Myalitta (104) 87.68% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
RUGALMAS , KORREKT , NAGYON MEGBÍZHATÓ PARTNER !!!!! MINDENKINEK ILYEN PARTNERT KÍVÁNOK !!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miramarlan (2654) (Eladó)
Semleges
2010.12.08. 17:38:21
180381051
Mégsem kérte az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mégsem kérte az árut.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt kedves vevő, gyors üzletkötés. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt kedves vevő, gyors üzletkötés. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt kedves vevő, gyors üzletkötés. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt kedves vevő, gyors üzletkötés. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, végtelenül kedves partner! Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, végtelenül kedves partner! Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsofika61 (1198) (Eladó)
Pozitív
2010.12.05. 10:07:44
188658260
Nagyon kedves Vásárlóm! Gyors, pontos! Köszönöm a vásárlást. Mindenkinek szívből ajánlom+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsofika61 (1198) (Eladó)
Pozitív
2010.12.05. 10:07:44
187266346
Nagyon kedves Vásárlóm! Gyors, pontos! Köszönöm a vásárlást. Mindenkinek szívből ajánlom+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsofika61 (1198) (Eladó)
Pozitív
2010.12.05. 10:07:44
187578625
Nagyon kedves Vásárlóm! Gyors, pontos! Köszönöm a vásárlást. Mindenkinek szívből ajánlom+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A VEVŐ ÖSSZE VISSZA VÁSÁROLGAT ÉS EGYESSÉGET KÖT AMIT NEM TART BE,HITEGET ÍGÉRGET DE NEM TELJESÍT.TÖBB MIT 2 HETET VÁRTAM RÁ ÉS MÉG Ö FENYEGETŐZIK HOGY NEGATÍVVAL ÉRTÉKEL HA AZT ADOK NEKI EZT ÍRTA A MAI NAP NEKEM SZÓ SZERINT .(Sajnos nem vagyok még otthon, ha ennyire sürgős, akkor inkább sztornózzuk a dolgot.
Zárd le egy semlegessel,A negatívot meg természetesen visszakapod ha úgy értékelsz)ezt írta szó szerint.NEM AJÁNLOM SENKINEK EGY NAGY NEGATÍV...REMÉLEM LE TILTJÁK A VATERÁRÓL AZ ILYEN EMBER
Másik fél: Türelmetlen, idegbeteg partner. Ráadásul össze vissza beszél marhaságokat, nem vásárolgatok össze
vissza, kértem némi türelmet, neki nem volt, ajánlottam zárjuk le semlegessel/pozitívval, az sem
felelt meg. Intoleráns partner, senkinek nem ajánlom.
zimoka64 (1366) (Eladó)
Semleges
2010.12.01. 09:47:41
182418459
Külső körülmények miatt nem jött össze az üzlet. Egyébbként, minden rendben ++++++++ és AJÁNLOM :) !!
Másik fél: Köszönöm a megértést!+++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csikicsicsa (2103) (Eladó)
Pozitív
2010.11.25. 20:45:48
183492017
kedves megbízható partner ajánlom mindenkinek,és köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csikicsicsa (2103) (Eladó)
Pozitív
2010.11.25. 20:45:46
182830414
kedves megbízható partner ajánlom mindenkinek,és köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miramarlan (2654) (Eladó)
Semleges
2010.11.17. 15:36:57
180978373
A vevő visszalépett, nem vette át a termékeket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ---------------------------Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miramarlan (2654) (Eladó)
Semleges
2010.11.17. 15:36:30
180537374
A vevő visszalépett, nem vette át a termékeket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: --------------------------Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miramarlan (2654) (Eladó)
Semleges
2010.11.17. 15:36:06
180535842
A vevő visszalépett, nem vette át a termékeket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: -----------------Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miramarlan (2654) (Eladó)
Semleges
2010.11.17. 15:35:29
180977727
Uaz, mint az összes többinél: visszalépett a vevő és nem vette át a termékeket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ------------------------------------Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cziczamaya (2581) (Eladó)
Pozitív
2010.11.16. 16:16:20
183054475
Megbízható, kedves Vaterás. Mindenkinek ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ktaaranka (2049) (Eladó)
Pozitív
2010.11.15. 18:41:46
184661247
Minden tökéletesen ment- csakis csupa ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miramarlan (2654) (Eladó)
Semleges
2010.11.15. 12:02:19
180535724
Mégsem kéri őket a vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Visszalépett, nincs harag.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miramarlan (2654) (Eladó)
Semleges
2010.11.15. 12:01:28
180534786
Nem került átvételre. Semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Semmi gond.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
olivia70_a (522) (Eladó)
