garazsvasar75 (1490) 99.87% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1487 | 3943 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1496 | 3954 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1825 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kedves, gyors, segítőkész partner. Szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, segítőkész partner. Szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
k-orsolya (1218) (Vevő)
Pozitív
2021.06.07. 22:21:17
3037232135
Kedves, megbízható eladó szép termékkel. Minden rendben zajlott. Köszönöm, és ajánlom mindenkinek. Külön köszönet az ajándékért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, segítőkész, gyors partner. Szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZsofiKiara (615) (Vevő)
Pozitív
2021.05.29. 14:23:25
3044382227
Csak azért 5 csillag, mert hatot nem lehet adni. Nagyon kedves, kommunikatív eladó, szép termék, nagyon gyors postázás. Egyszóval: tökéletes tranzakció. Az ajándékot itt is köszönöm. :-) A kedvenc eladóim tábora most egy fővel nőtt. +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2021.05.26. 09:30:12
3044238305
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2021.05.26. 09:30:12
3044144141
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül kedves, megbízható eladó, tökéletes termékekkel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül kedves, megbízható eladó, tökéletes termékekkel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindent köszönök, a csodaszép termékeket, a gyors kommunikációt, a kedvességet és a kis meglepit a csomagban :) Csak ajánlani tudom az eladót, és biztosan találkozunk még!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kíváló partner, mindenkinek ajánlom. Csupa+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kíváló partner, mindenkinek ajánlom. Csupa+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2021.04.25. 06:26:52
3029984558
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép termékeket kaptam! Köszönöm szépen! Gyors, megbízható eladó! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszöm,szép termék. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megfelelő jó üzlettárs mindenkinek ajánlom tcs 372
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Klencznerne (74) (Vevő)
Pozitív
2021.03.27. 14:32:29
3017120825
Nagyon jó volt úgy vásárolni, hogy össze tudtam gyüjteni a termékeket, és nem kellett néhány nap után fizetni! Az eladó rendkívül segítőkész, kommunikatív, és figyelmes. A vásárolt termékek mellé még ajándékkal is kedveskedett, amit másnál nem tapasztaltam. Biztos, hogy visszatérő vásárlója leszek! Köszönöm!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Klencznerne (74) (Vevő)
Pozitív
2021.03.27. 14:32:29
3014590901
Nagyon jó volt úgy vásárolni, hogy össze tudtam gyüjteni a termékeket, és nem kellett néhány nap után fizetni! Az eladó rendkívül segítőkész, kommunikatív, és figyelmes. A vásárolt termékek mellé még ajándékkal is kedveskedett, amit másnál nem tapasztaltam. Biztos, hogy visszatérő vásárlója leszek! Köszönöm!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Klencznerne (74) (Vevő)
Pozitív
2021.03.27. 14:32:29
3016134833
Nagyon jó volt úgy vásárolni, hogy össze tudtam gyüjteni a termékeket, és nem kellett néhány nap után fizetni! Az eladó rendkívül segítőkész, kommunikatív, és figyelmes. A vásárolt termékek mellé még ajándékkal is kedveskedett, amit másnál nem tapasztaltam. Biztos, hogy visszatérő vásárlója leszek! Köszönöm!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Klencznerne (74) (Vevő)
Pozitív
2021.03.27. 14:32:29
3016132121
Nagyon jó volt úgy vásárolni, hogy össze tudtam gyüjteni a termékeket, és nem kellett néhány nap után fizetni! Az eladó rendkívül segítőkész, kommunikatív, és figyelmes. A vásárolt termékek mellé még ajándékkal is kedveskedett, amit másnál nem tapasztaltam. Biztos, hogy visszatérő vásárlója leszek! Köszönöm!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Klencznerne (74) (Vevő)
Pozitív
2021.03.27. 14:32:29
3016132748
Nagyon jó volt úgy vásárolni, hogy össze tudtam gyüjteni a termékeket, és nem kellett néhány nap után fizetni! Az eladó rendkívül segítőkész, kommunikatív, és figyelmes. A vásárolt termékek mellé még ajándékkal is kedveskedett, amit másnál nem tapasztaltam. Biztos, hogy visszatérő vásárlója leszek! Köszönöm!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Klencznerne (74) (Vevő)
Pozitív
2021.03.27. 14:32:29
3017120759
Nagyon jó volt úgy vásárolni, hogy össze tudtam gyüjteni a termékeket, és nem kellett néhány nap után fizetni! Az eladó rendkívül segítőkész, kommunikatív, és figyelmes. A vásárolt termékek mellé még ajándékkal is kedveskedett, amit másnál nem tapasztaltam. Biztos, hogy visszatérő vásárlója leszek! Köszönöm!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Klencznerne (74) (Vevő)
