cezarius63 (171) 91.3% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 189 | 384 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 18 | 40 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 226 | 443 adásvétel |
| Az eladóként kapott 243 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó telefonja mindig ki van kapcsolva. Az e-mail-ek közül csak egyre válaszolt majd egy hét múlva. Gondoltam bebukom a különben jó vételnek számító nem drága árút, s erre több hét után megjött kifogástalanul.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.halaszbea (412) (Eladó)
Negatív
2016.07.13. 13:35:42
2264215466
Nem tudom elérni,sem emailben, sem telefonon, több mint egy hónap eltelt. A terméket újból meghírdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm.Korrekt vaterás partner.Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit sokat kellett várni...és sajnos (valószínű a posta hibájából) két darabban:-(..de végül meg...kaptam...:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit sokat kellett várni.....de végül meg...kaptam...:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Május 18.-án leütöttem a terméket, többszöri megkeresésemre május 31.-én végül megadta a számlaszámát, ahová utalhatok. Másnap június 1-én elutaltam a pénzt. 19 napja azóta semmi... 651,- Ft.:-) ennyit ér a becsülete? Tiltóra az ilyet!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tyukanyoca (757) (Vevő)
Semleges
2016.06.08. 18:46:44
2264290850
Időközben találtam egy olcsobb tálat igy vissza léptem..elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.cicavizio12 (339) (Eladó)
Negatív
2016.06.07. 18:07:29
2251410185
az eladó nem elérhető, telefonja nem valós, emailre nem válaszolt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A telefon külsőre rendben volt, viszont a hívásnál továbbra sem tűnik el a lakat....megoldhatatlan rejtély...de lehet használni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.milanac222 (1756) (Vevő)
Pozitív
2016.06.05. 18:56:00
2252254613
Remek,korrekt partner! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos mai napig nem érkezett meg a rendelt árú.Bár üzenetet kaptam 1 hete hogy feladta az eladó.Én 3 hete elutaltam az összeget.%0 km nagy távolság ezek szerint Magyarországon a posta számára,vagy a feladónak nehéz megválni a rendesen kifizettetett terméktől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.jozsikawas73 (356) (Vevő)
Pozitív
2016.05.24. 14:41:33
2252253464
Pontos,megbízható partner!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.AAAAA+++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mai napig nem kaptam meg a terméket pedig már több mint két hete elutaltam az összeget. Nem reagál az email-ekre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kifizettem a saválló acél tartályt, 2 hét múlva kiküld aluminium tartrályt. telefon szám nem az övé, kb semmire nem reagál.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.firemaniakus (452) (Vevő)
Pozitív
2016.04.20. 07:24:24
2233423022
Minden rendben,ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő 8-napja sem emailre-5db,sem telefonra 5-szöri hívás nem válaszol. Telefon száma szerintem valótlan.Mért veszi el mások elől a vásárlási lehetőséget? Negatívot elvből nem adok,pedig azt érdemelne.Nálam többet ne jelentkezzen.Senkinek nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lacabacsi301 (484) (Vevő)
Pozitív
2016.04.13. 09:54:11
2208694595
Remek eladó! Minden OK. Köszönöm. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovacskocsis968 (391) (Vevő)
Pozitív
2016.04.13. 09:36:37
2221020800
MINDEN RENDBEN MENT. KÖSZÖNÖM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel nem jött létre. Nem reagált semmilyen megkeresésre sajnos... Ha túl olcsón nyertem meg megértem de legalább írt volna egy minimál árat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható partner, köszönöm. 10/10
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt vaterás, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék rendben megérkezett, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden megfelelt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam!!! OK!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MAXCORLEONE_a (1030) (Vevő)
Pozitív
2016.03.24. 03:35:43
2197822151
Gyors ,pontos korrekt partner . Mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors partner, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors partner, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors partner, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors partner, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors partner, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors partner, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors partner, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt....köszönöm!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek Partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ZagyvaJanos7 (267) (Vevő)
Pozitív
2016.03.22. 15:41:57
2194140887
A postázás kicsit elhúzódott, de az üzlet rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MagicTheGathering (424) (Vevő)
Pozitív
2016.03.22. 09:25:39
2202195227
Gyors, segítőkész! Abszolút pozitív! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,megbízható, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.-rendben ment az adásvétel,tárgy a kép szerint
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt partner, szívesen ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nefertiti31 (210) (Eladó)
Semleges
2016.03.12. 07:34:00
2207090318
Ez most ,,negatív" lett volna. A vevő nem egyenlítette ki a termék árát,és későbbi fizetést sem kért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt,gyors,megbízható partner!Köszönöm!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.