abutor_a (852) 97.23% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 877 | 1355 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 110 | 162 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 25 | 51 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1012 | 1568 adásvétel |
| Az eladóként kapott 151 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
POZITÍV ! Boldog karácsonyi ünnepeket kívánok !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.POZITÍV ! Boldog karácsonyi ünnepeket kívánok !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment, köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.linajany1 (3661) (Eladó)
Negatív
2011.12.19. 20:18:50
1498961606
Teljesen megbízhatatlan.Gyűjtöget,azután pedig nem válaszol a levelekre,nem utal.Senkinek nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sikeres volt az adásvétel, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.olahildiko (3935) (Eladó)
Negatív
2011.12.18. 11:18:02
1488703766
Közel két hónapot vártam az utalásra, nem történt meg, bár többször megígérte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.linajany1 (3661) (Eladó)
Negatív
2011.12.17. 12:12:40
1496121341
Teljesen megbízhatatlan.Gyűjtöget,azután pedig nem válaszol a levelekre,nem utal.Senkinek nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.garfield84_a (227) (Eladó)
Semleges
2011.12.15. 15:46:16
1483684550
Többször kerestem telefonon majd e-mailben is. Egyszer sikerült elérnem és azt mondta pár napon belül jön,meg miért olyan fontos,nem fér el? Én már nem várok tovább.. Kb 2 hónap telt el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csupajoruha (42) (Eladó)
Semleges
2011.12.15. 10:21:21
1500781385
Egyátalán nem jelentkezik, nagyon méreges vagyok, mert hetek óta várok! Ez egy 1Ft-os termék, nem lehetett volna legalább annyit írni, hogy nem kérem???! Legszívesebben negatívot adnék, csak a karácsony miatt nem teszem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem az eladó miatt nem jött létre a vétel hanem a képen látható fotel rossz pozícióban lett lefényképezve ez által nem volt látható ,hogy a fotel karfája hátrafelé keskenyedik.Én nem ilyen fotelt kerestem ez által nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vivi_jewelry (852) (Eladó)
Negatív
2011.12.14. 13:54:15
1501907432
Teljesen megbízhatatlan a saját címét sem képes elküldeni a postázáshoz, akkor miért reméltem a vételárat, csak vásárolgat és nehezen vagy egyáltalán nem fizet.SENKINEK NEM AJÁNLOM, INKORREKT.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vivi_jewelry (852) (Eladó)
Negatív
2011.12.14. 13:53:20
1501902707
Teljesen megbízhatatlan a saját címét sem képes elküldeni a postázáshoz, akkor miért reméltem a vételárat, csak vásárolgat és nehezen vagy egyáltalán nem fizet.SENKINEK NEM AJÁNLOM, INKORREKT.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.linajany1 (3661) (Eladó)
Negatív
2011.12.14. 12:45:49
1494747275
Több dolgot összeváratott velem,aztán eltűnt.Leveleimre sem válaszolt.Senkinek nem ajánlom,teljesen megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.peterbp26 (221) (Eladó)
Semleges
2011.12.14. 00:12:29
1453128984
egyelőre nem történt átvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: időpont problémák miatt egyelőre nincs átvételAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott egy kissé nehezen összejött találkozó után.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
decoart21 (516) (Eladó)
Pozitív
2011.12.12. 09:49:50
1514980088
Remek Partner! Ajánlom mindenki figyelmébe!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem szoktam negatív értékelést adni, most sem adnék, ha korrekt módon jelezte volna, hogy nem kéri a csomagot, 4 e-mailt küldtem, egyre sem válaszolt, kétszer hívtam telefonon, ahol időpontot egyeztettünk, amit nem sikerült betartani. Azt gondolom elég türelmes voltam, a tisztesség kedvéér többször is kerestem, ő válaszra sem méltatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt,korrekt partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt partner. Boldog karácsonyt: Anita :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3 hét alatt nem vette át a terméket. Több egyeztetés sem vezetett sikerre. Rögtön megírhatta volna, hogy nem kívánja átvenni...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött el a termékértpallildi62 (2164) (Eladó)
Semleges
2011.12.10. 14:55:40
1506887576
Nagyon nehezen jön létre az adás-vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pallildi62 (2164) (Eladó)
Semleges
2011.12.10. 14:53:43
1494956339
Nagyon nehezen jön létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Amundsen_a (83) (Eladó)
Pozitív
2011.12.10. 09:28:14
1488892718
Minden rendben, pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kitove71 (2565) (Eladó)
Pozitív
2011.12.07. 17:05:05
1477691766
Kiváló Vaterás Partner! Részemről mindenből csakis CSILLAGOS ÖTÖS*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1411333.JACOMO23_a (395) (Eladó)
Semleges
2011.12.07. 09:36:15
1486927727
Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött össze.1411333.JACOMO23_a (395) (Eladó)
Semleges
2011.12.07. 09:34:41
1478936584
Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött össze.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lilikeputika (6) (Vevő)
Pozitív
2011.12.05. 16:45:45
1508265989
