Adamyno (129) 99.24% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 130 | 158 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 138 | 167 adásvétel |
| Az eladóként kapott 74 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kisgep01 (2816) (Eladó)
Semleges
2010.10.28. 11:30:42
180337830
A rendszer nem engedi meg,hogy pozitívot adjak,de a vevő korrekt miattam nem jött létre az űzelet!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos miattam nem jött létre az üzlet!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
647677.dravieri (823) (Eladó)
Pozitív
2010.09.21. 08:59:39
179093916
Minden rendben a megbeszéltek szerint történt. Kedves, türelmes, pontos és megbízható vaterás. Öröm volt az üzletkötés.Szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,pontos partner,minden rendben zajlott.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Madridfan_a (49) (Eladó)
Pozitív
2010.09.13. 07:52:47
180863834
Minden rendben ment. Korrekt,gyors vevő! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ViragHajnalka (185) (Vevő)
Pozitív
2010.08.10. 22:06:59
176797658
+++++Nagyon segítőkész, jó kapcsolattartó. Maximálisan ajánlom. Csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó többszöri megkeresésre sem reagált!
Másik fél: Már eladtam a terméket, csak elfelejtettem hogy ide is regisztrálva van. Nem kérdezett, csak nyomott egy licit gombot. Sajnos ez most így alakult. Pénzt nem kértem tőle. Lehet, hogy keresett, de nem telefonon és több napig nem voltam net közelben. Pedig elvileg a rendszer megadja az elérhetőségeket...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben volt,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ajiAJANDEK (143) (Eladó)
Pozitív
2010.05.16. 11:09:16
169295798
Gyors, pontos megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
További sok sikeres tranzakciót! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható, segítőkész eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas, gyors megbízható partner , csak ájánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.totya1_2006 (104) (Vevő)
Pozitív
2008.01.21. 16:52:06
293365951
Minden rendben volt. Nyugodt szívvel ajánlhatom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.8826229.dcsabi2 (4) (Vevő)
Pozitív
2007.12.03. 23:49:22
1430117736
Őszinte becsületes,megbizható szivesen ajállom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egyből felvette velem a kapcsolatot, és rendben megérkezett az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon jó kártya, korrekt áron. Gyors postázás. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Részemről csakis pozitív!Korrekt, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
