Gabicica71 (36) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
2 hónap alatt nem tudtam felvenni a kapcsolatot ezzel a "Gabicica71"-el....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2 hónap alatt nem tudtam felvenni a kapcsolatot ezzel a "Gabicica71"-el....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó hozzáállása az adásvételhez, számomra negatív véleményt szült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó hozzáállása az adásvételhez, számomra negatív véleményt szült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó hozzáállása az adásvételhez, számomra negatív véleményt szült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó hozzáállása az adásvételhez, számomra negatív véleményt szült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó hozzáállása az adásvételhez, számomra negatív véleményt szült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó hozzáállása az adásvételhez, számomra negatív véleményt szült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Keresztes_Lászlóné (394) (Vevő)
Negatív
2009.09.26. 09:07:22
150760602
Sokáig vártam az értékeléssel, hiszen bárkivel történhet váratlan esemény. Most látom, sokan jártak hozzám hasonlóan: a vételár és a postaköltség átutalása után teljes csönd.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Öt terméket kifizetés után jellemtelenül ellopott.Elérhetetlen,szigorúan negativ !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Öt terméket kifizetés után jellemtelenül ellopott.Elérhetetlen,Szigorúan negativ !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Öt terméket kifizetés után jellemtelenül ellopott.Elérhetetlen,-Szigorúan negativ !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Öt termméket kifizetés után jellemtelenül ellopott.Elérhetetlen,-Szigorúan negativ !!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Öt terméket kifizetés után jellemtelenül ellopott.Elérhetetlen,-Szigorúan negativ !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék árát átutaltam.Semmit nem kaptam. Kizárni nem lehet ilyen partnert?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.makosteszta35 (975) (Vevő)
Negatív
2009.09.16. 12:02:44
150936475
Pénzt utaltam,elérhetetlen.Se pénz,se posztó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.makosteszta35 (975) (Vevő)
Negatív
2009.09.16. 12:01:29
150694371
Pénzt utaltam,elérhetetlen.Se pénz,se posztó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.makosteszta35 (975) (Vevő)
Negatív
2009.09.16. 11:59:39
150936476
Pénzt utaltam,elérhetetlen.Se pénz,se posztó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.makosteszta35 (975) (Vevő)
Negatív
2009.09.16. 11:58:42
150936479
Pénzt utaltam,elérhetetlen.Se pénz,se posztó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt elutaltam,nem kaptam semmit,semmilyen módon nem elérhető!Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt elutaltam,nem kaptam semmit,semmilyen módon nem elérhető!Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt elutaltam,nem kaptam semmit,semmilyen módon nem elérhető!Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt elutaltam,nem kaptam semmit,semmilyen módon nem elérhető!Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt elutaltam,nem kaptam semmit,semmilyen módon nem elérhető!Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eladótól vásároltam két terméket, de hiába próbáltam a kapcsolatot felvenni vele több alkalommal is, minden próbálkozás sikertelen volt. Sem a termékeket, sem a pénzt nem kaptam vissza. Csak negatív véleményem van, nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eladótól vásároltam két terméket, de hiába próbáltam a kapcsolatot felvenni vele több alkalommal is, minden próbálkozás sikertelen volt. Sem a termékeket, sem a pénzt nem kaptam vissza. Csak negatív véleményem van, nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szuperbiznisz (4075) (Vevő)
Negatív
2009.09.10. 23:43:27
150760598
Csaló, Zsivány! Rendörségi feljelentést teszek! Az árut kifizettem a bankszámlájára, de nem kaptam meg!Látom nem vagyok egyedül! Javaslom mindenkinek, aki így járt vele!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A terméket kifizettem de nem kaptam meg többszöri levelezésemre sem volt hajlandó reagálni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A terméket nem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A terméket kifizettem,de nem kaptam meg. Az eladó méltatlan arra,hogy minősítsem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem tudtam máig kapcsolatba lépni a partneremmel. Először téves email címre írtam, majd nem tudtam elérni sem levélben, sem telefonon
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A táskát kifizettem, de sajnos nem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, korekt partner, szép áru. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korekt partner, szép áru. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MagArtgaleria (114) (Vevő)
Pozitív
2009.08.27. 21:43:06
149240603
Mindent köszönök, megbízható partner! Szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MagArtgaleria (114) (Vevő)
Pozitív
2009.08.27. 21:37:17
149240612
Elégedett vagyok, szívesen ajánlom másoknak is. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MagArtgaleria (114) (Vevő)
Pozitív
2009.08.27. 21:37:17
149240655
Elégedett vagyok, szívesen ajánlom másoknak is. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MagArtgaleria (114) (Vevő)
Pozitív
2009.08.27. 21:37:17
149240611
Elégedett vagyok, szívesen ajánlom másoknak is. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MagArtgaleria (114) (Vevő)
Pozitív
2009.08.27. 21:37:17
149240616
Elégedett vagyok, szívesen ajánlom másoknak is. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MagArtgaleria (114) (Vevő)
Pozitív
2009.08.27. 21:37:17
149240690
Elégedett vagyok, szívesen ajánlom másoknak is. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MagArtgaleria (114) (Vevő)
Pozitív
2009.08.27. 21:37:17
149240595
Elégedett vagyok, szívesen ajánlom másoknak is. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MagArtgaleria (114) (Vevő)
Pozitív
2009.08.27. 21:37:17
149240608
Elégedett vagyok, szívesen ajánlom másoknak is. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Három terméket vásároltam tőle,egyet sem kaptam.Hetek óta próbálom elérni telefonon, e-mail-ben, SMS-ben, de hiába.Az ilyen ember saját magát minősíti.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1048190.Dori831 (1) (Vevő)
Pozitív
2009.08.21. 20:47:36
150694143
Az adás-vétel a megbeszéltek szerint megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1074372.beva71_v (1) (Vevő)
Pozitív
2009.08.19. 16:49:35
150208849
Megérkezett a csomag. Szívesen ajánlom. Minden rendben ment!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.177330.Valdimir_a (585) (Vevő)
Pozitív
2009.08.17. 17:58:19
150656629
Kiváló gyors vaterás csak ajállani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint történt! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék kifogástalan, az eladó kedves, gyors, korrekt. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó, másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Batamedical (152) (Vevő)
Pozitív
2009.08.14. 14:34:53
150694181
Korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.