robildi (110) 93.65% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
szivecsek (135) (Eladó)
Pozitív
2011.12.19. 20:37:45
1490553173
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner! Bátran ajánlom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mamucika04_t (1996) (Eladó)
Pozitív
2011.11.15. 18:11:10
1495233779
Szupergyors,pontos,megbizható kiváló vevő.Szivből ajánlom mindenkinek!!!CSAKIS++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
430594.climbing (735) (Eladó)
Pozitív
2011.11.11. 13:16:10
1495989635
Nagyon-Nagyon GYORS-KEDVES-KAPCSOLATTARTÓ-REMEK Partner!Mindenkinek AJÁNLOM!SOK + SOK ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++POZITÍV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment minden . Ajánlani tudom. +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt minden++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló, mindenkinek csak ajánlani tudom! ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
430594.climbing (735) (Eladó)
Pozitív
2011.10.30. 00:25:00
1489010072
Nagyon-Nagyon gyors-kedves-kapcsolattartó szuper partner!Csupa++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. csakis ajánlni tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stipan73 (3437) (Eladó)
Pozitív
2011.10.25. 15:22:31
1493832986
Minden O.K!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Köszönöm a vásárlást! Ajánlom mindenkinek! Sok+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
azoli1962 (2613) (Eladó)
Pozitív
2011.10.17. 06:58:13
1477885920
gyors pontos lebonyolítás csak is ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
430594.climbing (735) (Eladó)
Pozitív
2011.10.08. 20:20:38
1479633020
Nagyon-Nagyon Gyors-Kedves-Kapcsolattartó-SZUPER Partner!Mindenkinek szívből AJÁNLOM! Csupa ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
15256735.violetbizsu (501) (Eladó)
Pozitív
2011.10.03. 13:38:57
1477941090
Kedves, megbízható, csak ajánlani tudom, remélem még találkozunk:)+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Marcsi1001 (2583) (Eladó)
Pozitív
2011.09.24. 06:38:59
1476278158
Minden rendben ment, gyors, pontos partner. Szívesen ajánlom !++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt, KÖSZÖNÖM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szucsilla (1093) (Eladó)
Pozitív
2011.09.11. 09:11:24
1471351006
Maximálisan megbízható vásárló, ajánlom őt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Shine5_a (3181) (Eladó)
Pozitív
2011.09.06. 13:30:31
1467695708
Kiváló vevő, remélem kötünk még üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igen, tévedtem a szoknya márkáját illetően, amit jeleztem a Vevőnek is, és felajánlottam, hogy visszaveszem. A Vevő sehol nem kérte a sima postázás lehetőségét!!!!!! Könyörgöm! Ha ajánlott postát utalsz biztos nem fogok sima posta árat visszautalni! No comment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt gyors pontos vevő. Természetesen pozitív. És köszönöm a remek értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos, mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors , pontos vevő! Remélem még találkozunk! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agicca80 (1674) (Eladó)
Pozitív
2011.08.02. 20:22:48
1467977007
Korrekt, megbízható! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,csakis+++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt Partner, mindenkinek ajánlom. Úton a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper gyors, megbízható, kedves vásárló, mindenkinek csaj ajánlom!! Csupa+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,gyors,pontos vásárló....Mindenkinek olyan vevőt kívánok mint Ő!!!!Nagyon szépen köszönöm....:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,gyors,pontos vásárló....Mindenkinek olyan vevőt kívánok mint Ő!!!!Nagyon szépen köszönöm....:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
berniiciiica (142) (Eladó)
Pozitív
2011.03.03. 17:14:42
1440203302
Minden rendben volt :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katuska78 (3197) (Eladó)
Pozitív
2011.02.20. 08:57:24
1440294864
megbízható korrekt partner szivesen ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9184914.agika70 (1160) (Eladó)
Pozitív
2011.01.25. 12:16:03
1437206757
Köszönöm a vásárlást!! Korrekt megbízható partner!! Sok-sok ++++++++++!!!!!!!! Csomag a mai napon feladva!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9184914.agika70 (1160) (Eladó)
Pozitív
2011.01.25. 12:16:02
1437208931
Köszönöm a vásárlást!! Korrekt megbízható partner!! Sok-sok ++++++++++!!!!!!!! Csomag a mai napon feladva!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sugababy19 (513) (Eladó)
Pozitív
2011.01.10. 09:41:54
187531266
Minden rendben ment, nagyon szépen köszönöm!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
villámgyors, zökkenőmentes adásvétel :-) ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1014807.Bazsi999 (859) (Eladó)
Pozitív
2011.01.02. 10:19:00
187632530
«:::P:::» «:::E:::» «:::R:::» «:::F:::» «:::E:::»«:::K:::»«:::T:::» Kiváló vaterás, remélem még kötünk üzletet!!! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,megbízható vásárló.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
realtrend (941) (Eladó)
Semleges
2010.12.28. 10:55:07
183683093
Abszolút pozitív, csak sajnos a rendszer nem engedi. Mérethiba miatt nem lett jó a kabát, de azóta már többször is üzleteltünk minden gond nélkül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mérethiba miatt nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Katica122_t (212) (Eladó)
Pozitív
2010.12.25. 10:27:04
186883706
Minden rendben zajlott. Korrekt Partner! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Katica122_t (212) (Eladó)
Pozitív
2010.12.25. 10:27:04
186205730
Minden rendben zajlott. Korrekt Partner! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljesen inkorrekt vevő, de ez már az értékeléseiből is látszik. Még hogy én hazudtam, és hamis reklámot csináltam! És kérdem, ha ennyire nem felelt meg, mert időközben rájöttél, hogy nem jó a méret, akkor miért nem írtál mailt?Csak negatívot tudsz adni, de egy szavad sem hiszem el, gúnyos és arrogáns vagy az értékelésben, az ilyen embernek nem a Vaterán a helye. Tökéletes, szépen, pontosan lemért, eredeti Mayo pulcsit kapott potom áron, és ez a hála, ennyivel a tranzakció után. Sumákolni akar..
