Raymund76 (771) 95.73% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 807 | 978 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 84 | 86 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 36 | 44 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 927 | 1108 adásvétel |
| Az eladóként kapott 398 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Türelmes, kedves vásárló. Az első termékkulccsal kapcsolatos aktiválási probléma alapvetően abból adódott, hogy a beszállítóm karanténba került, így hirtelen kellett beszereznem partneremnek a termékkulcsot (sajnos rossz helyről, csalókba futottam bele), de mivel 100% garanciát vállalok az általam értékesített termékkulcsokra, így - a lehető legrövidebb időn belül - cseréltem a termékkulcsot (találtam gyorsan egy másik, megbízható üzleti partnert). Maximálisan ajánlott üzleti partner. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bojtijozsi (412) (Vevő)
Pozitív
2020.04.08. 18:11:41
2892272534
Minden rendben történt, megbízható, korrekt Vaterás, csakis ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szállítással akadtak gondok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható Partner,csak ha nem szeretnél személyes átadást, akkor ne jelöld be lehetőségnek..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2019.11.08. 12:14:29
2828581046
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sunrise444 (483) (Vevő)
Pozitív
2019.11.07. 12:22:05
2824904792
Minden rendben volt, ajánlom. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sunrise444 (483) (Vevő)
Pozitív
2019.11.07. 12:22:05
2828585240
Minden rendben volt, ajánlom. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
grandmastar27 (20) (Eladó)
Negatív
2019.11.01. 14:02:45
2828131088
Nem jelentkezett és csak hitegetett, hogy mikor venné át a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett és csak hitegetett, hogy mikor venné át!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
xababolt (350) (Eladó)
Semleges
2019.10.18. 22:46:31
2815537298
Nem vette át a terméket, a legnagyobb jóindulattal csak semleges!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MarkusLaszlo (1168) (Eladó)
Pozitív
2019.09.23. 13:55:56
2808581189
Kedves, megbízható vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lenartne48 (186) (Eladó)
Pozitív
2019.09.07. 14:13:39
2800627958
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vorosgy1 (4281) (Eladó)
Pozitív
2019.08.17. 19:42:36
2787908606
Minden a legnagyobb rendben zajlott le, bizalommal ajánlom a kedves Partnert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
picurka923 (49) (Eladó)
Pozitív
2019.08.17. 15:42:18
2800116998
Nagyon szépen köszönöm a vásárlást! Minden rendben zajlott, ajánlom a vásárlót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pharaoh1st (423) (Vevő)
Pozitív
2019.08.01. 09:41:22
2791028525
Korrekt eladó, minden rendben lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pharaoh1st (423) (Vevő)
Pozitív
2019.08.01. 09:07:17
2791025999
Korrekt eladó, minden rendben lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, máskor is vásárolnék tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyot csalódtam a termékben,mivel nagyon rozoga állapotban kaptam! Több tanúm van rá!Ezáltal fel sem vittük a lakásba,így a Szemetes kuka mellett maradt ez a gyönyörűnek részben felújítotnak hírdetett kanapé!amit most megcsodálhattak a ház lak?i és persze a szállítók is akiknek nem kellett felvinniük,és elmondták, hogy ennél sokkal különbeket dobnak ki!!! Nem értették,ki olyan bolond aki ezért még fizet is!És ki az aki ilyet mer hírdetni gyönyörűnek!Felajánlották,hogy tanúskodnak,ha szükséges
Másik fél: A hölgy nem más, mint egy csaló. Ez büntetőjogi kategória! 1 forint volt a kikiáltási ár, minimálár nélkül, s személyes átvétel volt megadva! Ő ragaszkodott a futárhoz. Becsomagoltuk, elintéztük a futárt, kétszer,rengeteg munkaórával, szívességből. Vissza akar kérni 30ezer Ft-ot, úgy, hogy a terméket 21ezerért vette - bárki láthatja, ha megnézi az aukciót ! - , s úgy, hogy a terméket nem hajlandó visszaküldeni. Írásba adtam neki, hogy visszaadom a pénzét, ha visszakapom a terméket. A termék pont olyan, mint a képek mutatják.Eddig a nappalinkban volt, használtuk. Hazugság, hogy használhatatlan. Vendégek ültek rajta, vendégek aludtak rajta. A hölgy a foteleket is megvette, a párnákat megkapta.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LaptopDebrecen (89) (Vevő)
Pozitív
2019.07.26. 09:51:13
2764860461
Minden gyorsan, rendben ment! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gerillaking (321) (Eladó)
Pozitív
2019.07.21. 23:34:12
2789057981
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eladó e-mail címe hamis. Némi próbálkozással kiderült, hogy .yahoo helyett .gmail.com az e-mail címe.(ügyes!?) Válaszolt, de időpontot csak telefonos egyeztetés után lett volna hajlandó adni. Írtam még egy e-mail-t, amiben kértem egy időpontot, én ott leszek. Erre már nem is válaszolt. Az áru 101 forintért lett az enyém. Mért kellene telefonálgatásra ennél talán többet költenem. Megnéztem a sok negatív értékelését és mindent megértettem. Ügyeskedő, tisztességtelen! Nagyon nem ajánlom!!!
