szgal78 (86) 90.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
zsuzsi0223 (134) (Eladó)
Pozitív
2011.01.04. 07:14:15
1317014042
Minden rendben ment, maximálisan +++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom gyors korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsi0223 (134) (Eladó)
Pozitív
2010.12.23. 07:01:19
1317013902
Minden rendben ment, maximálisan ++++++++++++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9590637.Gabryelle22 (251) (Eladó)
Pozitív
2010.12.19. 14:31:43
1334202177
Minden rendben ment, megbízható pontos partner! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
berkireni (3965) (Eladó)
Pozitív
2010.12.18. 23:19:03
1358820651
Minden rendben zajlott, Korrekt Megbízható partner, csakis POZITÍV !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
berkireni (3965) (Eladó)
Pozitív
2010.12.18. 23:19:03
1358820500
Minden rendben zajlott, Korrekt Megbízható partner, csakis POZITÍV !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, kedves, megbízható vásárlóra akadtam benne. A csomag már úton van, remélem, holnapra odaér! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csiborovo (1039) (Eladó)
Pozitív
2010.12.03. 13:52:23
1306311456
Megbízható, pontos, együttműködő vásárló, szívesen ajánlom másoknak is, csakis+++++++, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bendik01 (1501) (Eladó)
Pozitív
2010.12.02. 14:53:54
1301128996
Kedves, megbízható, gyors vásárló!Mindenkinek jó szívvel ajánlom!Holnap postázom a terméket, csupa+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, rendes vevő! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nagyon negatívot kell adnom,a kedves partner Nov.14.-én nyerte meg az aukciót, nem keresett meg,nekem kellett őt többször figyelmeztetni arra hogy a licitálásával vásárlási szándékát jelezte.Ezt a mai napig nem tette meg.Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Ez nem tartom túl etikusnak mivel a számlaszámot nem adta meg a kedves eladó. Sajnos így elég nehéz utalni!!!! Erre való kérelmemet a múlt héten el is küldtem. Ha nem vonja vissza sajnos nekem is negatívot kell adnom. Üdv.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
endru74-RE (412) (Eladó)
Pozitív
2010.11.26. 18:09:43
1301128490
Korrekt,pontos,megbízható partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
endru74-RE (412) (Eladó)
Pozitív
2010.11.26. 18:09:43
1301128492
Korrekt,pontos,megbízható partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
endru74-RE (412) (Eladó)
Pozitív
2010.11.26. 18:09:43
1301128507
Korrekt,pontos,megbízható partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
endru74-RE (412) (Eladó)
Pozitív
2010.11.26. 18:09:43
1301128494
Korrekt,pontos,megbízható partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
endru74-RE (412) (Eladó)
Pozitív
2010.11.26. 18:09:43
1301128504
Korrekt,pontos,megbízható partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
endru74-RE (412) (Eladó)
Pozitív
2010.11.26. 18:09:42
1301128500
Korrekt,pontos,megbízható partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
endru74-RE (412) (Eladó)
Pozitív
2010.11.26. 18:09:42
1301128501
Korrekt,pontos,megbízható partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves pontos vásárló sok pozitív...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm,minden rendben volt.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Solya0109 (127) (Eladó)
Pozitív
2010.10.07. 11:36:19
1219415454
Rendes teszveszes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Betti1975 (852) (Eladó)
Pozitív
2010.09.15. 17:20:31
1186189954
Minden rendben zajlott,köszönöm a vásárlást!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom!Csakis++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabibaba2_v (222) (Eladó)
Pozitív
2010.05.21. 17:21:12
162230730
ajánlom++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük a ciciát, a kisfiam le sem száll róla..... Kedves partner, bárkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok. Köszönöm a vásárlást. ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csillagocska5 (851) (Eladó)
Negatív
2010.03.10. 19:45:04
163522042
terméket febr 24-én nyerted ,adatokat elküldtem,te simán szeretted volna a postát
megírtam hogy csak ajánlva vállalom a sorozatos postai gondok miatt (szabályoknak megfelelően) csak ezt a lehetőséget adom meg és termékleírásnál is jelzem ezt. Azóta sajnos nem jelentkeztél és nem is utaltál ,többször kerestelek ,azóta válaszra se méltatsz ,tovább nem várok sajnálom de -------------
Másik fél: Nem tudom mit kell fennakadni azon hogy símán akarom!?!? Ez az én kockázatom is! Bocs de nekem ez a párszáz ft is ft!!
Kapcsolattartó partner,minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható Vaterás!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors megbízható ajánlom sok +++++.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vaterás. Köszönöm a vásárlást! Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kissgkissa (350) (Eladó)
Pozitív
2010.01.19. 14:40:26
875248613
Megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bebeaulait (577) (Eladó)
Pozitív
2009.10.12. 06:29:31
152667846
Kedves, pontos, megbízható partner. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gigi-teszvesz (172) (Eladó)
Negatív
2009.08.30. 14:02:13
705914657
Aug.14-én nyerte meg az aukciót, azóta se kép se hang! Fizetési felszólításra sem reagált! Nem ajánlom!
Másik fél: Bocsánat! Többször írtam levelet! Senki nem válaszolt. A Teszveszen lekértem az adataid és az ott lévő tel.számon hívtalak. Egy férfi vette fel és azt mondta nem ismer. Ezek után mit tehtek még? Ez nem bosszú negatív!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kariedit73 (384) (Eladó)
Pozitív
2009.08.17. 00:07:36
687830233
Megbízható,gyors teszveszes.Csak ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adás-vétel rendben megtörtént, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek, remélem megérkezett a csomag.Köszi a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hozzáállása negatív.:-(
Másik fél: Sajnos az eladó nem vette komolyan az eladást és kb. másfél hónap után küldte el első levelét.
Bocsi, de egynnyi idő után már nem érdekel a dolog!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, kedves, gyors vevő, mindenkinek ajánlani tudom!Köszönöm a vásárlást!Sok+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Cziganyne78 (270) (Eladó)
Pozitív
2009.07.28. 10:27:42
149808460
Minden rendben, korrekt, megbízható kedves vevő, csak ajánlani tudom. Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szia! A pénz megérkezett! Holnap postázom! Sok++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment !!! Csak ajánlani tudom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
