honey12_a (129) 87.28% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment,++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Carlos51_a (55) (Eladó)
Pozitív
2013.06.05. 22:24:52
1754117111
mi kicsit későn adtuk fel a táskát de már uton van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boborjanajeti (120) (Eladó)
Negatív
2013.05.21. 17:01:48
1748240708
Nem reagált az e-mailemre, majd csak a következőre reagált, hogy mégsem kéri a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zoltanfazakas (265) (Eladó)
Semleges
2013.05.21. 15:21:12
1750651889
Közbejött egy váratlan kiadása és nem tudta átvenni a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, gyors vásárló. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Postáztam a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vmiki200 (1286) (Eladó)
Pozitív
2013.05.13. 14:01:12
1737128888
Gyors, megbízható, ideális vaterás. Csak ajánlani tudom!!!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szimazsuzsa83 (102) (Eladó)
Negatív
2013.05.06. 15:52:38
1737035789
Nem jelentkezett egy levél után sem a leütött áruért!Így nem tudok mást adni csak negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.onlineajandek (1170) (Eladó)
Negatív
2013.04.24. 12:36:22
1721925719
Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pallildi62 (2164) (Eladó)
Pozitív
2013.04.21. 21:19:05
1736099471
Minden rendben volt ! A vevőt ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.17881.CsiniBabaBoutiquee (1585) (Eladó)
Pozitív
2013.04.15. 20:13:07
1731649115
Minden rendben ment, ajánlom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbízható és kedves vásárló!Ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Leütötte, de nem válaszolt a levelekre. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ladymayan (1085) (Eladó)
Negatív
2013.02.22. 10:11:18
1695400892
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett, pedig már eltelt 1 hónap. Nem szeretek negatívat adni, így ha jelez nekem, hogy mégsem kell a termék, akkor megértő lettem volna, így viszont a semmire várok, és elveszi más elől a lehetőséget a vásárlásra (illetve előlem a lehetőséget hogy eladjam a szoknyát). Ezért a negatív, sajnálom. (viszont-negatívat nem szeretnék kapni,elvégre nem miattam hiúsult meg az adásvétel).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem jött össze,talán majd máskor.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hullocsillag50 (1811) (Eladó)
Pozitív
2013.02.11. 20:03:35
1694331266
Minden rendben...bár a fennmaradó beígért hiányzó összeg a mai napig nem érkezett meg a számlámra... gondolom anyagi nehézség lehet a háttérben...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hajdurozsa (3189) (Eladó)
Pozitív
2013.02.11. 20:02:02
1692216734
Minden rendben...bár a fennmaradó beígért hiányzó összeg a mai napig nem érkezett meg a számlámra... gondolom anyagi nehézség lehet a háttérben...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hajdurozsa (3189) (Eladó)
Pozitív
2013.02.11. 20:02:02
1692216752
Minden rendben...bár a fennmaradó beígért hiányzó összeg a mai napig nem érkezett meg a számlámra... gondolom anyagi nehézség lehet a háttérben...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Audrey333 (228) (Eladó)
Pozitív
2013.02.05. 13:22:05
1698926621
Minden rendben zajlott! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.manovar2009 (537) (Eladó)
Negatív
2013.01.30. 21:13:59
1683990536
Megbeszéltük, hogy januárban fizet, de sajnos az idén már az e-mailekre sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.uncsik-2 (1041) (Eladó)
Semleges
2013.01.30. 20:17:04
1682704784
Tényleg sajnálom. Én mindent megtettem. Sajnos a freemail-om rossz lett, de rögtön értesítettelek máshonnan. Te kértél címet és összeget, én azt is elküldtem, de a mai napig nem kaptam meg. Bocsi, de tovább nem várok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.9 napja ütötte le a terméket. Több emailt írtam neki.Semmire nem válaszolt.Pénzt nem kaptam.Negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.stewardes01 (56) (Eladó)
Pozitív
2013.01.20. 15:49:50
1593541037
Minden rendben zajlott, szeretettel ajánlom a vásárlót mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztinka48 (255) (Eladó)
Pozitív
2013.01.20. 14:21:54
1689834782
Kedves,korrekt és gyors vaterás.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő nem tartott igényt a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem tartott igényt a termékre.Linacska89 (137) (Eladó)
Semleges
2013.01.12. 12:06:01
1688457167
Nehezen lehet vele kommunikálni.Azt írta,hogy elutalta a pénzt,de nem kaptam meg,s azóta válaszra sem méltat.Nem zavar,de akkor írja azt,hogy nem kell s nem is utaltam neked semmit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eperke24 (167) (Eladó)
Semleges
2013.01.07. 11:35:46
1689371612