Másik fél: Az enail cimem az, ami itt meg van adva. Igen, ketto van, ez gond? A vevo hazudozik. Sokaig nem is jelentkezett. Igen, kertem, hogy hivjon fel az idopontegyeztetes celjabol, s ne alternativakat adogasson. 100 ftert alkalmazkodjak az ohajaihoz? Esetleg hazhoz ne vigyem? Mi az ugyeskedes ebben? Sannalt ra egy telefont?!? Óvakodjanak e szarrágótól...hazug, csaló,potyaleső ember.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
oldmovie70 (498) (Eladó)
Pozitív
2019.07.19. 10:45:16
2784239771
Kedves, barátságos vevő, minden simán ment. Ajánlom! Köszönom a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet sikeresen létrejött, rugalmas partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krumplishal (43) (Vevő)
Pozitív
2019.07.11. 19:33:51
2787964889
Maximálisan elégedett vagyok. Gyors, rugalmas partner. A termék 100%-ban megfelelt a leírtaknak. Köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott le.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitűnő Partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan lezajlott, a termék megfelelt az elvártaknak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan ment, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó a terméket úgy hirdette, hogy "új, címke nélkül"! Kaptam egy ezer éves, elért, ütött kopott táskát, mely a "használt de jó állapotú" kategóriába sorolható. Több helyen sérült, foltos, belső cipzárján a húzózár le van törve, a bőr el van érve, öregedve, megfakult és matt. Nem tudom hogy készültek a fotók, de azok alapján majdnem megvettem fixáron. Jeleztem az eladónak a problémát, de még válaszra sem méltatott. Inkorrekt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljesen szürreális történet. Mint az előző negatív értékelések. Nagyon nem ajánlom. Megdöbbentett, pedig rég Vaterázok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Teljesen szürreális történet. Mint az előző negatív értékelések. Nagyon nem ajánlom. Megdöbbentett, pedig rég Vaterázok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szabolcs728 (366) (Vevő)
Pozitív
2019.04.21. 07:10:22
2739407453
Korrekt partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hegyiur_v (1542) (Vevő)
Pozitív
2019.04.08. 16:17:55
2734892636
Korrekt segítőkész vaterás, minden rendben ment, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, együttműködő partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gavrielzelef (193) (Eladó)
Negatív
2019.02.08. 14:44:57
2717944991
Egyoldalú kommunikáció. Szórakozásból licitált (ismét).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gavrielzelef (193) (Eladó)
Negatív
2019.02.08. 14:43:53
2715251594
Szerintem ne erőltessük. Korrektebb lett volna egy: "Köszönöm, de nem kérem a termékeket." - üzenet. A vevő a telefonhívásokra és email üzenetekre nem reagált (vélhetően elfoglaltabb, mint egy elnök). Ilyennek nincs helye a Vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt,ajánlom mindenkinek!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MariannKiss (48) (Vevő)
Semleges
2019.01.06. 12:59:04
2705188340
Az elado bem jelentkezett az atadas/atvetel megbeszelese kapcsan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Karpa727 (358) (Eladó)
Semleges
2018.12.18. 15:17:53
2705127743
A vevő 2hét után sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mason_a (1379) (Eladó)
Semleges
2018.12.17. 09:33:47
2703433691
Kiváló partner, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kétszer került fel ugyanaz a termék a vaterára.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