Pozitív
2010.11.15. 01:27:21
182765269
Minden rendben,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Joyrides_a (4950) (Eladó)
Pozitív
2010.11.14. 07:14:53
182226629
KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST! KEDVES MEGBIZHATÓ VEVŐT ISMERTEM MEG BENNE! GYORS KAPCSOLATTEREMTŐ... REMÉLEM MÉG TALÁLKOZUNK! ÜDV. JOYRIDES, 925 EZÜST ÉKSZEREK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fatumjewels (2288) (Eladó)
Pozitív
2010.11.12. 18:04:52
183451462
Maximálisan korrekt, pontos partner! Öröm volt vele üzletet kötni! Bátran ajánljuk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fatumjewels (2288) (Eladó)
Pozitív
2010.11.12. 18:04:52
182343892
Maximálisan korrekt, pontos partner! Öröm volt vele üzletet kötni! Bátran ajánljuk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fatumjewels (2288) (Eladó)
Pozitív
2010.11.12. 18:04:52
182342665
Maximálisan korrekt, pontos partner! Öröm volt vele üzletet kötni! Bátran ajánljuk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1308743.gergo600 (133) (Eladó)
Pozitív
2010.11.11. 21:13:05
181369461
Minden rendben ment! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csikicsicsa (2103) (Eladó)
Pozitív
2010.11.10. 19:33:03
183492030
kedves megbízható vásárló,ajánlom mindenkinek és köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miramarlan (2654) (Eladó)
Semleges
2010.11.10. 18:03:03
180437704
Nem került sor a ruhák átvételére. Azért egy kicsit szomorú vagyok, azt hittem vagyunk olyan viszonyban, hogy őszintén, magadtól megírd, hogy visszalépsz :( Tudod, hogy semmi gond nem lett volna belőle!! Hiszen már ismersz...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ------------------------------Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miramarlan (2654) (Eladó)
Semleges
2010.11.10. 18:02:27
180382844
Nem került sor a ruhák átvételére. Azért egy kicsit szomorú vagyok, azt hittem vagyunk olyan viszonyban, hogy őszintén, magadtól megírd, hogy visszalépsz :( Tudod, hogy semmi gond nem lett volna belőle!! Hiszen már ismersz...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi gondokra hivatkozva nem kerültek átvételre a ruhák.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miramarlan (2654) (Eladó)
Semleges
2010.11.10. 18:01:28
180361276
Nem került sor a ruhák átvételére. Azért egy kicsit szomorú vagyok, azt hittem vagyunk olyan viszonyban, hogy őszintén, magadtól megírd, hogy visszalépsz :( Tudod, hogy semmi gond nem lett volna belőle!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ---------------------------Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miramarlan (2654) (Eladó)
Semleges
2010.11.10. 18:00:13
180360071
Nem került sor a ruhák átvételére. Azért egy kicsit szomorú vagyok, azt hittem vagyunk olyan viszonyban, hogy őszintén, magadtól megírd, hogy visszalépsz :( Tudod, hogy semmi gond nem lett volna belőle!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem került sor átvételreAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miramarlan (2654) (Eladó)
Semleges
2010.11.10. 17:57:19
180361698
Visszalépés volt, harag nincs :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi krízis...Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miramarlan (2654) (Eladó)
Semleges
2010.11.10. 17:56:16
180385804
Anyagi okokra hivatkozva nem kerültek átadásra a ruhák. Sajnálom, mert ha ezt előbb mondod, már régen visszatöltöm és nem irogatok neked annyit! Hiszen tudhattad volna, hogy úgysincs harag :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi krízis...Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mikeshadow (4716) (Eladó)
Pozitív
2010.11.10. 15:58:40
185101956
Megbízható Vásárló! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mikeshadow (4716) (Eladó)
Pozitív
2010.11.10. 15:58:40
182164321
Megbízható Vásárló! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,megbízható vásárló.Bátran ajánlom.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,megbízható vásárló.Bátran ajánlom.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,megbízható vásárló.Bátran ajánlom.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
287395.brigittamusic (880) (Eladó)
Pozitív
2010.11.09. 21:08:55
180583907
Még nem vette át a terméket, nagyon remélem jelentkezik végre a nadrágért!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agnesklaudia (37) (Eladó)
Negatív
2010.11.08. 13:44:44
180457234
Többszöri egyeztetés után sem volt hajlandó eljönni átvenni a terméket, pedig bármikor jöhetett volna... A megbeszélt személyes átvétel helyett belementem volna a postázásba is, természetesen (látva a negatív értékeléseit) csak ajánlottan, de ez sem felelt meg neki.
