versaceva (162) 95.51% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
nagyon kedves eladó, de a fotóalbum nem volt valami jó vásár, mert ugyan original-nak tűnt, de a hátulját mintha víz érte volna, fel volt púposodva és koszos volt.
Másik fél: FELADÁSKOR SEMMI PROBLÉMA NEM VOLT VELE
VALÓSZINŰ A SZÁLLÍTÁS ALATT KELETKEZETT BENNE KÁR
ÉN ÚJ ÁLLAPOTBAN ADTAM FEL
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre.
Másik fél: Talán legközelebb...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem lett jó
Másik fél: legközelebb
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben van a termékekkel! Megbizható korrekt és gyors volt!! Csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és pontos eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép az árú,másnak is ajánlom:),biztosan vásárolok még:).Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen, minden símán zökkenő mentesen zajlott le, úgy ahogy az a bízonyos nagykönyvben meg vagyon írva : Gábor
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINT AZ ELŐBBIEKBEN!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MINT AZ ELŐBBIEKBEN!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MINT AZ ELŐBBIEKBEN!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
95134.zozi11_v (318) (Vevő)
Semleges
2009.03.10. 10:04:59
133958393
Közben a nagyszülők is vettek egyet!
Másik fél: majd legközelebb
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igen gyors, korrekt eladó! Minden flottul zajlott, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható partner, mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KÖSZI!AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KÖSZI,MINDEN OKÉ!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, gyors, pontos, megbízható. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a kutyust, bár a leírás szerint újszerű, és hibátlan, ezzel nem értek egyet, ugyanis a fülében ki volt szakadva egy kábel. Kibontottam, visszaforrasztottam, így most tényleg hibátlan, de szerintem ezt illő lett volna leírni! Úgy is megvettem volna. Ettől függetlenül NAGYON HÁLÁS VAGYOK, hiszen gyorsan megkaptam, sikerült kijavítani is, és a fiamnak is tetszik! Szóval köszönöm, és további sikeres (és őszinte)eladásokat kívánok! (Ha nem vették észre a hibát, akkor elnézést a soraimért!)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,pontos eladó,csak a feleségemnek nagy volt!AJÁNlOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt,gyors és megbizható.Ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner pontos volt és gyors. Az áruval voltak kisebb problémáim. Koszos volt és tiszta ragacs.
Másik fél: Mit problémázol egy 1200 ft-os árun,ami szépen letörölhető,és nem fog ragadni! Az árú használt volt,nem új,valami baja kell,hogy legyen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Méret jó, szin jó, minőséggel semmi gond, szép, stb., de nem a fotóval pontosan megegyező modell érkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,mindenkinek ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden, rendben és gyorsan zajlott!!! Csak ajánlani tudom, megbízható vaterás! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom gyorsan megkötöttük az üzletet:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, szép áruval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, pontos, gyors, megbírható, mindenkinek maximálisan ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem korrekt
én annyit mondtam neki ha nem müködik akkor nem cseréje vissza ennyi.
kérdéseim elöl kibujt ne vegyetek tőle semmit !
Másik fél: NEM IS VETTÉL SEMMIT! KORREKTEBB VAGYOK,MIT TE AZ BIZTOS.HA VALAMIT HASZNÁLTAN ÁRULOK,NEM CSERÉLEM VISSZA.TE SE AKARJÁL SEMMIT VENNI TŐLEM. ISMÉT EGY ROSSZINDULATÚ VÁSÁRLÓNAK NEVEZETT EGYÉN, AKI SZINTÉN CSAK HÜLYÉNEK AKART NÉZNI, ÉS MIVEL NEM JÖTT ÖSSZE EZÉRT NEM AJÁNL! DE NEM NEKED KELL AJÁNLANI. AZ ILYEN VEVŐKET KERÜLJE EL MINDENKI,MERT GONDOLOM MÁS SE MENT VOLNA BELE,HOGY EGY HÉT HASZNÁLAT UTÁN VISSZAKÜLDI,MERT MÁR ÉPP NEM KELL. NA ENNYIT ERRŐL IS.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
borzaskatica (164) (Vevő)
Pozitív
2009.02.26. 08:11:12
125841582
Az eladó jelezte,hogy időközben eladakozta a cicát és elfelejtette levenni a piactérről. Mivel nem volt helyette másik, ami érdekelt volna, így nem került sor üzletkötésre. Az eladó rögtön jelezte a problémát,másik terméket ajánlott, tehát szerintem nagyon jól állt a dolgokhoz. Rendes partner, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem úgy küldte a megrendelt árut, ahogy kértem! Postai utánvéttel szerettem volna, ehelyett ő sima levélként adta, utána pedig követelőzött, hogy hol van már a pénz! Később utaltam át a pénzt, mivel ha én rosszul jártam ezzel a vétellel, akkor ő miért ne járjon rosszul? Ha ő figyelmen kívül hagyta a kérésemet, akkor én miért ne hagyjam figyelmen kívül az övét? Senkinek nem ajánlom! És hiába írod be hogy 2 hétig nem küldtem a pénzt, ahogy olvastam a véleményeket rólad te se küldted el vkinek.....
