csutakbaba (176) 96.81% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 182 | 350 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 195 | 366 adásvétel |
| Az eladóként kapott 58 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK! Korrekt, rugalmas, megbízható üzletfél. Bátran ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK! Korrekt, rugalmas, megbízható üzletfél. Bátran ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK! Korrekt, rugalmas, megbízható üzletfél. Bátran ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!
Másik fél: 02.03-án megnyert terméket nem vette át. Megkereséseimre nem jelentkezett. Felelőtlen licitáló! Nem ajánlom senkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Másik fél: 02.03-án megnyert terméket nem vette át. Megkereséseimre nem jelentkezett. Felelőtlen licitáló! Nem ajánlom senkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KB 10 ÉVE VATERÁZOM, DE MÉG NEM VOLT DOLGOM ILYEN KIVÉTELESEN TISZTESSÉGES, SEGÍTŐKÉSZ,- KORREKT EMBERREL! ADJON AZ ISTEN ÖNNEK, JÁNOS, : JÓ EGÉSZSÉGET, SOK SZERENCSÉT , ÉS BOLDOGSÁGOT AZ ÉLETBEN ! KÖSZÖNÖM !!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A "megkereséseim" egy kicsit erős, mert semmilyen kapcsolatfelvétel nem történt az eladó részéről addig, amíg én nem kerestem őt email-ben. Egy levelet kaptam ezután tőle, majd a negatív értékelést. NO KOMMENT! Telefonom meg sem próbált felhívni, az biztos drága megoldás!
NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!
Másik fél: Milyen érdekes! Rögtön megtalálta a válaszolási lehetőséget amit eddig nem sikerült. Az utolsó emailt 2 napja küldtem, de nem fogok magyarázkodni! Egyébként meg ne nekem keljen hívogatni senkit, hogy méltóztassa átvenni a megnyert terméket! A telefon magának is ugyanannyi
lett volna! Felelőtlen licitáló! NEM AJÁNLOM
SENKINEK!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kitűnő eladó, ajánlom: AAA+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elvárásaimnak megfelelt,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ismét hibátlan, gyors ügymenet, mint a múltkor. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ismét hibátlan, gyors ügymenet, mint a múltkor. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ismét hibátlan, gyors ügymenet, mint a múltkor. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ismét hibátlan, gyors ügymenet, mint a múltkor. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nelson007 (1443) (Vevő)
Pozitív
2015.02.19. 12:09:33
2031641687
Minden rendben ment,korrekt partner,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.etomasics (2160) (Vevő)
Pozitív
2015.02.18. 09:22:50
2030988506
Minden ok !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.etomasics (2160) (Vevő)
Pozitív
2015.02.18. 09:22:49
2030981531
Minden ok !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.én mint vevő egyéb gondok miatt nem tudtam átvenni..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nemtomi67_t (177) (Vevő)
Pozitív
2015.02.16. 18:15:21
2031021077
Minden rendben ment.++++ köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint történt, a partnert ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást! Megbízható, rugalmas vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmes, gyors, megbízható partner. Köszönöm! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Figyelmes, gyors, megbízható partner. Köszönöm! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden, készséges, alkalmazkodó partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csigabor27 (402) (Vevő)
Pozitív
2015.02.13. 14:22:45
2030984912
minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Abszolut első osztályú Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Abszolut első osztályú Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Abszolut első osztályú Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Abszolut első osztályú Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt ügymenet. Köszönöm mindent megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.