Másik fél: Lehetetlenné tetted az átvételt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SemmiCico (1066) (Eladó)
Negatív
2010.11.08. 12:11:47
180709185
Mariann nevében vagyok igazán felháborodva rajtad. Pár ezer forintért hazudtál és átvertél valakit, aki teljes bizalommal volt Feléd! Remélem megérte! Nem félek a bosszú negatívodtól, elmentettem minden levelezést, tudod, hogy Te nem vetted át a termékeket, nem én álltam a sikeres adás-vétel útjába! A többivel magadban kell elszámolnod...
Másik fél: A végtelenségig inkorrekt vagy! Megállapodtunk Mariannal, hogy semlegessel zárod le a tételeket, ráadásul, hogy ő ír egy kedves szöveget hozzá a nevedben, hogy abszolút ne legyen hátrányom belőle. Én be is tartottam a megállapodást, pozitívat kaptál. Erre megvártad sunyi módon amíg lezárom az árveréseket, és negatívat adtál... ennyit rólad... kerüljön el aki a korrekt partnereket szereti...
Mi közöd hozzá, hogy kitől mit vásárolok??? Lelki törést okoztam??? Nevetséges vagy, komolyan... Csalónak, meg hazugnak meg tituláld saját magadat, ebből simán indíthatok ellened rágalmazási pert, drága... ilyen kifejezéseket nem használhatsz büntetlenül...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SemmiCico (1066) (Eladó)
Negatív
2010.11.08. 12:09:51
180528102
Inkorrekt partner. Szeptember óta várat és húzza az időt... a megbeszélt találka előtt 1 nappal lemondja, de kéri, hogy tartsad továbbra is. És persze én bolond tartottam.
Remélem magadba nézel és tudod, hogy ez nem volt korrekt! Mariannt pedig mélységesen megbántottad, ezzel is magadban számolj el, hogy megérte-e elveszteni egy barátot.
Másik fél: A végtelenségig inkorrekt vagy! Megállapodtunk Mariannal, hogy semlegessel zárod le a tételeket, ráadásul, hogy ő ír egy kedves szöveget hozzá a nevedben, hogy abszolút ne legyen hátrányom belőle. Én be is tartottam a megállapodást, pozitívat kaptál. Erre megvártad sunyi módon amíg lezárom az árveréseket, és negatívat adtál... ennyit rólad... kerüljön el aki a korrekt partnereket szereti...
Mi közöd hozzá, hogy kitől mit vásárolok??? Lelki törést okoztam??? Nevetséges vagy, komolyan... Csalónak, meg hazugnak meg tituláld saját magadat, ebből simán indíthatok ellened rágalmazási pert, drága... ilyen kifejezéseket nem használhatsz büntetlenül...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SemmiCico (1066) (Eladó)
Negatív
2010.11.08. 12:07:37
180525889
2 hónapja váratsz engem és Mariannt is, miközben mindenki mástól több ezer forintért vásárolgatsz???? És Mariann még kiállt érted, hogy Te mindig korrekt voltál, most is majd átveszed a termékeket, csak anyagi gondjaid vannak. Még sajnált is Téged!!!! Szégyellhetnéd magad, arról nem is beszélve, hogy neki mekkora lelki törést okoztál! Több ezer forintot engedett, RÉSZLETFIZETÉSI LEHETŐSÉGET adott és átvered??? Őt sajnálom leginkább hogy bízott benned!!!!
INKORREKT vagy!!
Másik fél: A végtelenségig inkorrekt vagy! Megállapodtunk Mariannal, hogy semlegessel zárod le a tételeket, ráadásul, hogy ő ír egy kedves szöveget hozzá a nevedben, hogy abszolút ne legyen hátrányom belőle. Én be is tartottam a megállapodást, pozitívat kaptál. Erre megvártad sunyi módon amíg lezárom az árveréseket, és negatívat adtál... ennyit rólad... kerüljön el aki a korrekt partnereket szereti...
