agoliv (48) 92.86% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
topshelf_a (260) (Eladó)
Pozitív
2009.01.14. 11:15:29
106398348
Sajnos még mindig függőben van a dolog, de a vevő nagyon türelmes!!! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tudatos bajkevero. Nem tudom mirol van szo, koztunk semmifele jogviszony, adas-vetel, telefon beszelgetes, uzlet, kapcsolatfelvetel nem jott letre. Kerem a Vaterat, hogy ezt a hibat javitsa.
Ugy tudott adni negativ velemenyt, hogy ervenyes licittel nem is rendelkezett. Velemenye nem az arum minoseget, uzleti tevekenysegemet, a vevokkel szembeni viselkedesemet ertekeli, ezert kerem a vevoimet ne vegyek figyelembe. Az ertekelest Hernadi Oliver irta, de gondolom nem a hires szinesz
Másik fél: Először is ha érvényes végső licittel nem rendelkeztem volna nem nyertem volna meg az aukciót és így nem kaphattam volna meg az Őn mail címét és tel.számát a vaterától!!!Tehát egyértelmű,hogy itt kinek van igaza!!!Másodszor,az árúját nem minősíthettem,hiszen nem nekem adta át(jogtalanul)!Az értékelés pont arra való,hogy a lehetséges veőit tájékoztassa!!!De természetesen a jogi lépések sem maradnak el,hiszen a licitem érvényességéhez nem férhet kétség,amit az előbb említett tények is alátámasztanak!Az,hogy mi a foglalkozása és,h milyen tömegközlekedési eszközön kíván a bíróságra jönni az az Ön problémája és per tárgyát nem képezi!!(ezt a legutóbbi mail-jére reflektálva!)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximálisan elégedett vagyok vele! Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Türelmes és rugalmas! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek vaterás, minden simán ment! Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Annak ellenére, hogy nem jött létre az üzlet, a vevő pozitívan állt a dolgokhoz.
Másik fél: Az eladó maximálisan pozitívat érdemel!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
496416.HuMann_a (44) (Eladó)
Pozitív
2009.01.06. 10:47:44
117074377
Gyors, pontos vevő, ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner. Köszönöm a türelmét!Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fantasztikusan szép keret, szebb mint a fotón!! Nagyon köszönöm a türelmét. Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maverick969 (522) (Vevő)
Pozitív
2008.12.30. 11:15:36
109271978
minden rendben ment,türelmes vaterás.Ajánlom másoknak is....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb remdben és gyorsan zajlott le, köszönöm szépen!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7315.nibo78_v (219) (Eladó)
Semleges
2008.12.29. 12:07:20
103110690
Az értékelésem pozitiv csak a rendszer ilyenkor nem engedi.
+++++++++
Másik fél: Sajnos nem jött össze.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maxipozitív - megbízható, gyors és rugalmas - ajánlom és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
istvanok_v (526) (Eladó)
Pozitív
2008.12.24. 20:50:16
113094814
Tökéletes Vaterás! Ajánlom bizalommal! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lalikiraly52 (11) (Vevő)
Negatív
2008.12.23. 19:14:57
110292925
se telefonon sem e-mailen nem lehet felvenni az eladoval a kapcsolatott igy nem tudtam a megnyert termékhez hozzá jutni nem tudom eggyáltalán kivel állok szemben ugy érzem hogy egy szélhámossal kicsöng a telefonja utána meg kikapcsolja mindenkit ova intek töle kellemes karácsonyt okozott kérem a vatera csapatát nézzenek utána
Másik fél: Elképesztően körülményes "vevő"!!!Ilyenre nincs szükség a vaterán!És így az értékelése sem érint meg!Mert akinek nem inge.....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
673392.laci513_v (545) (Eladó)
Pozitív
2008.12.16. 12:09:26
109030320
Minden rendben ment,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner, ajánlom! Köszönöm a vásárlást!: )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajna félreértés miatt nem jött össze.
Másik fél: Így történt...
Gyors, rugalmas rendezés. Köszönöm! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Martonius49 (83) (Eladó)
Semleges
2008.11.27. 04:47:00
101759721
Sajnos egy hirtelen Külföldi utazas miatt, nem tudtam az Arut szemelysen atadni.Sorry
Másik fél: Így történt...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nondracositmihidux (4194) (Eladó)
Pozitív
2008.11.23. 06:28:51
102542984
Köszönöm a vásárlást, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Korrekt, rugalmas partner. Köszönöm a vásárlást. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
EdenStore (2478) (Eladó)
Pozitív
2008.11.18. 18:29:30
105358868
Szuper vaterás! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