Másik fél: NEM TUDOK MIT HOZZÁSZÓLNI,MERT AKI ISMER AZ TUDJA,HOGY NEM CSAPTAM MÉG BE SENKIT!!!!!!
DE A HÜLYÉKKEL NEM TUDOK MIT KEZDENI.
MÁR HÁNYINGEREM VAN AZ ILYEN ROSSZINDULATÚ EMBEREKTŐL.
A LEVÉLBŐL ITÉLVE SZERINTEM ÉN TETTEM JÓT VELE, DE AKI HÜLYE AZ AZ IS MARAD!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
488997.2zoltan (163) (Vevő)
Semleges
2009.02.25. 10:29:39
126395792
a végére rendben zajlott minden,csak az eladó elhamarkodottan negatívozott.
Másik fél: A VÁSÁRLÓVAL SEMMI GOND
A LEVELEZŐRENDSZER NEM MŰKŐDIK TÖKÉLETESEN
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon szép árut kaptam. Korrekt, segítőkész volt a partner.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,Pontos.Türelmes:-).Nagyon szép az áru. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
492428.Heni976 (67) (Vevő)
Pozitív
2009.02.22. 09:13:05
122611149
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eszter26_v (327) (Vevő)
Semleges
2009.02.21. 20:58:07
119188235
A termék nem felelt meg az elképzeléseimnek. Az Eladót ajánlom, mivel már többször vásároltam Tőle.
Másik fél: TALÁN LEGKÖZELEBB............
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon meg vagyok elégedve a hölgyel való üzlet megkötésével, nagyon segítőkész volt és az adás-vétel rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon rendes,hipergyors eladó.Nagyon szupi a papucs,köszönöm szépen!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt segítőkész eladó, semmi probléma nincsen a hozzá állásával, nagyon korrekt. Egyáltalán nem modortalan, sőt szerintem nagyon is kedves. Abszolút pozitív, szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
darthferike (127) (Vevő)
Pozitív
2009.02.18. 19:57:24
129386500
A a termék fantasztikus!!!! Köszönöm szépen!!! Szívböl ajánlom mindenkinek:)!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bátran merem ajánlani bárkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható Partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az üzlet létrejött de az eladó hozzáálása és modora miatt a minősités semleges
Másik fél: azt is ide kellett,volna irni,hogy egyből fenyegetőzőtt a vásárló az ügyfélszolgálattal,mert nem hitte el,hogy becsülettel elküldtem neki a megrendelt termékét,és kételkedett benem,hogy csak a termék ára kell. sajnos továbbra is sok az ilyen ember itt. és nem a modorom kell minősíteni,hanem azt,hogy megkapta , vagy nem az árut időben, és ,hogy az megfelel annak amit rendelt.
A TŐLEM RENDELT ÁRUT,MÉG MINDIG MINDENKI MEGKAPTA! NEM AZÉRT VAGYOK ITT,HOGY BECSAPJAK EMBEREKET. KÉREM MELLŐZŐM A TOVÁBBIAKBAN.MAGÁNAK SEMMI NEM ELADÓ EZEK UTÁN..................A TOVÁBBI VÉLEMÉNYEM MAJD LEVÉLBEN!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem volt a rendelt méretben.
Másik fél: Talán legközelebb összejön.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
423196.csikia (688) (Vevő)
Pozitív
2009.02.16. 14:58:45
121514735
++++++++++++++++++mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut megkaptam, minden rendben zajlott, az eladó korrekt, ajánlom mindenkinek. A termék olyan, amilyenre számítottam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