Másik fél: De miért is vagyok inkorrekt?A licit zárását követő nap utaltam azonnal a 201 ft-ot+postaktg-et.Azt írtad a pulcsira, hogy újszerű, eredeti, 60 cm hosszú,"M" méretű.Én S és M méreteket hordok,de ez egy gyerekméretre összement pulóver.A hossza alig 50 cm.Akkor miről beszélsz tulajdonképpen?Te megkaptad az árát!Mit reklamáltam volna?Azt,hogy küldjem vissza,mert "hamisítvány"?Többet került volna a postaköltség,dehogy ért annyit!Engem az háborít fel,hogy eredetinek írod,de sehol egy jelzés benne,holott az eredeti dolgokat jelzéssel látják el!Miért lett kivágva belőle minden jelzés?!Mert egy pocsék hamisítvány az egész!Nem is ez a gond, hanem, hogy a vásárlót megtéveszted!
A Vaterának jelzem ezt
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1676034.SilverPlaza (6) (Eladó)
Negatív
2010.12.13. 15:03:40
187678240
Az üzlet nem az én hibámból nem jött létre, a vevő bizalmatlan volt a 0 értékelés láttán, de mindenki kezdi valahogy.Emiatt semleges értékelés lenne,de a terméket kiemeltem 300Ft-ért, amit így elvesztettem. Más bizalmatlansága pedig ne nekem kerüljön már pénzbe. Sajnálom, mert egyébként korrekt vásárlóként ismertem meg.
Másik fél: Licitáltam egy női ékszerszettre.Lezárult, kaptam a Vaterától egy gépi e-mailt az eladó személyéről.Nem sokkal később egy ismeretlen valakitől(teljesen más néven és címmel,amit a vatera megadott)kaptam egy e-mailt,hogy vásároltam egy telefont,utaljam az összegét.Rákérdeztem,hogy ez most kinek szól,ugyanis én nem telefont,hanem ékszert vásároltam,és nem tőle,hanem a vaterán egy teljesen más személytől és felhasználó nevűtől.A válasz az volt,hogy"ja igen,ő egy közvetítő",neki utaljak,majd ő postáz!A kérdésem csupán ezek után is annyi volt,hogy akkor miért nem az az adat van megadva a vaterán?Ennek az ismeretlen valakinek egyébként a 300 forint volt a gondja akkor is!Érthető a bizalmatlanság!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre, de korrekt volt. Egyébként pozitív.
Másik fél: A licitálást követően észleltem, hogy az öv milyen is valójában (hibás), de már nem tudtam korrigálni. Jeleztem, hogy átutalom a vételárat, de ne postázzon, mert nem ér annyit az öv. Maximálisan korrekt volt az eladó, elállt az eladástól! Köszönöm! Egyénként az eladó is pozitív!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1146389.outlethouse (516) (Eladó)
Pozitív
2010.12.10. 22:56:29
185764678
Minden rendben ment, gyors, megbízható. Kiváló vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem enged a Vatera pozitívat adni, ha nem jött létre az üzlet.
De a vevő megérdemli a POZITÍV értékelést.
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült...
Másik fél: Azért szeretném megjegyezni, hogy azért nem jött létre az üzlet, mert az eladó rossz számlaszámot adott meg. Pár nap múlva korrigálta, de én általában azonnal utalok, ahogy lezárul a licit, tehát már én nem tudtam korrigálni, elutaltam a szoknya árát egy rossz számlaszámra! Tehát a részemről se pénz, se szoknya sajnos mind a mai napig. A bank pedig adatokat természetesen nem ad ki, várjak, hátha valaki visszautalja, akinek tévesen utaltam! Azóta várok egyfolytában, folyamatosan, de reményem sincs arra, hogy ezt valaki vissza fogja utalni! És azért úgy gondolom, hogy messzemenőkig NEM az én hibám, nem én tehetek róla, csak nekem került más hibája pénzbe!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
XtinaFashion (1558) (Eladó)
Pozitív
2010.12.01. 18:49:25
185300652
Gyors, megbízható vevő! Köszönöm a vásárlást!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vanyalanya (313) (Eladó)
Pozitív
2010.11.28. 20:00:31
187400043
Nagyon kedves,pontos,gyors vaterás mindenkinek ajánlom+++++++Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors kedves, pontos, kommunikatív vásárló. Minden a legnagyobb rendben zajlott. Köszönöm, hogy újra találkozhattunk. Visszavárlak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors kedves, pontos, kommunikatív vásárló. Minden a legnagyobb rendben zajlott. Köszönöm, hogy újra találkozhattunk. Visszavárlak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