Mi közöd hozzá, hogy kitől mit vásárolok??? Lelki törést okoztam??? Nevetséges vagy, komolyan... Csalónak, meg hazugnak meg tituláld saját magadat, ebből simán indíthatok ellened rágalmazási pert, drága... ilyen kifejezéseket nem használhatsz büntetlenül...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SemmiCico (1066) (Eladó)
Negatív
2010.11.08. 12:06:42
180105707
Nem tudtál volna elém állni, hogy Te hülye ne tartsd a cuccokat? Rákérdeztem, hogy ha tényleg kell, akkor írd meg, tartom. Csak döntsd el. Akkor még azt írtad, hogy kellenek. Ha Mariann nem kérdez rá múlt héten, akkor januárig tartjuk a rengeteg ruhát????? Szegényke, anyagi gondokkal küzd, mi??? Jól átvertél mindkettőnket.
Nem félek a "bosszúdtól", szerintem Te is érzed hogy ez nagyon inkorrekt volt. Főleg vele szemben, mert ő barátnőjének tartott téged és kiállt érted!!!!!
Másik fél: A végtelenségig inkorrekt vagy! Megállapodtunk Mariannal, hogy semlegessel zárod le a tételeket, ráadásul, hogy ő ír egy kedves szöveget hozzá a nevedben, hogy abszolút ne legyen hátrányom belőle. Én be is tartottam a megállapodást, pozitívat kaptál. Erre megvártad sunyi módon amíg lezárom az árveréseket, és negatívat adtál... ennyit rólad... kerüljön el aki a korrekt partnereket szereti...
Mi közöd hozzá, hogy kitől mit vásárolok??? Lelki törést okoztam??? Nevetséges vagy, komolyan... Csalónak, meg hazugnak meg tituláld saját magadat, ebből simán indíthatok ellened rágalmazási pert, drága... ilyen kifejezéseket nem használhatsz büntetlenül...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SemmiCico (1066) (Eladó)
Negatív
2010.11.08. 12:04:26
180105697
2 hónapja váratsz engem és Mariannt is, miközben mindenki mástól több ezer forintért vásárolgatsz???? És Mariann még kiállt érted, hogy Te mindig korrekt voltál, most is majd átveszed a termékeket, csak anyagi gondjaid vannak. Szégyellhetnéd magad, arról nem is beszélve, hogy neki mekkora lelki törést okoztál! Több ezer forintot engedett, részletfizetési lehetőséget adott és átvered??? Őt sajnálom leginkább hogy bízott benned!!!!
INKORREKT vagy!!
Másik fél: A végtelenségig inkorrekt vagy! Megállapodtunk Mariannal, hogy semlegessel zárod le a tételeket, ráadásul, hogy ő ír egy kedves szöveget hozzá a nevedben, hogy abszolút ne legyen hátrányom belőle. Én be is tartottam a megállapodást, pozitívat kaptál. Erre megvártad sunyi módon amíg lezárom az árveréseket, és negatívat adtál... ennyit rólad... kerüljön el aki a korrekt partnereket szereti...
Mi közöd hozzá, hogy kitől mit vásárolok??? Lelki törést okoztam??? Nevetséges vagy, komolyan... Csalónak, meg hazugnak meg tituláld saját magadat, ebből simán indíthatok ellened rágalmazási pert, drága... ilyen kifejezéseket nem használhatsz büntetlenül...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SemmiCico (1066) (Eladó)
Negatív
2010.11.08. 12:03:45
180105503
Legalább annyi lett volna benned, hogy korrekten elénk állsz hogy nem kéred a ruhákat. 2 hónapja tartom őket, többet már le is értékeltem pozitívval mert elhittem, hogy átveszed őket. Iszonyat nagyot csalódtam benned. HAZUG vagy!!!!
Másik fél: A végtelenségig inkorrekt vagy! Megállapodtunk Mariannal, hogy semlegessel zárod le a tételeket, ráadásul, hogy ő ír egy kedves szöveget hozzá a nevedben, hogy abszolút ne legyen hátrányom belőle. Én be is tartottam a megállapodást, pozitívat kaptál. Erre megvártad sunyi módon amíg lezárom az árveréseket, és negatívat adtál... ennyit rólad... kerüljön el aki a korrekt partnereket szereti...
Mi közöd hozzá, hogy kitől mit vásárolok??? Lelki törést okoztam??? Nevetséges vagy, komolyan... Csalónak, meg hazugnak meg tituláld saját magadat, ebből simán indíthatok ellened rágalmazási pert, drága... ilyen kifejezéseket nem használhatsz büntetlenül...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
