815732.Fashion00 (147) 96.82% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszi a gatyákat.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több, mint másfél hónapot vártunk a cipőre (a 7-15 munkanap ehhez képest nevetséges). Karácsonyra nem lett meg, ezzel tönkretéve a 13 éves fiam karácsonyát. Köszi! A pénzt kérésemre visszakaptam, de az is nehezen ment. Komolytalan eladó, nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1241640.GIjoe91 (62) (Vevő)
Semleges
2010.01.05. 08:21:32
157592529
Idáig még én is várok,ezért adok semlegest, mivel 1hónapja adtam le a rendelést. Remélem azért ideér. Üdv
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.104468.palinkas58 (245) (Vevő)
Pozitív
2010.01.04. 12:19:02
157592511
A cipő elejének gumi része karcos volt, de egyébként minden rendben történt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.remek nadrágok. köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igaz, hogy néhány e-mail váltásba került és kicsi konfliktus adódott, de szerencsére minden rendben volt, habár a szállítási idő tovább tartott, mint a leírt idő!Egyébként semmi komoly probléma nem volt, a termékkel sem történt semmi baj, azt kaptam amit kértem!Elégedett vagyok!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mancsur1_v (1186) (Vevő)
Semleges
2009.12.29. 17:47:16
157221093
Az árut a mai napig nem kaptam meg, bár állítólag úton van. Kénytelen vagyok értékelni, mivel felszólítottak rá. Másképpen nem tudom használni a saját menüpontomat. Sajnálom. Másfél hónap az másfél hónap!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott, megbízható eladó. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Emeralda_a (288) (Vevő)
Semleges
2009.12.27. 23:06:31
156158317
Vívodtam a semleges és a pozitív között,de végül azért adtam mégis semlegest,mert a 7-14 nap ami a leírásban szerepelt nem annyi volt és az eladó nem jelezte,h ezt nem tudja tartani, én voltam ,aki bombázta e-mailekkel,hogy mikorra lesz itt a termék....másodszor pedig ilyen értékben én komolyabb terméket vártam volna. Nem volt sem hibás,sem sérült a termék,de vásároltam már külfödről és ismerem az ár/minőség arányt,ami most nem feltétlenül az eladó hibája,hanem aki kintről postázza!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pannababa328 (754) (Vevő)
Negatív
2009.12.27. 10:21:50
158364925
Sajnos a termék nem érkezett meg a megbeszélt időre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rugalmas, megbízható eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt a kissé hosszúra nyúlt tranzakció során.Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit sokat kellett várni,de megérte! Minőségi,kifogástalan árút kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több mint egy hónapot vártam a cipőre, hibásan érkezett de az eladó végül megcsináltatta. Miután a pénzt megkapja, félválról veszi a dolgokat. A személyes találkozókról pedig késik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.indenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok volt, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenben korrekt,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
690581.agnes81hu (9) (Vevő)
Pozitív
2009.11.24. 20:24:50
153484148
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel megtörtént, de az idő amíg megérkezett...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem lett pénzem...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sokat kellet várni a csomagra.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt megbízható eladó, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors, pontos eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos én miattam hiúsult meg az üzlet,hamarabb vettek ugyanilyen cipőt a nagyszülők,mint velem beszéltek volna így nem akartam két egyformát venni. Az eladó korrekt,megértő csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vaterás partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jo vétel volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus, korrekt eladó! Sajnos nem volt megfelelő méret a kiválaszott termékből.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
609461.Blondy01_a (274) (Vevő)
Pozitív
2009.11.01. 18:28:52
153737891
Maximálisan pozitív,megbízható eladó!Vásároljatok tőle nyugodtan,én szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anitababa93 (160) (Vevő)
Semleges
2009.10.27. 18:31:43
154104240
Sajnos nem sikerült a vásárlás, mert idő közben elfogyott a megfelelő méretű cipő. Az eladó védig segítőkész, udvarias, együttműködő volt, a pénzt hiánytalanul visszautalta. Bátran ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Már több mint egy hónapja várok a cipőre...még reménykedek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ok köszi mindent
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
561719.csidori (171) (Vevő)
Pozitív
2009.10.20. 23:18:22
153095908
minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors vaterás, de a bőrcipő műbőr :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt
Másik fél: Rendben volt
Amit küldött cipőket kicsik voltak,de megpróbáljuk megoldani a helyzetet,még egyenlőre nem sikerült..
amúgy kíváló partner,jó kapcsolattartó.ajánlom!
Másik fél: Rendben volt minden.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cocaainegirl (16) (Vevő)
Pozitív
2009.10.11. 00:26:34
151430048
vegyetek tőle csukát, mert jóarc! :Đ
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!köszönöm a vásárlást!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt eladó!!!!!! Sajnos az én "hibámból" nem jött létre az adás-vétel(ellopták a pénztárcám)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, korrekt vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petrababy_a (110) (Vevő)
Pozitív
2009.09.29. 09:41:26
152892000
minden rendben ment. nagyon korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
