HZsofia (63) 83.87% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos az üzlet nem jött létre
Másik fél: Sajnos az üzlet nem jött létre
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
489932.hakkmakk (366) (Eladó)
Pozitív
2009.07.29. 21:10:52
150501209
Gyors korrekt megbizható ! Ajánlom mindenkinek kiválló vaterás ! Még 1x köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megbizható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zötyögösen ment és nagyon aggasztó volt
Másik fél: Sajnos elúsztam, de minden rendben volt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
98653.CarmenB (640) (Eladó)
Semleges
2009.05.21. 09:09:49
147068443
nem jelentkezett a termekert, kerestem tobbszor.
Másik fél: Semmi panaszom nem lehet rá, korrekt, nem tudtuk összehozni a tranzakciót!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlenül licitált, nem kellett neki a termék.
Másik fél: Semmi panaszom nem lehet rá, korrekt, nem tudtuk összehozni a tranzakciót!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jó vaterás,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható és pontos.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rikkancsy (1238) (Eladó)
Semleges
2009.05.11. 20:17:08
144850637
Csak azert nem negativ,mert vegre szolt,hogy nem kell az aru! Allitolag nem o" licitalt!
Másik fél: Semmi panaszom nem lehet rá, korrekt, nem tudtuk összehozni a tranzakciót!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiváló Vaterás.Ajánlom mindenkinek szívesen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut kifizettem!
Az áru nem érkezett meg!
Reklamáltam!
Válaszra sem méltatott!
Nem az a 2800 Ft a veszteség, hanem a bizalom!
Eddig még senkit nem kellett NEGATÍVAN értékelnem, de Ő kiharcolta magának.
Ezek után nem tudom szívből ajánlani senkinek.
Másik fél: Emailban keressen meg visszautalom az árát!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt sürgős időpont ellenére egy hetet késett a termék.
Másik fél: Sajnos elúsztam, de sikerült összehozni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marita62 (1318) (Eladó)
Semleges
2009.04.01. 18:35:10
128078760
Valószínűnek tartom, hogy valami baja van beteg, kórházban van, mert már vásárolt tőlem máskor is- akkor kifzette, hamar. Sajnálom, de tovább nem várok a pénzre.
Másik fél: Semmi panaszom nem lehet rá, korrekt, nem tudtuk összehozni a tranzakciót!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnálom de már nem tudok tovább várni .
Másik fél: Semmi panaszom nem lehet rá, korrekt, nem tudtuk összehozni a tranzakciót!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő az áruért nem jelentkezett, többször próbáltam felvenni vele a kapcsolatot, de az e-mailekre, sms-re nem válaszolt, telefonon pedig nem érhető el. Senkinek nem ajánlom, megbízhatatlan.
Másik fél: Semmi panaszom nem lehet rá, korrekt, nem tudtuk összehozni a tranzakciót!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
18146.Soundcraft_a (275) (Eladó)
Semleges
2009.02.27. 19:12:33
126486611
Ha lehetne, pozitívat adnék, de így sajnos nem lehet. Egyébként minden rendben volt, teljesen korrekt a vevő.
Másik fél: Semmi panaszom nem lehet rá, korrekt, nem tudtuk összehozni a tranzakciót!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiváló,korrekt partner !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló,korrekt partner !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
farkasbalintm (73) (Eladó)
Pozitív
2009.02.10. 10:59:54
128036941
korrekt, gyors megbízható. mindenkinek ilyen partnert kívánok. bátran ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
282105.hatvanidavid (200) (Vevő)
Pozitív
2009.02.06. 12:49:10
123905875
Nagyon korrekt, humánus, és segítőkész partner ! Csak ajánlani tudom ! Köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
496693.adokvil_v (65) (Eladó)
Pozitív
2009.02.05. 06:43:48
117285811
Minden rendben ment. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
missalexandra_a (86) (Eladó)
Pozitív
2009.01.23. 22:13:29
116809690
minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
missalexandra_a (86) (Eladó)
Pozitív
2009.01.23. 22:13:28
118625790
minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szinte eddig a legegyszerűbb eladásom volt, szuper vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1726.wadmacska (1034) (Eladó)
Pozitív
2009.01.14. 19:21:36
120172695
Korrekt, megbízható partner, bátran ajálom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
én köszönöm a vásárlást.. Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
