frobi08 (50) 98.08% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A fényképezőgép hibás volt amit az eladó elfelejtett közölni, de szerencsére garanciába kijavították. A tartozék kábeleket sem kaptam meg hozzá.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Partner!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt partner,csak ajánlani tudom mindenkinek!!Minden a legnagyobb rendben ment,és a lehető leggyorsabban!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
December 8-a óta nem kapok számlaszámot. Eladó elmondása szerint a "termék nem érkezett még meg, jelentkezik", ma 21-e van. Ezek szerint nem lehet elég korán felkészülni a karácsonyra. Ilyen formában bármit feltehetek... Ezt nem tudom pozitívan értékelni. További igényt a lámpára nem tartanék.
Másik fél: Az én hibám nem érkezett meg a termék karácsonyra,így nem tudtam továbítani a terméket!
Talán majd legközelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bringasAndi (1815) (Eladó)
Pozitív
2009.10.04. 16:40:08
152410921
Gyors korrekt megbizható ! Csak ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ha kicsit késve is, de pozitív az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
onlinetattoo_v (168) (Eladó)
Pozitív
2009.04.17. 11:33:01
138982958
Köszönöm, hogy nálunk vásároltál! Remélem a továbbiakban is elégedett vásárlóink között tudhatunk webshopunkban is! ++++++++++ Köszönettel Online Piercing Shop ;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
onlinetattoo_v (168) (Eladó)
Pozitív
2009.04.17. 11:33:01
138674244
Köszönöm, hogy nálunk vásároltál! Remélem a továbbiakban is elégedett vásárlóink között tudhatunk webshopunkban is! ++++++++++ Köszönettel Online Piercing Shop ;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt. ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
