zsvars (174) 98.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
petike_2013 (745) (Eladó)
Pozitív
2012.05.03. 06:06:59
1570895564
Minden rendben, gyorsan lezajlott, ajánlom mindenkinek. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petike_2013 (745) (Eladó)
Pozitív
2012.05.03. 06:06:59
1570891982
Minden rendben, gyorsan lezajlott, ajánlom mindenkinek. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sweetbear (541) (Eladó)
Pozitív
2012.04.25. 21:52:02
1572256169
Minden rendben zajlott, kedves és korrekt partner, köszönöm és ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors,megbízható vásárló.Köszönöm +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
guramibatta (5430) (Eladó)
Pozitív
2012.04.19. 21:19:52
1553321945
Korrekt,megbízható partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner! Csak is +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lemuriamia (64) (Eladó)
Semleges
2012.04.17. 12:24:38
1559009237
A megbeszéltek szerint az árút elküldtem Budapestre egy hónapig nem jelentkezett érte a vevő.Ez nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezett az árúért.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
energyline75 (1960) (Eladó)
Semleges
2012.04.13. 10:06:20
1553975792
Bár rendkívüli nehézségek árán, de végül 4 hét elteltét és 10 email megírását követően sikerült megkapnom a termék vételárát. Kedves Zsolt! A POSTAKÖLTSÉGET NEM ÉN KAPOM. Az a Magyar Postáé. És igen: nem tudok feladni 200 Ft-ért egy törékeny árut, aminek a tömege már önmagában is több mint 200 gramm! Az bizony többe kerül, ajánlás nélkül is. SAJNÁLOM, HOGY ÖN EZT NEM TUDTA MEGÉRTENI. Türelmes, segítőkész hozzáállásomat követően különösen SÉRTŐ volt, hogy azt írta, hogy rugalmatlan vagyok! :(((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, pontos vevő!! Maximálisan ++++! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gomballon (494) (Eladó)
Pozitív
2012.04.03. 12:53:32
1570471967
Maximálisan megbízható, korrekt és pontos partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
guberavera1 (92) (Eladó)
Pozitív
2012.03.28. 10:57:26
1556766197
minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos és gyors ,kedves Vásárló, mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást .+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Partner! ++++AJÁNLOM++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsofcsyka (107) (Eladó)
Pozitív
2012.03.19. 16:13:30
1554935072
minden rendben ment,ajánlom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner ajánlom mindenkinek ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rhuarc123 (4584) (Eladó)
Pozitív
2012.03.05. 10:55:17
1551477878
Gyors, megbízható, remek partner ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabonike18 (691) (Eladó)
Pozitív
2012.03.03. 23:09:21
1544160962
Minden rendben ment csak ajánlani tudom.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gratika1 (1881) (Eladó)
Pozitív
2012.02.24. 18:22:19
1539082340
Minden rendben volt. Köszönöm, a terméket ma postára adtam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Perserkatzen (175) (Eladó)
Pozitív
2012.02.23. 15:12:31
1549066457
Hihetetlenül gyors és korrekt partner, maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az érméket nem kaptam meg!
Másik fél: ugyanazt tudom leírni, a teljes pénzt visszautaltam, így nyilván nem adtam fel érméket sem, amit 3 éve elfogadott a partner (a libériai párból véletlenül eggyel többet adtam el, ezt jeleztem - nem tudtam készlet hiányban feladni, és így a többitől is eltekintettünk)... nem értem most a jelzést. annál inkább sem, mert akkor eddig miért nem próbálta visszakérni a pénzt, ha nem kapta meg az állítólag szerinte kifizetett érméket. én visszautaltam a pénzt, és lezártam a sztorit. 3 év után egy ilyen értékelés eléggé furcsa nekem. nem baj, ha vki nem pontosan emlékszik, de azért....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az érméket nem kaptam meg!
