dodami_a (283) 99.65% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 283 | 361 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 296 | 374 adásvétel |
| Az eladóként kapott 70 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megérkezett,köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,korrekt vaterás,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos közben már elkelt a termék más oldalon.Az eladó szerette volna törölni a terméket, de ez nem sikerült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MarkusLaszlo (1168) (Eladó)
Pozitív
2017.10.24. 09:05:56
2532171779
Megbízható, kedves vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönjük az ajándékot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönjük az ajándékot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönjük az ajándékot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható eladó! Jó szívvel ajánlom mindenkinek! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen. Szuper nadrágot kaptam. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végtelenül kedves, gyors rugalmas és megbízható kommunikatív partner! Csak is ++++++++++++++++++++++:) Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végtelenül kedves, gyors rugalmas és megbízható kommunikatív partner! Csak is ++++++++++++++++++++++:) Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végtelenül kedves, gyors rugalmas és megbízható kommunikatív partner! Csak is ++++++++++++++++++++++:) Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végtelenül kedves, gyors rugalmas és megbízható kommunikatív partner! Csak is ++++++++++++++++++++++:) Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végtelenül kedves, gyors rugalmas és megbízható kommunikatív partner! Csak is ++++++++++++++++++++++:) Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végtelenül kedves, gyors rugalmas és megbízható kommunikatív partner! Csak is ++++++++++++++++++++++:) Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végtelenül kedves, gyors rugalmas és megbízható kommunikatív partner! Csak is ++++++++++++++++++++++:) Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végtelenül kedves, gyors rugalmas és megbízható kommunikatív partner! Csak is ++++++++++++++++++++++:) Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit nehézkes volt a kommunikáció, de végül is kicsi késéssel, de megérkezett a leütött áru, ami mindenben megfelel számunkra. Lehet, hogy nem volt ez lassú, csak számomra, mivel hozzá vagyok szokva ahhoz, hogy kb. 1 - másfél héten belül lezajlik minden. Az eladót ajánlom mindenki számára.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ember-kovacs (1246) (Eladó)
Semleges
2017.07.07. 13:18:39
2481815075
POZITÍV, de a gép nem engedi....csak ajánlani tudom, mert nagyon rugalmasan együttműködő, megértő, kedves vásárló-köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az én hibámból maradt el az adás-vétel, nem találom a terméket...Nagyon meg vagyok elégedve az eladóval!Csakis ajánlani tudom!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aurobindu_2 (178) (Eladó)
Pozitív
2017.06.22. 14:13:58
2487223754
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom. Csak pozitív+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zizuherty (628) (Eladó)
Pozitív
2017.06.17. 10:29:37
2488218788
Kedves,megbízható Vevőt ismerhettem meg személyében,mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sarkanybaba (116) (Vevő)
Pozitív
2017.04.13. 14:32:46
2447901902
Ajánlom mindenkinek! Nagyon kedves, konstruktív eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csipkerozsika24 (96) (Vevő)
Semleges
2016.11.15. 12:51:03
2363980061
Az adásvétel nem jött létre, de az eladó korrekt módon működött közre a helyzet rendezésében.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A felsőt nem mondanám újszerűnek, látszik már rajta a mosás, de összességében szép a szett, köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
klasszcuccok8 (397) (Eladó)
Pozitív
2016.07.12. 13:20:24
2291766335
Maximálisan megbízható, jó kapcsolattartó! Szívből ajánlom mindenkinek! Millió+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.klasszcuccok8 (397) (Eladó)
Pozitív
2016.07.12. 13:20:24
2285740028
Maximálisan megbízható, jó kapcsolattartó! Szívből ajánlom mindenkinek! Millió+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.klasszcuccok8 (397) (Eladó)
Pozitív
2016.07.12. 13:20:24
2285909699
Maximálisan megbízható, jó kapcsolattartó! Szívből ajánlom mindenkinek! Millió+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rekanoemi11 (197) (Eladó)
Pozitív
2016.02.22. 07:38:19
2191483850
Minden rendben ment.Köszönöm a vásárlást! Csakis +++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.supergsm13 (619) (Eladó)
Semleges
2016.02.04. 12:52:57
2172267176
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2Szivecske (389) (Eladó)
Pozitív
2016.01.14. 10:38:21
2016633071
Koszonom! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jasminebaby77 (1113) (Eladó)
Pozitív
2015.12.19. 07:03:11
2133927740
Köszönöm a vásárlást :-). Kellemes ünnepeket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.suzukibonto (4987) (Eladó)
Semleges
2015.11.10. 22:34:47
2132515142
A licitet követően írtam e-mailt a vevőnek, ő azonban sajnos a mai napig nem reagált rá.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szaffi22 (2174) (Eladó)
Pozitív
2015.09.27. 09:55:23
2115138095
Nagyszerű, tökéletes,gyors vásárló! köszi és jó szívvel ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szaffi22 (2174) (Eladó)
Pozitív
2015.09.27. 09:55:23
2115138089
Nagyszerű, tökéletes,gyors vásárló! köszi és jó szívvel ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, Gyors, Korrekt, Megbízható! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomag megérkezett, de sajnos szétesett a postán. De szerencsére a darunak nem esett baja.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
markomami1 (313) (Eladó)
Pozitív
2014.12.31. 11:02:42
1983002708
Minden rendben volt! Megbízható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható eladó! A nacik nagyon szépek! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott !Ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a termékeket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a termékeket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jatekhalom (967) (Eladó)
Pozitív
2014.12.16. 19:38:39
2009587577
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kisvacak50 (12833) (Eladó)
Pozitív
2014.11.30. 22:10:56
1983002435
Rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.koala_aa_2010 (960) (Vevő)
Pozitív
2014.10.27. 09:25:46
1981588523
Köszönöm szépen, rendben megkaptam a sapkát a kesztyűvel együtt. Nagyon tetszik és örül neki a kisfiam. Gyors, pontos megbízható és kapcsolattartó partner! Szívesen ajánlom másoknak is az eladót! Csupa+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
