Zoricsi (117) 96.8% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 121 | 150 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 133 | 163 adásvétel |
| Az eladóként kapott 25 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
korrekt partner,ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner! AAA+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. Remélem még találkozunk. Korrekt, megbízható vaterás, szívesen ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azonos kerületben lakunk,a helyszínt megbeszéltük,és a vevőt kértem,h.adjon meg egy időpontot,amikor megfelel számára az átvétel.csak annyit kértem,h.1-2 nappal előtte egyeztessünk,elvben bármikor jó lehet.amikor javasolt napot,utána eltunt,nem válaszolt.amikor új időpontot kértem,felháborodottan\arrogánsan közölte,h.Ő NEM TUD OLYAT,h.1-2 nappal előre tudja,h.fixre ráér 10 percre egy kabátot u.abban a kerületben átvenni :D. mikor felajánlottam a postázást,elállt a vásárlástól. kiváló vaterás :D
Másik fél: Ez azért így nem teljesen fedi a valóságot.Igaz én kértem hogy találkozzunk ugyanis mivel egy kerben lakunk nem szerettem volna a postát.Te kijelőltél egy parkolót és egy Neked megfelelő időpontot ami Nekem nem volt megfelelő ugyanis 1.pont akkor dolgoztam 2, mivel függök mástól kocsi miatt 3 gyerekkel amiből az egyik 2 hónapos nem fogok bkv-zni.Kértem egy címet ahová el tudok menni érte ilyet nem akartál megadni.Azt viszont hogy arogáns lennék kikérem magamnak ugyanis nem én írtam sértő hangvételű leveleket,ami miatt végűl lemaondtam a kabátról.Nem amiatt mert nem tudtam volna valahogy elhozni de nem tűröm hogy bárki is így beszéljen velem mint amilyen levelet Te megengedtél magadnak.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás partner, mindenkinek ajánlom!!!! üdvözlettel: Domandi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, kedves, kommunikatív, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár többször érdeklődtem, hogy megérkezett-e az áru, választ nem kaptam. Részemről az eladást lezárom. Köszönöm a vásárlást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
27939.juuuuuj_v (1155) (Eladó)
Pozitív
2007.09.16. 17:46:32
33588240
Minden rendben zajlott, ajánlom másnak is, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
27939.juuuuuj_v (1155) (Eladó)
Pozitív
2007.09.16. 17:46:31
33588195
Minden rendben zajlott, ajánlom másnak is, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt partner, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden redben ment, korrekt vaterás, ajánlom másoknak is! köszönöm a bizalmat, üdvözlettel:Domandi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden redben ment, korrekt vaterás, ajánlom másoknak is! köszönöm a bizalmat, üdvözlettel:Domandi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