Másik fél: ugyanazt tudom leírni, a teljes pénzt visszautaltam, így nyilván nem adtam fel érméket sem, amit 3 éve elfogadott a partner (a libériai párból véletlenül eggyel többet adtam el, ezt jeleztem - nem tudtam készlet hiányban feladni, és így a többitől is eltekintettünk)... nem értem most a jelzést. annál inkább sem, mert akkor eddig miért nem próbálta visszakérni a pénzt, ha nem kapta meg az állítólag szerinte kifizetett érméket. én visszautaltam a pénzt, és lezártam a sztorit. 3 év után egy ilyen értékelés eléggé furcsa nekem. nem baj, ha vki nem pontosan emlékszik, de azért....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az érméket nem kaptam meg!
Másik fél: ugyanazt tudom leírni, a teljes pénzt visszautaltam, így nyilván nem adtam fel érméket sem, amit 3 éve elfogadott a partner (a libériai párból véletlenül eggyel többet adtam el, ezt jeleztem - nem tudtam készlet hiányban feladni, és így a többitől is eltekintettünk)... nem értem most a jelzést. annál inkább sem, mert akkor eddig miért nem próbálta visszakérni a pénzt, ha nem kapta meg az állítólag szerinte kifizetett érméket. én visszautaltam a pénzt, és lezártam a sztorit. 3 év után egy ilyen értékelés eléggé furcsa nekem. nem baj, ha vki nem pontosan emlékszik, de azért....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az érméket kifizettem de soha nem kaptam meg!
Másik fél: amikor a Libériai pápapárt is betette az értékelésbe, megvilágosultam a 3 évvel ezelőtti esetről... valóban átutalta a pénzt, amit én visszautaltam, és jeleztem neki, hogy sajnos eggyel többet adtam el véletlenül a pápapárból, mint ami volt. akkor elnézést kértem érte, amit elfogadott, és visszautaltam a pénzt. innentől nem értem a mostani, 3 év utáni negatív jelzést...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megkésve bár de törve nem! Köszönöm a vásárlást! Minden OK volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A postai szállitás közben megsérült az áru, igy visszatéritem a vételár felét. Megbizható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az ügyvezető hozzájárulásával újrainditom a terméket.
önnek sok sikert az üzleti életben-látom nagyon elfoglalt a tanácsadás ....elveszi a szabadidejét.
Másik fél: nem szeretem, ha valaki ironikus, illetve át akar csapni a palánkon - ugyanaz a személy egyszer tulajdonos, máskor csak szimpla alkalmazott. természetesen nem ettől hiúsult meg a bolt, hanem a lehetetlen nyitvatartástól. hétköznap ha jól emlékszem összesen 6, szombaton pedig 2 órát vannak nyitva. Érdemes lenne elgondolkozni a 3 tulajnak, hogy egy olyan boltot, ami egyedi termékeket árul, hétvégén hosszabban tartanának nyitva...
Postán pedig nem voltam hajlandó fogadni a terméket, annál is inkább, mert nagyon sok porcelán érkezett meg sérülten.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petibabuka (1488) (Eladó)
Pozitív
2010.04.16. 10:34:31
165223217
Minden rendben lezajlott+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
almanah111 (1286) (Eladó)
Pozitív
2010.04.03. 19:09:59
164787116
Bátran ajánlom mindenkinek. +++AAA
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
oroszleany (802) (Eladó)
Pozitív
2010.03.27. 10:14:35
165131474
Korrekt ,pontos vásárló,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható gyors partner!!!Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálatos módon az érmet nem kaptam meg, de a kifizetett összeget hiánytalanul visszaküldte eladó. Megértem helyzetét.
Másik fél: Semmi más nem történt, mint eggyel többet adtam el, mint amennyi volt összesen. Nagyon sajnálom, és köszönöm így a messzi távlatból, ezen a fórumon is a vevő megértését.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Procopius_a (740) (Eladó)
Semleges
2008.10.19. 21:14:10
86894692
Nem jelentkezett a megnyert tételért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 1 hónap kevés volt, hogy jelentkezzen....Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
..Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jodiepirner (270) (Eladó)
Pozitív
2008.08.19. 08:00:32
78187734
Megbeszéltek szerinti tranzakcio , ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Procopius_a (740) (Eladó)
Pozitív
2008.08.15. 12:39:08
71201315
Minden rendben, köszönöm...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható,korrekt partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
