Jegbocs_v (358) 95.9% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Királyság! Nagy pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnos nem sikerult a termeket megkapnom wkapi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, segítőkész partner, az adásvétel kölcsönös megegyezés alapján nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Már értéketem, nem küldte el az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner, bár kissé mackós - nyáron -, terméke kiváló. Megérte egy kicsit várni! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a találkozó időpontja számomra nem volt megfelelő, ezt azonnal meg is írtam. Azóta hiába kerestem e-mailben, telefonon, nem válaszol. De remélem, csak üdül és valamikor meg tudom találni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden OK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Inferno_De_Lucas_av (49) (Vevő)
Pozitív
2006.06.27. 23:03:56
5030389
minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
miattam nem jött létre tranzakcio.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
x
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
A kapcsolatfelvétel megtörtént, meg is egyeztünk, de Jégboccsal többedszerre sem sikerült találkozni, mindig volt valami, ami közbejött neki, hol ez, hol az. Így a telefonálgatást megunva már nem keresem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
296360.filamester (70) (Vevő)
Pozitív
2006.05.19. 00:22:57
3877986
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
557044.eleanor007_v (102) (Vevő)
Semleges
2006.05.11. 13:54:52
6484672
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megnyert tételt "nem találta", soha nem küldte el.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megnyert tételt "nem találta", soha nem küldte el.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Néhány hónap várakozás után közös megeggyezéssel lezártuk az ügyet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Két hónap után jutottunk el addig, hogy meg kéne már rendelni az elnyert árút. Ezek után közös megeggyezéssel lezártuk az ügyet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ua. mint az előző.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri kérésemre nem küldte a leütött terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt volt, de sajnos nem sikerült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elnézést, de a vatera mostmár naponta basztat hogy értékeljem ezt az aukciót. Mivel a filmből természetesen még nem láttam egy kockát sem, nem tudom értékelni, de bizom benne ,hogy ez nem marad igy örökre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt meg a CD, elkelt mielőtt leütöttem volna. Az eladót ettől függetlenül ajánlom mindenkinek, és ha esetleg lenne ilyen CD újra, akkor vevő vagyok rá!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon korrekt eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
291049.halozat2004_v (5) (Vevő)
Pozitív
2006.04.13. 09:32:30
5961040
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
112004.molpety (355) (Vevő)
Semleges
2006.04.07. 20:47:04
5377650
Hivtam kerestem, de valahogy nem jött össze a dolog...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.igy jártam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó nem tudott szállítani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
""
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
E-mailomra nem válaszolt néhéz kapcsolat felvétel! Lassú Partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó költözése miatti kavarodás okán meghiusult az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.143651.goroggy (57) (Vevő)
Pozitív
2006.03.25. 22:14:41
1547969
Kitűnő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
