de nem kaptam érdemi segítséget.Szeretném a telefont az eladónak vissza küldeni és a összeget vissza kapni.Várom a választ.
Másik fél: A felhasználó ver mindenkit az eddigiek közül! Azért írt negatívot mert a saját beállításait rajtam követeli! Ha valamihez nem értek akkor megyek és telefonálok fülkéből!! Ennyi erővel majd én telefonálok helyette!!
Nevetséges bohóc!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
numerakiraly (201) (Vevő)
Pozitív
2010.01.06. 12:53:51
157110521
Megértő, türelmes , rugalmas partner. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a lehető legnagyobb rendben zajlott. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
993062.norbit23 (3) (Vevő)
Negatív
2010.01.02. 14:21:12
156714025
Igazából, a telefon egy fos utánzat volt, ilyen szart még nem vettem(aksija 1napig húzta, kikapcsolt állandóan stb.) egyáltalán nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Igazából egy ilyen FOS felhasználótól elfogadok egy ilyen nevetséges értékelést! Olyan értelmes vagy amilyen értékelést írtál! Tisztán jellemez!! Ha nem értesz valamihez mert olyan sííkkkkk vagy akkor az eladó a hibás arról nem is beszélve milyen egy gerinctelen kis férgecske vagy hogy megvártad amíg értékeltelek? Van egy olyan szó hogy "tisztelet" ezt édesanyád nem tanította meg neked ezért én nagyon szívesen elmagyarázom és hidd el meg fogod tanulni!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljesen korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
458189.F355GTX (61) (Vevő)
Pozitív
2010.01.01. 10:48:35
159216016
minden a legnagyobb rendben zajlott! mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sok ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrek,megbizható partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árú időben érkezett, azt kaptam amit vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az ember egy arrogáns csaló. Megvettem a (huluxusmobilnak hirdetett ÓCSKA KINAI GAGYI szart méregrohadtdrágán. Az hogy közel féltégla méretű az én bajom, mert a trükkös fényképről nem látszott, de hogy nem működik pl a rádiója sztem már nem. Irtam is neki, hogy ugyebár ad rá garanciát, hát cserélje ki legalább feltéve ha bármelyiken is működik zavartalanul a rádió. Erre lekutyázott, meg elhordott mindennek, hogy ő nem rádiót, hanem telefont adott el, úgyhogy csináljak vele amit akarok.
Másik fél: Én már nem lepődök meg semmin! A kedves vevő több mint fél év után jelzi felém hogy ledobta a készüléket és nem tudja használni a rádiót! EZ NEVETSÉGES!!! ERRE KÖVETELI A GARANCIÁT??? Ez olyan mintha azt írta volna hogy véletlenül át ment egy tank rajta és én küldjek egy másikat!! Nem igazán vannak tisztában mit is jelent a GARANCIA SZÓ!!!!!
nevetséges bohóc!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1294396.szabojoco1 (5) (Vevő)
Pozitív
2009.12.24. 20:00:40
159216021
Nagyon kedves,korrekt,és gyors eladó!Ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes eladó, pontos precíz. Csak ajánlani tudom Mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varosisandor (68) (Vevő)
Pozitív
2009.12.19. 22:41:00
159216020
Szerintem 200% os eladó. Nagyon gyors megbízható rugalmas korrekt. Mindenki figyelmébe ajánlom. Sok sok ++++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru gyönyörű, minden rendben lezajlott!Ajánlom mindenkinek,megbízható partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó termékei vannak a hölgyeménynek,csak ajánlani tudom:) pillanatok alatt be is üzemeltem az új telót,és a 2 szintén kiváló telefonomat a fiókba raktam Még biztos rendelek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tisztességes vaterás, mindenkinek szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Megbízható, pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem erre számitottam, egyebekben segitőkész
Másik fél: AJAJ!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Profi! Gyors, pontos, megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bemásolom ami idefér,döntse el más: kérdés Tisztelt pbruck!2napja leütöttem egy ilyen telefont,a vatera által küldött levélben megadott mailban azonnal jelentkeztem önnél,írtam itt is, Önnek levelet,hova utalhatnám az összeget.. megtudhatom,hogy miért nem reagál a jelentkezésemre?Az aukció vége:2009/10/27 20:29:33 (Árverés befejezve) Jelenlegi nyertes:1csendes 2009/10/29 19:10:07 kérdés Tisztelt pbruck! ez most hibátlanul működik? mert azt hiszem engem elfelejtett 1csendes 2009/11/21
Másik fél: Sajnálom nem az én hibám volt a gyártóé!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
