tbri (1379) 97.85% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1408 | 1795 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 50 | 50 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 31 | 33 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1489 | 1878 adásvétel |
| Az eladóként kapott 466 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt, a ruha nagyon szép. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ifoldesi_v (185) (Vevő)
Pozitív
2015.12.22. 18:48:39
2171278409
Minden rendben lezajlott, az eladót ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és megbízható Partner! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lantonovna (1079) (Eladó)
Pozitív
2015.10.23. 08:38:39
2089537709
Megbízható, kedves vásárló! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csilla744 (733) (Eladó)
Pozitív
2015.10.22. 10:29:02
2132113763
Minden rendben zajlott. Megbízható vevő, csak ajánlani tudom. Ma postáztam a csomagot. Köszönöm a vásárlást!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom ot! Remelem meg találkozunk! ;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csilla744 (733) (Eladó)
Semleges
2015.07.11. 18:07:54
2085676586
A vevő többszöri e-mail megkeresésemre sem válaszolt, nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.drbubo8989 (620) (Eladó)
Pozitív
2015.04.28. 07:51:29
2020262168
Minden rendben ment! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csakis+++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves elado, mindenkinek ajanlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vivigizmo0131 (2) (Vevő)
Pozitív
2015.01.22. 23:36:14
2026517924
Sikeresen megtörtént a vásárlás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem utalta át a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dinnyevirag (502) (Eladó)
Pozitív
2014.12.21. 20:17:25
2014036235
Gyors, kedves, megbízható vevő! Csupa++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Dorcica1 (5524) (Eladó)
Pozitív
2014.12.15. 19:39:21
2009773091
Minden a legnagyobb rendben ment , kedves , szimpatikus vevő.:-)))Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm, AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm, AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden úgy történt, ahogy kell. Gyors, korrekt, szimpatikus vevő. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, kedves, korrekt partner, másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos többszöri meg keresés után sem értem el .Nagyon sajnálom de szerintem nagyon nem meg bízható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a vevő egy hét múlva sem jelenkezett a termékért .Minden rendben volt, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut fél nap után lecsapta mások elől, de telefonra, emailre nem reagált, nem jelentkezett, hogy át is vegye. Két hetet vártam, komolytalan vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.domanilona (302) (Eladó)
Negatív
2014.06.23. 20:53:48
1886586623
TÖBBSZÖRI MEGKERESÉSRE SEM RENDEZTE A VÁSÁROLT TERMÉK ÁRÁT.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.764926.jovanovics (608) (Vevő)
Pozitív
2014.05.28. 11:18:12
1892504942
Rendben ment, köszönöm!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Norkaborka79 (47) (Vevő)
Pozitív
2014.05.27. 23:03:23
1909765268
Nagyon segítőkész, gyors, megbízható, abszolút korrekt partner! Mindenkinek bátran ajánlom! Köszönöm szépen!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.blondienyc (730) (Eladó)
Pozitív
2014.05.25. 16:15:18
1895773523
Minden rendben volt, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villám gyors ,megbízható kedves partner!Mindenkinek szívből ajánlom!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletesen rendben ment, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajanlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletesen elégedett vagyok. Az eladó nagyon kommunikatív, folyamatosan e-mailben tartottuk a kapcsolatot. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnos hamarabb ütöttem le mint kellett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Renalka_a (110) (Eladó)
Pozitív
2014.04.30. 08:37:19
1893064226
Nagyon kedves, szimpatikus, gyors vevő, köszönöm a vásárlást! ++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos eladó, ajánlom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben volt. Köszönjük. +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,csak ajánlani tudom+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A pulcsit megkaptam,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, korrekt eladó, mindenkinek szívesen ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
officialvili (521) (Eladó)
Pozitív
2014.02.16. 01:22:04
1859243318
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos és megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos és megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész partner, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható vásárló! Köszönöm szépen! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mamastreet (310) (Eladó)
Negatív
2014.01.28. 10:55:57
1852620470
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett,nem nagyon ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A terméket kifizettem, megkaptam. Sajnos előre nem látható rejtett hibája volt. Jeleztem az eladó felé, teljes mértékben korrektül visszavásárolta a terméket. Szerintem korrekt, megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ryoko-chan (599) (Vevő)
Pozitív
2014.01.14. 21:30:39
1847319212
A leírásnak megfelelő terméket kaptam gondosan csomagolva, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