Jóra értékelem a tranzakciót, megvagyok elégedve az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kerüljétek el jó messzire! Sok 1 Ft-os termékre licitált, hónapokig hitegetett az utalással, de máig nem küldte. Itt van minden bedobozolva, csak a bosszúságom volt vele. Előre küldött pozitív visszajelzést, de ezzel nálam semmire sem megy. Nem való a Vaterára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kerüljétek el jó messzire! Sok 1 Ft-os termékre licitált, hónapokig hitegetett az utalással, de máig nem küldte. Itt van minden bedobozolva, csak a bosszúságom volt vele. Előre küldött pozitív visszajelzést, de ezzel nálam semmire sem megy. Nem való a Vaterára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kerüljétek el jó messzire! Sok 1 Ft-os termékre licitált, hónapokig hitegetett az utalással, de máig nem küldte. Itt van minden bedobozolva, csak a bosszúságom volt vele. Előre küldött pozitív visszajelzést, de ezzel nálam semmire sem megy. Nem való a Vaterára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kerüljétek el jó messzire! Sok 1 Ft-os termékre licitált, hónapokig hitegetett az utalással, de máig nem küldte. Itt van minden bedobozolva, csak a bosszúságom volt vele. Előre küldött pozitív visszajelzést, de ezzel nálam semmire sem megy. Nem való a Vaterára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kerüljétek el jó messzire! Sok 1 Ft-os termékre licitált, hónapokig hitegetett az utalással, de máig nem küldte. Itt van minden bedobozolva, csak a bosszúságom volt vele. Előre küldött pozitív visszajelzést, de ezzel nálam semmire sem megy. Nem való a Vaterára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kerüljétek el jó messzire! Sok 1 Ft-os termékre licitált, hónapokig hitegetett az utalással, de máig nem küldte. Itt van minden bedobozolva, csak a bosszúságom volt vele. Előre küldött pozitív visszajelzést, de ezzel nálam semmire sem megy. Nem való a Vaterára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kerüljétek el jó messzire! Sok 1 Ft-os termékre licitált, hónapokig hitegetett az utalással, de máig nem küldte. Itt van minden bedobozolva, csak a bosszúságom volt vele. Előre küldött pozitív visszajelzést, de ezzel nálam semmire sem megy. Nem való a Vaterára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kerüljétek el jó messzire! Sok 1 Ft-os termékre licitált, hónapokig hitegetett az utalással, de máig nem küldte. Itt van minden bedobozolva, csak a bosszúságom volt vele. Előre küldött pozitív visszajelzést, de ezzel nálam semmire sem megy. Nem való a Vaterára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kerüljétek el jó messzire! Sok 1 Ft-os termékre licitált, hónapokig hitegetett az utalással, de máig nem küldte. Itt van minden bedobozolva, csak a bosszúságom volt vele. Előre küldött pozitív visszajelzést, de ezzel nálam semmire sem megy. Nem való a Vaterára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kerüljétek el jó messzire! Sok 1 Ft-os termékre licitált, hónapokig hitegetett az utalással, de máig nem küldte. Itt van minden bedobozolva, csak a bosszúságom volt vele. Előre küldött pozitív visszajelzést, de ezzel nálam semmire sem megy. Nem való a Vaterára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kerüljétek el jó messzire! Sok 1 Ft-os termékre licitált, hónapokig hitegetett az utalással, de máig nem küldte. Itt van minden bedobozolva, csak a bosszúságom volt vele. Előre küldött pozitív visszajelzést, de ezzel nálam semmire sem megy. Nem való a Vaterára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kerüljétek el jó messzire! Sok 1 Ft-os termékre licitált, hónapokig hitegetett az utalással, de máig nem küldte. Itt van minden bedobozolva, csak a bosszúságom volt vele. Előre küldött pozitív visszajelzést, de ezzel nálam semmire sem megy. Nem való a Vaterára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kerüljétek el jó messzire! Sok 1 Ft-os termékre licitált, hónapokig hitegetett az utalással, de máig nem küldte. Itt van minden bedobozolva, csak a bosszúságom volt vele. Előre küldött pozitív visszajelzést, de ezzel nálam semmire sem megy. Nem való a Vaterára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kerüljétek el jó messzire! Sok 1 Ft-os termékre licitált, hónapokig hitegetett az utalással, de máig nem küldte. Itt van minden bedobozolva, csak a bosszúságom volt vele. Előre küldött pozitív visszajelzést, de ezzel nálam semmire sem megy. Nem való a Vaterára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dobrogi63 (241) (Eladó)
Pozitív
2011.11.30. 12:57:36
1478872412
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dobrogi63 (241) (Eladó)
Pozitív
2011.11.30. 12:56:21
1478872346
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az adás-vétel megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Veronika083 (600) (Eladó)
Semleges
2011.11.28. 21:54:27
1473396810
A kedves vevő 2 hónap alatt sem tudta rendezni a vételárat,többszöri ígéret után sem pedig csak 830 ft-ról volt szó,de érdekes közben másnak tudott utalni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kapellerk (1014) (Eladó)
Pozitív
2011.11.22. 14:48:09
1472638949
Minden rendben ment. Megbízható, korrekt. Másoknak mis ajánlom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NyomasekBobo (503) (Eladó)
Pozitív
2011.11.21. 18:59:08
1462629741
Rendben ment, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szigetiandi_a (297) (Eladó)
Pozitív
2011.11.21. 12:43:27
1505322044
Minden rendben ment!Ajánlom! +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