Pozitív
2021.03.27. 14:32:29
3017120648
Nagyon jó volt úgy vásárolni, hogy össze tudtam gyüjteni a termékeket, és nem kellett néhány nap után fizetni! Az eladó rendkívül segítőkész, kommunikatív, és figyelmes. A vásárolt termékek mellé még ajándékkal is kedveskedett, amit másnál nem tapasztaltam. Biztos, hogy visszatérő vásárlója leszek! Köszönöm!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Klencznerne (74) (Vevő)
Pozitív
2021.03.27. 14:32:29
3017123423
Nagyon jó volt úgy vásárolni, hogy össze tudtam gyüjteni a termékeket, és nem kellett néhány nap után fizetni! Az eladó rendkívül segítőkész, kommunikatív, és figyelmes. A vásárolt termékek mellé még ajándékkal is kedveskedett, amit másnál nem tapasztaltam. Biztos, hogy visszatérő vásárlója leszek! Köszönöm!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Klencznerne (74) (Vevő)
Pozitív
2021.03.27. 14:32:29
3016132349
Nagyon jó volt úgy vásárolni, hogy össze tudtam gyüjteni a termékeket, és nem kellett néhány nap után fizetni! Az eladó rendkívül segítőkész, kommunikatív, és figyelmes. A vásárolt termékek mellé még ajándékkal is kedveskedett, amit másnál nem tapasztaltam. Biztos, hogy visszatérő vásárlója leszek! Köszönöm!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Klencznerne (74) (Vevő)
Pozitív
2021.03.27. 14:32:29
3012237287
Nagyon jó volt úgy vásárolni, hogy össze tudtam gyüjteni a termékeket, és nem kellett néhány nap után fizetni! Az eladó rendkívül segítőkész, kommunikatív, és figyelmes. A vásárolt termékek mellé még ajándékkal is kedveskedett, amit másnál nem tapasztaltam. Biztos, hogy visszatérő vásárlója leszek! Köszönöm!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper kedves, aranyos, ritka figyelmes eladó! Remek kapcsolattartó! Maximálisan ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper kedves, aranyos, ritka figyelmes eladó! Remek kapcsolattartó! Maximálisan ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper kedves, aranyos, ritka figyelmes eladó! Remek kapcsolattartó! Maximálisan ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors rugalmas adásvétel volt. Mindenkinek maximálisan ajánlani tudom ++++ Szupi a táska :) Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2021.03.19. 21:40:50
3017120027
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyurineani1 (168) (Vevő)
Pozitív
2021.03.18. 12:06:18
3012238292
Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2021.03.17. 16:54:41
3017111999
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, korrekt eladó. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Guilbert_a (138) (Vevő)
Pozitív
2021.03.12. 12:43:31
3017026058
Maximálisan korrekt, kedves és megbízható partner! Szívből ajánlom mindenkinek! :)+++++ Még egyszer köszönöm a termékeket! ;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Guilbert_a (138) (Vevő)
Pozitív
2021.03.12. 12:43:31
3017009570
Maximálisan korrekt, kedves és megbízható partner! Szívből ajánlom mindenkinek! :)+++++ Még egyszer köszönöm a termékeket! ;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbízható, kedves eladó, szívesen ajánlom. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, nagyon kedves, gyors és megbízható eladó! Sok-sok +++++++++++! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, nagyon kedves, gyors és megbízható eladó! Sok-sok +++++++++++! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2021.02.16. 10:56:17
3008673821
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett, köszönöm,minden a legnagyobb rendben volt.Extra gyors, végtelenül kedves, figyelmes eladó, külön köszönöm az ajándékot :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett, köszönöm,minden a legnagyobb rendben volt.Extra gyors, végtelenül kedves, figyelmes eladó, külön köszönöm az ajándékot :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves eladó, szép terméket kaptam, gyorsan és pontosan intézte a feladást. Köszönöm az ajándékot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Legkorrektebb eladó, akivel eddig találkoztam! Kedves, gyors, megbízható, ajándékot is kaptam. Maximálisan pozitív++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Legkorrektebb eladó, akivel eddig találkoztam! Kedves, gyors, megbízható, ajándékot is kaptam. Maximálisan pozitív++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, segítőkész eladó, mindenkinek jó szívvel ajánlom! Pont jó lett a mérete :) Nagyon köszönöm, boldog új évet kívánok :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,precíz és kedves :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves eladó, szép terméket kaptam, gyorsan és pontosan intézte a feladást. Köszönöm az ajándékot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
