varazsolovaradics (245) 98.04% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Avantasia_a (60) (Eladó)
Pozitív
2012.05.23. 20:17:45
1584719594
Minden rendben volt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bestsella (329) (Eladó)
Semleges
2012.05.12. 19:50:38
1571308754
technikai okok miatt a tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: technikai okok miatt a tranzakció nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bestsella (329) (Eladó)
Semleges
2012.05.12. 19:50:15
1571288993
technikai okok miatt a tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: technikai okok miatt a tranzakció nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bestsella (329) (Eladó)
Semleges
2012.05.12. 19:49:52
1571284172
technikai okok miatt a tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: technikai okok miatt a tranzakció nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Precizen az előre lebeszélt modo zajlott le a vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, megbízható, és türelmes partner. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
directress (2596) (Eladó)
Semleges
2012.04.12. 12:17:10
1571965250
A vevő elállt a vásárlástól, mert személyesen nem tud érte jönni és fél, hogy a parfüm nem eredeti...talán ha meggyógyul lesz sikeres üzletünk.++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
directress (2596) (Eladó)
Semleges
2012.04.11. 12:48:53
1571966690
A vevő elállt a vásárlástól, mert félelmei vannak, hogy a termék nem eredeti...csak azt sajnálom, hogy eddig hitegetett...nem ajánlom, komolytalannak tartom a vevőt...15.000ft ról beszélünk, a hirdetési díjat meg bebuktam egyértelműen..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lenzserani (577) (Eladó)
Pozitív
2012.03.12. 18:08:33
1546208513
Minden rendben volt! A partnert bátran és szívből ajánlom másoknak is!! Csak +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ReggeliKakao (365) (Eladó)
Pozitív
2012.03.10. 17:42:56
1553611313
Minden rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bayliner520 (56) (Eladó)
Pozitív
2012.02.28. 09:43:50
1534503149
Minden rendben a megbeszéltek szerint zajlott.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
351134.myoeva (2) (Eladó)
Pozitív
2012.02.23. 16:44:13
1538274065
Teljes mértékben pozitív vevő:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható vevő. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Részemről is minden OK, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást,+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sikkzolee (117) (Eladó)
Pozitív
2011.12.18. 11:50:25
1483015232
Korrekt vásárló, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Visszaléptem a tranzakciótól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: visszaléptem a tranzakciótólminden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors vásárló, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A nagyon kedves vevőjelölt megtekintette, sajnos nem felelt meg. Természetes, hogy több termék közül választ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nehezen lehetett elérni, és nem jött a megbeszélt időpontban a termékért és következő időpontot sem tudtunk egyeztetni.
Másik fél: A leütés utáni nap át akartam venni a tűzhelyet, időpontot nem beszéltünk meg, mert eladó csak este 6 után ért rá, ami nekem a távolság miatt túl késő. Az elkövetkező 4 napban ugyanez volt a helyzet. Következő időpontot nem tudtunk egyeztetni, mert azt mondta elutazik egy hétre, ugyanakkor tovább nem vár. 5 nap után újra feltette a tűzhelyet. Úgy gondolom az átvételi kötöttségeket közölni kellett volna a terméklapon, és azt is ha elutazik, és ezért nem vehető át a termék. Csak azt nem tudom, hogy miért kaptam ezek után negatívot.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyula127_v (26) (Eladó)
Semleges
2011.08.29. 17:14:05
1472961640
A vevő a megbeszéltek ellenére nem bírta volna a mai napon elszállítani az árut, mert nem volt aki levigye az 1. emeletről a hűtőt, sajnos én egészségügyi problémák miatt nem tudok cipekedni, amikorra segítséget tudtam volna szerezni, az az időpont a vevőnek már nem volt alkalmas.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem bírta a szállítást megoldani.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, pontos, gyors. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tavasziiszel (150) (Eladó)
Semleges
2011.08.11. 20:57:08
1468582988
A leirasban szerepelt, hogy csak 07.26. delelottig tudom atadni a szonyeget, de a Vevo sajnos addig nem tudott erte jonni.
Másik fél: Eladó közölte a leütés után, hogy másnak ígérte a szőnyeget, ezért nem mentem érte.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves vásárló, mindenkinek ajánlom!:):):)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dagobertasszony (189) (Eladó)
Pozitív
2011.06.22. 17:28:34
1462891142
Nagyon kedves, megbízható partner. Jószívvel ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden teljesen rendben volt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden teljesen rendben volt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden teljesen rendben volt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden teljesen rendben volt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden teljesen rendben volt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
379166.vhalasz (32) (Eladó)
Pozitív
2011.06.09. 08:24:39
1456666069
Rendben volt, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2010.dec.22.-én nyerte meg az aukciót. Több telefonos próbálkozásom sem hozott eredményt, mondta, de mégsem hívott vissza. Több e-mailel is próbáltam előrébb jutni, de nem hozott eredményt. Máj. 31.-ig kértem, hogy jelentkezzen, de nem tette. Ma felhívtam, hogy ne kelljen negatívat adjak (jó értékei miatt) és pár mondat után lerakta a telefont, újrahívtam, de nem vette fel. Igyekszem türelmes, megértő és korrekt lenni az üzletfeleimmel, de ezek után sajnos nem értékelhetem másként, mint negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevővel telefonon lehetett kommunikálni, de ez nem vezetett előreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sanyef99 (1021) (Eladó)
Pozitív
2011.04.09. 21:37:14
1450393802
Személyes megtekintés és vásárlás történt.Korrekt,gyors,megbízható partner.Mindenkinek ajánlom.Csupa+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Megbízható vevő. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Csakis +++++! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mantga410_a (42) (Eladó)
Pozitív
2011.03.08. 18:12:03
1444945204
Köszönöm a vásárlást, ajánlom minden leendő partnerének.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maria31_a (5745) (Eladó)
Pozitív
2011.03.02. 14:41:55
1438355316
Korrekt meg bizható vevő köszönöm a vásárlást++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacsmonika88 (443) (Eladó)
Pozitív
2011.02.18. 18:53:50
1435978758
Minden a legnagyobb rendben volt!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
butykocska (95) (Eladó)
Semleges
2011.02.14. 19:22:06
176415107
Az én hibámból kap semlegest, mert véletlenül negatívat állítottam be először, így mást nem tehetek. Megbízható, pontos vevő. Ezúton is bocsánat a félreértésért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A tranzakció sikeres volt, én néztem el.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
slucifer_a (387) (Eladó)
Pozitív
2011.02.13. 10:06:02
1440145235
kommunikativ kedves megbizhato partner, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
160069.smucig (126) (Eladó)
Pozitív
2011.01.25. 20:42:16
1438748332
Minden rendben volt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacsmonika88 (443) (Eladó)
Pozitív
2011.01.16. 20:13:06
188436733
Köszönöm a vásárlást!Minden rendben volt,ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacsmonika88 (443) (Eladó)
Pozitív
2011.01.16. 20:13:06
188438516
Köszönöm a vásárlást!Minden rendben volt,ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacsmonika88 (443) (Eladó)
Pozitív
2011.01.16. 20:13:06
188443931
Köszönöm a vásárlást!Minden rendben volt,ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