Megvette de mégsem kellett neki a termék! De legalább jelezte ezt felém!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megvette de mégsem kellett neki a termék!Gyors, figyelmes, nagyon kedves, kapcsolattartó partner.Szívből ajánlom mindenkinek! ★★★★★ Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, figyelmes, nagyon kedves, kapcsolattartó partner.Szívből ajánlom mindenkinek! ★★★★★ Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, figyelmes, nagyon kedves, kapcsolattartó partner.Szívből ajánlom mindenkinek! ★★★★★ Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, figyelmes, nagyon kedves, kapcsolattartó partner.Szívből ajánlom mindenkinek! ★★★★★ Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tundejozsi2 (693) (Eladó)
Negatív
2012.12.04. 15:10:23
1670125307
Megbízhatatlan, link partner, nekem kellett háromszor megkeresnem, de hiába voltam türelmes, nem érdemelte meg.Három hét után sem mozdult meg pedig a kérdéses tétel ezer- pár száz forint volt. Nem érten ilyen emberek miért licitálnak?Óvatosak legyetek vele!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő MEGBÍZHATATLAN , háromszori megkeresésemkor össze vissza hadovált, utalt, nem utalt , három hét után elfogyott a türelmem.Kurtike88 (577) (Eladó)
Pozitív
2012.11.29. 20:00:05
1621918424
Gyors, megbízható partner. Minden rendben ment. Ajánlom másoknak is. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cseplob87_a (506) (Eladó)
Pozitív
2012.11.28. 08:48:17
1626660149
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lejluska00 (125) (Eladó)
Semleges
2012.11.26. 14:00:08
1654208339
Az adásvétel nem jött létre, más érdeklődött a termék iránt hamarabb tudott volna fizetni, levélben értesitettem az előző vevőt hogy egy újabb vevő lenne a termékre, belegyezett mert váratlan kiadása lett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létreSokáig nem jelentkezett.Későn akarta az árut kifizetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.EdoFashion (396) (Eladó)
Pozitív
2012.11.15. 22:20:25
1658544872
Köszönjük szépen a vásárlást! :) Minden rendben zajlott, megbízható partner, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Genszon (1906) (Eladó)
Semleges
2012.11.07. 15:46:26
1660792844
A vevő személyes okokra hivatkozva elállt a vásárlástól
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Személyes okAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csigabi (4602) (Eladó)
Semleges
2012.10.29. 10:54:12
1659516656
A vevő családi okok miatt nem tudta megvenni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő cA vevő családi okok miatt nem tudta megvenni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
amica86_a (174) (Eladó)
Pozitív
2012.10.22. 10:28:41
1644645131
korrekt, megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
corneil89 (23) (Eladó)
Semleges
2012.10.17. 18:11:33
1658363336
Az adásvétel nem jött létre mert nem tetszett a vevőnek,de mivel megtérítették a vaterás költségeket ezért semleges értékelést érdemel.Bár annyit hozzátennék,hogy folyamatosan én kerestem a vevőt,nem ő engem.Minden jót!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ceglediviolet (284) (Eladó)
Pozitív
2012.10.13. 12:01:59
1643960543
Kedves, megbízható, csak ajánlani tudom, remélem még találkozunk:)+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment megbízható vaterás csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zakkant! Elöször is írtam neki, hogy leírtam e már a posta díjat, erre ő semlegessel értékelt azzal a dumával hogy nem tunikát küldtem hanem sima felsőt. MIKÖZBEN!! MEGSEM KAPTA A RUHÁT, HISZ NEM KÜLDTEM POSTA DÍJAT, ÉS NEM IS KÜLDTE ÍGY AZ ÖSSZEGET. AKKOR MIÉRT SEMLEGESSEL ILLET ENGEM. SENKINEK NEM AJÁNLOM! SZERINTEM CSAK AZ ÁRAT SOKKALTA DE ILYEN DUMÁT. SZORAKOZZ MÁSOKKAL ------
Másik fél: Még én vagyok a zakkant!!!???Ő nem tudja ,hogy mit küldött már el!!!Én sem ajánlom Őt senkinek!!Talán lehetettet volna írni normálisan,az ilyen eladónak nem való!-------
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
koromkiraly1 (200) (Eladó)
Pozitív
2012.09.28. 21:56:18
1637109437
Kedves, megbízható, másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Moncsesz25 (102) (Eladó)
Pozitív
2012.09.27. 19:10:19
1644909686
minden rendben ment, kommunikatív, gyors, megbízható vásárló. csakis ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sikeagi13 (1107) (Eladó)
Pozitív
2012.09.26. 11:05:14
1650049088
Minden rendben volt, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak semlegest tudok adni, mert nem jött létre a tranzakció és nem szeretnék jutalékot fizetni :) de a vevővel semmi problémám, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, fixen leütött egy 1 ft s nyári papucsot. Többszöri megkeresésemkor ígért fűt fát, de sajnos nem fizetett. Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Fixen leütötte.Telefonos megkereséskor igért fűt fát, de nem fizetett..